Skocz do zawartości

Ninebot Segway G30 Max


Rekomendowane odpowiedzi


Tak więc żeby nie ciągnąć tematu w wątku zakupowym napiszę tutaj opinie bo wczoraj hulajnoga do mnie dotarła
 
Jest to mój pierwszy pojazd tego typu, wcześniej raz użyłem Xiaomi M365 Pro, ale to było po pijaku, późno w nocy i na krótkim dystansie więc raczej mało do czego mogę porównać Instalacja prosta, 6 śrub do wkręcenia, potem szybka aktywacja w aplikacji i można jechać.
Pierwsze wrażenie, jest duża i ciężka. Na szczęście nie muszę jej nigdzie wnosić po schodach bo na dłuższą metę mógłby być problem. Jazda bardzo stabilna, wersja hulajnogi jest na rynek US więc w trybie S udało mi się rozpędzić do 32km/h. Komfort jest niezły, czuć dopiero mocno większe nierówności. Hamulec bardzo skuteczny, bałem się go trochę bo jest realizowany na przednim kole, ale moje obawy się nie potwierdziły Światło przednie też daje radę i oświetla drogę całkiem obszernie więc po zmroku nie czuje się jakbym jechał po omacku. Szczerze to nie mam za bardzo do czego się przyczepić, więc niech będzie że zasięg podawany przez producenta jest naprawdę mocno naciągany. Dzisiaj pojechałem na jazdę i wiem, że nie jestem modelem do określania zasięgu, ale przy 3 stopniach Celsjusza, mojej wadze koło 90kg, włączony tryb sport i paru podjazdach pod górę zużyłem 28 procent aku na dystansie 7 km. Od razu mówię, że większość dystansu to jazdy for fun czyli dynamika przede wszystkim
Jeśli ktoś się waha nad zakupem to śmiało ten model polecam Specjalne podziękowania dla sprzedawcy za szybką wysyłkę, hulajnoga z Polski do Irlandii dotarła w tydzień
 
a663aa0cecadfa37486301d3d6738f4d.jpg
 
Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.01.2021 o 18:33, Ralph78 napisał:


Tak więc żeby nie ciągnąć tematu w wątku zakupowym napiszę tutaj opinie bo wczoraj hulajnoga do mnie dotarła emoji16.png
 
Jest to mój pierwszy pojazd tego typu, wcześniej raz użyłem Xiaomi M365 Pro, ale to było po pijaku, późno w nocy i na krótkim dystansie więc raczej mało do czego mogę porównać emoji23.png Instalacja prosta, 6 śrub do wkręcenia, potem szybka aktywacja w aplikacji i można jechać.
Pierwsze wrażenie, jest duża i ciężka. Na szczęście nie muszę jej nigdzie wnosić po schodach bo na dłuższą metę mógłby być problem. Jazda bardzo stabilna, wersja hulajnogi jest na rynek US więc w trybie S udało mi się rozpędzić do 32km/h. Komfort jest niezły, czuć dopiero mocno większe nierówności. Hamulec bardzo skuteczny, bałem się go trochę bo jest realizowany na przednim kole, ale moje obawy się nie potwierdziłyemoji106.png Światło przednie też daje radę i oświetla drogę całkiem obszernie więc po zmroku nie czuje się jakbym jechał po omacku. Szczerze to nie mam za bardzo do czego się przyczepić, więc niech będzie że zasięg podawany przez producenta jest naprawdę mocno naciągany. Dzisiaj pojechałem na jazdę i wiem, że nie jestem modelem do określania zasięgu, ale przy 3 stopniach Celsjusza, mojej wadze koło 90kg, włączony tryb sport i paru podjazdach pod górę zużyłem 28 procent aku na dystansie 7 km. Od razu mówię, że większość dystansu to jazdy for fun czyli dynamika przede wszystkim emoji2.png
Jeśli ktoś się waha nad zakupem to śmiało ten model polecam emoji106.png Specjalne podziękowania dla sprzedawcy za szybką wysyłkę, hulajnoga z Polski do Irlandii dotarła w tydzieńemoji2.png
 
a663aa0cecadfa37486301d3d6738f4d.jpg
 
Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 
 
 

Hmm 1000zl wiecej wzgledem Pro2 pytanie czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ralph78 napisał:

Ja kupiłem z dhgate bez faktury za około 2100 PLN. Jeśli potrzebujesz fv to rzeczywiście może być drożej.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

Da się to ładować z gniazdka samochodowego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to ładować z gniazdka samochodowego? 
Nie wiem, w zestawie jest tylko kabel do zwykłego gniazdka. W hulajnodze masz dodatkowo wejście na zasilacz, musiałbyś poszukać jakiejś ładowarki.d3e6377998524f3961d09f5c1f72e810.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 17:55, Ralph78 napisał:

Nie wiem, w zestawie jest tylko kabel do zwykłego gniazdka. W hulajnodze masz dodatkowo wejście na zasilacz, musiałbyś poszukać jakiejś ładowarki.d3e6377998524f3961d09f5c1f72e810.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

Poczytałem i korci,  szkoda , że nie można potestować.

W PL to trzeba jeszcze pomyśleć o zabezpieczeniu.

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.