Skocz do zawartości

Remote start


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

W USA wystepuje nie tylko w VW ale i w innych markach. Wiadomo UE nie pozwala ale pytanie czy da sie to w latwy sposob ogarnac. Widze, ze modul kosztuje jakies 50$ plus koszt wysylki dodatkowo bedzie jakis tam alarm. Gdzie szukac kogos ogarnietego co mi takie cos w Leonie zamontuje. Moge i do Bydgoszczy pojechac :phi: 

 

 

https://www.amazon.com/Directed-Electronics-DB3-Override-Module/dp/B01MU9QULP/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=dball2&qid=1608986038&s=electronics&sr=1-1

 

Edytowane przez wujek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Eldar Barwałd Górny sobie w Google wyszukaj. Ogarnia. Zamontował mi moduł Dfreeze do sterowania Webasto przez GSMa. No i samo Webasto też. Wspominał o tym module. Wszystko kwestia kodowania, ale firmware może nie pozwolić jak nie przestawisz całego auta na region USA. Ale może się da. Zamontuj, ja będę drugi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.01.2021 o 12:16, sdss napisał:

Co to za moduł  Defreez? Nie odpalisz webasto z apki VW?

 

Dfreeeze czy jakoś tak. Z apki VW nie odpalisz bo kieruje ona do zewnętrznego dostawcy takiej usługi, kupujesz za 1500 moduł z GSMem i apką z Androida/iPhone  czy przez www sterujesz sobie Webasto. Tak to robi VAG niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2021 o 14:06, Jerzyk_ napisał:

jest taki magik w Łodzi, jak on nie da rady to chyba po prostu jest niemożliwe 

jak chcesz namiar pisz priv

 

 

 

Da się tylko to co producent przewidział, a Webasto nie jest w CarNet czy We Connect, tylko jest do tego osobne rozwiązanie, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, twinsen napisał:

 

Dfreeeze czy jakoś tak. Z apki VW nie odpalisz bo kieruje ona do zewnętrznego dostawcy takiej usługi, kupujesz za 1500 moduł z GSMem i apką z Androida/iPhone  czy przez www sterujesz sobie Webasto. Tak to robi VAG niestety.

Ja sobie z apki odpalam , ale mam z fabryki. Ostatnio widziałem apka do hybrydy , poza grzaniem jest też Klima 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sdss napisał:

Ja sobie z apki odpalam , ale mam z fabryki. Ostatnio widziałem apka do hybrydy , poza grzaniem jest też Klima 😁

 

Możesz mi zrobić zrzut ekranu? Być może jest tak, że jak dany VIN ma w fabryce określone komponenty, to da się tym sterować.

Na 100% jednak jeśli założy się poza fabryką lub nawet w ASO, opcja się nie pojawi. Mimo że sterownik Webasto trzeba było zakodować w gateway'u.

Mam do tego osobny moduł, też działa. Przecież nie pójdę do ASO i im nie powiem hej mam Webasto założone na dziko, dorzućcie do to VINu ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, twinsen napisał:

 

Możesz mi zrobić zrzut ekranu? Być może jest tak, że jak dany VIN ma w fabryce określone komponenty, to da się tym sterować.

Na 100% jednak jeśli założy się poza fabryką lub nawet w ASO, opcja się nie pojawi. Mimo że sterownik Webasto trzeba było zakodować w gateway'u.

Mam do tego osobny moduł, też działa. Przecież nie pójdę do ASO i im nie powiem hej mam Webasto założone na dziko, dorzućcie do to VINu ;] 

b3ce92ea75a869ff8056375c30f42da0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, twinsen napisał:
51 minut temu, sdss napisał:
MySkoda , ale to wszystko to samo, skórki inne.

No więc VW tego nie oferuje. Zresztą oni zawsze się zasłaniają, że Skoda i Seat to osobne byty i piszą swój soft.

Screenshot_20200819-225232.png.d28456fc55aecf21660cfa503a587e9e.png

Jak dla mnie to to samo tu masz vw.

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, twinsen napisał:
48 minut temu, sdss napisał:
Screenshot_20200819-225232.png.d28456fc55aecf21660cfa503a587e9e.png
Jak dla mnie to to samo tu masz vw.

Rozwiń  

Teraz widzę. No to ja z przyczyn oczywistych nie mam tego w tej apce i nie da się tego zrobić bym miał. A szkoda.

Z Iwatch tez daje radę uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.