Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Scooter Pro 2


Rekomendowane odpowiedzi

Google podesłało mi taki deal na aliexpress z pepper:

 

 

https://www.pepper.pl/promocje/hulajnoga-elektryczna-xiaomi-scooter-pro-2-z-hiszpanii-od-1101-at-aliexpress-348493

 

 

Opinie użytkowników na dość dobre a wy jako sądzicie ? Wiele nie ryzykuje bo u mnie lokalnie taka hulajnoga elektryczna śmiga w granicach 600e a z powyższego linka wychodzi niecałe 400e więc i tak bym mógł odzyskać pieniądze przy wtórnej odsprzedaży.

Są już jakieś dostępne modyfikacje? Trochę się boję moich gabarytów bo mam 190cm i około 85kg wagi. Myślałem żeby w miesiącach letnich śmigać sobie 4 km w jedną stronę do pracy.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od kilku dni 1S na dojazdy do pracy , 20 km/h toto leci , pod górki daje radę z moim 95kg cielskiem.

Ubezpieczyłem bo u mnie dopuszczona do ruchu , rejestracja naklejona , ciśnienie w oponach na 3bar i hula.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, gobi napisał:

Ja mam od kilku dni 1S na dojazdy do pracy , 20 km/h toto leci , pod górki daje radę z moim 95kg cielskiem.

Ubezpieczyłem bo u mnie dopuszczona do ruchu , rejestracja naklejona , ciśnienie w oponach na 3bar i hula.

 

Ja dopiero teraz sprawdziłem i temat muszę odpuścić bo ani z Hiszpani ani Francji nie ma możliwości wysyłki do mnie na wieś, przypuszczam że w grę wchodzi problem z baterią i jej wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy na jakie rynki/kraje jest zrobiona , do mnie z Hiszpanii teoretycznie by doszła a już z Francji nie .A czy to ma związek z baterią :nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gobi napisał:

To zależy na jakie rynki/kraje jest zrobiona , do mnie z Hiszpanii teoretycznie by doszła a już z Francji nie .A czy to ma związek z baterią :nie_wiem:

 

Ma bo ja na wyspie mieszkam i obstawiam, że z Hiszpanii do Polski leci na pace u kuriera. Do mnie po Brexicie jest z tym problem a samolotem być może ze względu na baterię jest kłopot. Z Chin nie zamówię bo mnie cło dopadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie mieszkam w Polsce a w Niemczech :hehe:

Samolot i bateria to chyba tylko jak prywatny import bo jak cargo leci to całymi kontenerami a potem rozwożą to do EU magazynów .

Edytowane przez gobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie mieszkam w Polsce a w Niemczech :hehe:
Samolot i bateria to chyba tylko jak prywatny import bo jak cargo leci to całymi kontenerami a potem rozwożą to do EU magazynów .
Tego nie jestem pewny, ale problem rozwiązuje inaczej. Kumple też chcą więc jeśli się jutro rano uda to biorę trzy sztuki na adres do Polski a stamtąd już prywatnie zaprzyjaźnionym kurierem do Irlandii

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ralph78 napisał:

Tego nie jestem pewny, ale problem rozwiązuje inaczej. Kumple też chcą więc jeśli się jutro rano uda to biorę trzy sztuki na adres do Polski a stamtąd już prywatnie zaprzyjaźnionym kurierem do Irlandii emoji3.png

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

Tylko patrz na specyfikację żeby była hulajka dopuszczona do ruchu u ciebie bo zamówisz coś czym będziesz mógł tylko po prywatnym terenie się poruszać.

1S znacząco się różnią te na PL a te na DE są dwie „różne „

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrz na specyfikację żeby była hulajka dopuszczona do ruchu u ciebie bo zamówisz coś czym będziesz mógł tylko po prywatnym terenie się poruszać.
1S znacząco się różnią te na PL a te na DE są dwie „różne „
U mnie teoretycznie żadna nie będzie legalna, koniec końców kupiłem jednak na banggood z wysyłką z Czech.


[uS$699.99][EU Direct] XIAOMI Electric Scooter Pro 2 12.8Ah 36V 300W 8.5in 3 Speed 25km/h Max Speed 45km Mileage E Scooter EU Plug Bike & Bicycle from Sports & Outdoor on banggood

https://banggood.app.link/gEApuTXhXcb

Z ciekawości czym się takie wersję różnią?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DE 

max 25 km/h

dwa hamulce 

Żadne migające światło z tylu przy hamowaniu 

miejsce na „ tablicę rejestracyjną”

to tyle tak z pamięci 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DE 
max 25 km/h
dwa hamulce 
Żadne migające światło z tylu przy hamowaniu 
miejsce na „ tablicę rejestracyjną”
to tyle tak z pamięci 
Ja nawet nie wiem czy ta co zamówiłem ma taką legalizację, z drugiej strony u mnie nie ma jeszcze przepisów w sprawie hulajnóg elektrycznych więc będę się martwić jak przyjdzie czas. Myślę, że można takie modyfikacje samemu ogarnąć jakby co.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, gobi napisał:

Tak softem ogarniesz większość .

Aha jak chcesz modyfikacje robić to poczytaj na forach e scooter  jak to zrobić bo przy pierwszym odpaleniu musisz połączyć z Mi Home apką a po tej operacji już nie jest tak prosto coś pozmieniać i wiem że w Austrii byli już tacy co próbowali i zostali z czarnej z czarnym displejem .

Moja oryginał to za dużo nie pomogę .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle z Chińczykami, moje zamówienie zostało skasowane z bliżej nieznanych przyczyn:

"We regret to inform you that your order cannot be shipped due to the current national policy's impact on overseas shipping warehouses."


Śmieszne jest to że oferta dalej jest ważna na Banggood z możliwą wysyłką do Irlandii.

Tak więc na razie muszę odpuścić temat, chyba że ktoś zna skąd można zamówić hulajnogę w podobnej cenie z dostawą do Irlandii.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ralph78 napisał:

Z UK odpada bo Brexit a z Niemiec nie wysyłają do mnie. Mogę lokalnie kupić ale ceny są chore.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

Koniecznie musi być ta Pro 2 ? 
To tylko ma większą baterię .

Jak nie będziesz rejestrował to szukaj jakiejś 365 albo Essential lub to co ja mam 1S .

Wczoraj w Super U ( Francja ) widziałem poniżej któryś z Xiaomi Mi w cenie poniżej 290€.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie musi być ta Pro 2 ? 
To tylko ma większą baterię .
Jak nie będziesz rejestrował to szukaj jakiejś 365 albo Essential lub to co ja mam 1S .
Wczoraj w Super U ( Francja ) widziałem poniżej któryś z Xiaomi Mi w cenie poniżej 290€.
No właśnie chcę większą baterię. Na razie odpuszczam, dzięki.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, gobi napisał:

Koniecznie musi być ta Pro 2 ? 
To tylko ma większą baterię .

Jak nie będziesz rejestrował to szukaj jakiejś 365 albo Essential lub to co ja mam 1S .

Wczoraj w Super U ( Francja ) widziałem poniżej któryś z Xiaomi Mi w cenie poniżej 290€.

To jeszcze zapytam o ten sklep bo nic o nim nie słyszałem:

 

https://www.dhgate.com/product/original-ninebot-max-g30-smart-electric-scooter/505847285.html?dspm=pcen.po.products.1.tmKfGpuaVeWGlvS5K0RT&resource_id=505847285

 

 

https://www.pepper.pl/promocje/hulajnoga-elektryczna-segway-ninebot-max-g30-z-polski-at-dhgate-338627?page=8#thread-comments

 

Wiem, że to inna hulajnoga, ale również polecana. Wysyłka z PL do Irlandii jest możliwa i całość zamyka się w 475 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ralph78 napisał:

To jeszcze zapytam o ten sklep bo nic o nim nie słyszałem:

 

https://www.dhgate.com/product/original-ninebot-max-g30-smart-electric-scooter/505847285.html?dspm=pcen.po.products.1.tmKfGpuaVeWGlvS5K0RT&resource_id=505847285

 

 

https://www.pepper.pl/promocje/hulajnoga-elektryczna-segway-ninebot-max-g30-z-polski-at-dhgate-338627?page=8#thread-comments

 

Wiem, że to inna hulajnoga, ale również polecana. Wysyłka z PL do Irlandii jest możliwa i całość zamyka się w 475 euro.

Na temat tych sklepów się nie wypowiadam :nie_wiem:

Ninebot jest polecany ale ciężki i coś mi się wydaje że nośność ma niską /kg/

Mnie zainspirował ten temat :

Lokalizator GPS

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tych sklepów się nie wypowiadam :nie_wiem:
Ninebot jest polecany ale ciężki i coś mi się wydaje że nośność ma niską /kg/
Mnie zainspirował ten temat :

Jest cięższa bo ma większą baterię. Limit użytkownika to dalej 100kg więc tak samo jak w scooter pro. Na też szybsze ładowanie, waga samej hulajnogi to nie problem bo mam dom więc po piętrach nie będę wchodzić.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ralph78 napisał:

To tak tylko napiszę, że zaryzykowałem i zamówiłem Ninebot G30. Jeśli tylko ją dostanę to na pewno napiszę emoji16.png

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

Z tego co widzę na + 

10 cali koła - jakiś tam komfort większy niż na 8,5

wbudowana ładowarka - podłączasz tylko kabel sieciowy - ale  dokłada wagi 

zasięg do 64km -  tak jak z każdym elektrykiem - nierealne 

 

Na - 

waga ponad 19 kg 

bezdętkowe koła mogą doprowadzić do uszkodzeń elektronki/baterii 

wbudowana ładowarka - dokłada wagi 

 

 

Sterowanie App - komu to potrzebne ? 

Tempomat - nie polecam w mieście.

 

Jak coś to się chwal :ok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Z tego co widzę na + 
10 cali koła - jakiś tam komfort większy niż na 8,5
wbudowana ładowarka - podłączasz tylko kabel sieciowy - ale  dokłada wagi 
zasięg do 64km -  tak jak z każdym elektrykiem - nierealne 
 
Na - 
waga ponad 19 kg 
bezdętkowe koła mogą doprowadzić do uszkodzeń elektronki/baterii 
wbudowana ładowarka - dokłada wagi 
 
 
Sterowanie App - komu to potrzebne ? 
Tempomat - nie polecam w mieście.
 
Jak coś to się chwal :ok:


Wszystkie review ma na plus i to mnie bardzo cieszy. Zasięg pewnie nierealny, 65 km na pewno nie zrobi, ale lepiej mieć 65 km na papierze niż 45 lub mniej bo ta zasada jak dobrze zauważyłeś obowiązuje każdy model. O opony się nie martwię bo komfort jest niezły i ponoć lepszy niż na 8.5 cala Xiaomi. Waga to najmniejszy problem bo nie zamierzam jej nigdzie nosić, jakbym mieszkał w bloku bez windy wtedy się zgodzę. Aplikacja jest ok bo lubię gadżety a tempomat to IMO zbędny bajer. Dam znać

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 14.01.2021 o 20:41, Ralph78 napisał:


 

 


Wszystkie review ma na plus i to mnie bardzo cieszy. Zasięg pewnie nierealny, 65 km na pewno nie zrobi, ale lepiej mieć 65 km na papierze niż 45 lub mniej bo ta zasada jak dobrze zauważyłeś obowiązuje każdy model. O opony się nie martwię bo komfort jest niezły i ponoć lepszy niż na 8.5 cala Xiaomi. Waga to najmniejszy problem bo nie zamierzam jej nigdzie nosić, jakbym mieszkał w bloku bez windy wtedy się zgodzę. Aplikacja jest ok bo lubię gadżety a tempomat to IMO zbędny bajer. Dam znać emoji106.pngemoji2.png

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

 

I jak ? Masz już? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.