Skocz do zawartości

Kobyłki do samochodu, stojak warsztatowy


G.O.A.T.

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuję postawić jakoś w garażu samochód bez kół. Czy takie 4 sztuki to dobra opcja?
 
Może jakieś inna propozycja? 
 
https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/artykuly-garazowe/urzadzenia-podnosnikowe/koziolki-rampy/stojak-warsztatowy-601024/#tab04
Ja bym brał z dodatkowym zabezpieczeniem

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, mikomir napisał:

Kup betonowe bloczki fundamentowe (4 zl sztuka :ok:) i postaw auto na bloczkach wraz z podkładką z kawałka deski.

Mam kobyłki z Yato, niczego sobie, a w praktyce używam... bloczka silikatowego i kawałka deski. Najstabilniejsze rozwiązanie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chojny napisał:

potrzebuję postawić jakoś w garażu samochód bez kół. Czy takie 4 sztuki to dobra opcja?

 

Może jakieś inna propozycja? 

 

https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/artykuly-garazowe/urzadzenia-podnosnikowe/koziolki-rampy/stojak-warsztatowy-601024/#tab04

Od kolegów słyszałem, że istnieje ryzyko przypadkowego odbezpieczenia blokad. 

Kupiłem z wkładanymi bolcami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam kobyłek z Lidla, mają wkładane metalowe przekładki. Wyglądają solidnie.

Deski, bloczki i większe kawałki belek drewnianych też mam, ale są mega niewygodne w noszeniu i ustawianiu na daną wysokość :). Kawałki krokwi czasem używam jedynie jako dodatkowe zabezpieczenie jak mam wejść pod auto, tak na wszelki wypadek wrzucam.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sherif napisał:

Ja używam kobyłek z Lidla, mają wkładane metalowe przekładki. Wyglądają solidnie.

Deski, bloczki i większe kawałki belek drewnianych też mam, ale są mega niewygodne w noszeniu i ustawianiu na daną wysokość :). Kawałki krokwi czasem używam jedynie jako dodatkowe zabezpieczenie jak mam wejść pod auto, tak na wszelki wypadek wrzucam.

 

Potrzebuje zostawić auto w garażu bez kół na tydzień, góra dwa. Auto bez silnika, napędów, wnętrza, karoseria przygotowana dla blacharza/lakiernika. Koła chce dać do renowacji a że to dla mnie nowy rozstaw śrub więc nie mam nic na założenie. 

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chojny napisał:

 

Potrzebuje zostawić auto w garażu bez kół na tydzień, góra dwa. Auto bez silnika, napędów, wnętrza, karoseria przygotowana dla blacharza/lakiernika. Koła chce dać do renowacji a że to dla mnie nowy rozstaw śrub więc nie mam nic na założenie. 

Jak to jednorazowa akcja to rzeczywiście można postawić na bloczkach. Ja kupiłem kobyłki, bo może się kiedyś przydadzą i przydają się obecnie co chwila :).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.