Skocz do zawartości

2021 Toyota GR Corolla GR Four


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna zamawiac...

Silnik 1.6l idiotycznie ten sam co w moim GR Yaris.

 

6s manual. AWD, etc tez ten sam...

 

Cena - nieznana, stealer biora $1k w pelni refundowanego depozytu... Moj wsiowy ma 6..

 

efc69fc69beed0c2432acc7ad1c69408.jpg

 

Rowniez Corolla GRMN jest, ale depozytow nie biora. Zadanie, wyciac VeeDud Golf GTI, czyli de facto automatic.

 

Premiera obu modeli w 9-2021.

 

818e78a83d5dc13b41de482c32221410.jpg

 

Riceburner GR-FOUR

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu fajna Toyota :jem: mógłbym rozważyć jako następcę Leona. Pytanie czy to dostanie mocniejszy silnik czy tylko ten z Yaris? 
Oficjalnego biuletynu TMCA ze spec do dealerow brak, oprócz tego, że mogą $$$ już brać.

1.6l wyglada, ze bedzie na dzień dobry jedynym silnikiem, i ja podejrzewam, że tak pozostanie.

Tak samo jak 6s manual.

Rowniez nie jasne jest czy bedzie rozroznienie na wersje.

Np GR Corolla sedan & wagon.

Miekka FWD - Hatch....

Dylemat mam teraz, czy zostawić GR Yaris czy isc po Corolla ale chyba nie, waga jest/bedzie wieksza.

Po za tym lubie karalucha!

f185b76e03b76e78b3ea3b7a17629560.jpg


Ta łagodniejsza wersja do zabicia Golf GTI ma byc automatic i FWD.

Jaki silnik - nigdzie w J www nie mogę znalesc... a moje magazyny moto z J przychodzą po prostu jak chca dzieki Covid w

Ot J wydajność siadla....




Riceburner GR-FOUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda może jakaś hybryde wsadza żeby te 300 było. 
Zalezy czy cos na EU beda chcieli zrobic, ale jesli dobrze rozumiem strategies to GR Yaris Asia/EU.

GR Corolla Asia/USDM. Wiec - spekuluje - GR moze trafic do EU z 1.6l - to by mialo sens bo GR Yaris juz tam jest.

Inne wersje pewnie pojda Asia/USDM a EU ich nie zobaczy bo za duzo g czegos na km.

Pytanie, jak duzy jest rynek na Golf GTI w EU & ile wstanie jest tego ugrysc Toaleta z Corolla...

Czyli jesli kalkulacja $$$ wyjdzie na plus...

Riceburner GR-FOUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, OZI napisał:


Pytanie, jak duzy jest rynek na Golf GTI w EU & ile wstanie jest tego ugrysc Toaleta z Corolla...

Czyli jesli kalkulacja $$$ wyjdzie na plus...

Riceburneremoji500.pngemoji627.png GR-FOURemoji964.png
 

IMO nieduży choć z drugiej strony oprócz VAG to tylko Renault robi coś szybszego... Zostaje tylko premium. No i koreance ale tu trzeba czekać na nowe i30 bo obecne odstaje od konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nieduży choć z drugiej strony oprócz VAG to tylko Renault robi coś szybszego... Zostaje tylko premium. No i koreance ale tu trzeba czekać na nowe i30 bo obecne odstaje od konkurencji. 
N30 czemu odstaje?

Hyundai sie marzy u mnie na wsi, zeby miec 30% sprzedszy N w calej gamie i30 jak VeeDud z R & GTI, ale imvho to nierealne.

Nie mniej jednak kolejka czeka u mnie na wsi, pierwsze statek przyplywa z DCT w 4/21.



Riceburner GR-FOUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.