Skocz do zawartości

Skonfigurowałem Enyaq'a


format

Rekomendowane odpowiedzi

image.png

 

Niestety to wciąż tylko napęd na ośkę i 8.7 do setki, ale dopłaciłem za wszystko co potrzebne. Wyszło 290 kawałków.

 

Następnie otworzyłem konfigurator Tesli Model 3, wychodzi na to że za właściwie tyle samo mam Teslę Model 3 w wersji performance ze wszystkim co w Skodzie, identycznym zasięgiem, przyspieszeniem 3.3 oraz ulepszonym autopilotem. Auta niby innej klasy, natomiast 4 osoby wejdą mniej więcej tak samo, Tesla ma 541 litrów pojemności bagażników, natomiast Enyaq 585 litrów, więc to mimo wszystko podobne auta. Brakuje jej jedynie haka holowniczego.

 

image.png

 

Hej, Volkswagen, seriously?!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, format said:

image.png

 

Niestety to wciąż tylko napęd na ośkę i 8.7 do setki, ale dopłaciłem za wszystko co potrzebne. Wyszło 290 kawałków.

 

Następnie otworzyłem konfigurator Tesli Model 3, wychodzi na to że za właściwie tyle samo mam Teslę Model 3 w wersji performance ze wszystkim co w Skodzie, identycznym zasięgiem, przyspieszeniem 3.3 oraz ulepszonym autopilotem. Auta niby innej klasy, natomiast 4 osoby wejdą mniej więcej tak samo, Tesla ma 541 litrów pojemności bagażników, natomiast Enyaq 585 litrów, więc to mimo wszystko podobne auta. Brakuje jej jedynie haka holowniczego.

 

image.png

 

Hej, Volkswagen, seriously?!

 

Jeżeli nie zależy Ci na normalnym bagazniku, to z najtańszej Tesli będziesz bardziej zadowolony niż z najdroższego Enjaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tom111 napisał:

Daj sobie spokój z tą Skodą, bierz Teslę, będziesz zadowolony :ok:

 

Nie żebym miał to kupować, zwyczajnie uważam że cena za kurę jest zwykłym szaleństwem.

Ile będzie kosztował Enyaq vRS? 350 tysiaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, format napisał:

 

Nie żebym miał to kupować, zwyczajnie uważam że cena za kurę jest zwykłym szaleństwem.

Ile będzie kosztował Enyaq vRS? 350 tysiaków?

 

Jednym usprawiedliwieniem jest fakt, że cennik Tesli jest bez rabatów, a cennik Skody jest jak zwykle napompowany pod rabaty.

Porównywać to raczej trzeba będzie Y, a nie model 3..., aleeee!, tak, ceny są odleciały.

Jak ruszy Tesla Berlin w tym roku, to zrobi im się ciepło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom111 napisał:

Szkoda, bo jakbyś kupił to może kącik Tesli by powstał ;]

 

U mnie wisi w powietrzu zmiana planów... Ioniq miał być na długo, a zdaje się, że w drugiej połowie roku Mercedes EV będzie...

Ekonomicznie idiotyzm, ale rozum niewiele wytłumaczy.

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maxit napisał:

 

U mnie wisi w powietrzu zmiana planów... Ioniq miał być na długo, a zdaje się, że w drugiej połowie roku Mercedes EV będzie...

Ekonomicznie idiotyzm, ale rozum niewiele wytłumaczy.

I tak trzeba żyć! 😎😜

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maxit napisał:

 

U mnie wisi w powietrzu zmiana planów... Ioniq miał być na długo, a zdaje się, że w drugiej połowie roku Mercedes EV będzie...

Ekonomicznie idiotyzm, ale rozum niewiele wytłumaczy.

Zamiast V8  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maxit napisał:

 

Nie.... V8 kupiłem kolejne....

 

5 szt V8 i jedna V12 to za mało... :mlot:

Grubo 8] :ok:. Wszytskie z gwiazdą ?

Ja póki co drugą V8 kupiłem ostatnio :).

Odnośnie EV to tak patrzę to mają poza busem EQA i EQC. Ten pierwszy często widuję przy okolicznym salonie. Fajnie się prezentuje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sherif napisał:

Grubo 8] :ok:. Wszytskie z gwiazdą ?

 

Tak, W126 560SEL, C126 560SEC, R107 560SL, R129 500SL, W211 E63AMG i R129 600SL

Kupiłem teraz R230 550SL - zobaczymy co przyjedzie ;)

 

Godzinę temu, sherif napisał:

Ja póki co drugą V8 kupiłem ostatnio :).

 

Nabierasz dobrego kierunku 😄

 

Godzinę temu, sherif napisał:

Odnośnie EV to tak patrzę to mają poza busem EQA i EQC. Ten pierwszy często widuję przy okolicznym salonie. Fajnie się prezentuje :).

 

Moja pierwsza żona oszalała. Odkąd zobaczyła EQA jest amok... A w sumie nie po to ciężko pracujemy tyle t, żeby sobie ciągle czegoś odmawiać...

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maxit napisał:

 

Tak, W126 560SEL, C126 560SEC, R107 560SL, R129 500SL, W211 E63AMG i R129 600SL

Kupiłem teraz R230 550SL - zobaczymy co przyjedzie ;)

 

 

Nabierasz dobrego kierunku 😄

 

 

Moja pierwsza żona oszalała. Odkąd zobaczyła EQA jest amok... A w sumie nie po to ciężko pracujemy tyle t, żeby sobie ciągle czegoś odmawiać...

Ładnie, to rzeczywiście Hyundai tutaj słabo pasuje :phi:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
15 godzin temu, sdss napisał:

I jest ładniejsza wersja ?

Ja wiem czy ładniejsza? 

Kolejny pokrak z serii 'SUV coupe' :pukpuk:

Najpierw zrobili SUVy, że niby bardziej praktyczne, a teraz próbują z tego zrobić sportową linię i wygląda to jakbyś 120kg typa wcisnął w kombinezon z lycry. :hehe:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2021 o 10:02, format napisał:

Auta niby innej klasy,

 

Co byś chciał żeby tutaj ludzie napisali?

Tak serio.

 

Nie wiem czy znalazłbym wielu użytkowników takiej Skody co maja mokre sny na temat 3 sekund do setki.

Natomiast jestem pewny, że znalazłbym wielu, którzy nie sa zainteresowani odgłosem nap....nia owiewającego wiatru juz przy 100km/h

 

To nie są auta tej samej klasy.

Zapłaciłbym za tego Kuraka więcej niz za T3, nawet gdyby to była elektryczna Octavia.

A żeby nie było że jestem przyspawany do grupy VW, to takie same podejście bym miał do elektrycznego Reno Megan, czy czegokolwiek co jest w środku samochodem, a nie Uberowozem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kravitz napisał:

Zapłaciłbym za tego Kuraka więcej niz za T3, nawet gdyby to była elektryczna Octavia.

 

Nie opowiadaj bzdur, w życiu nie kupiłbyś elektrycznej kury. 82kWh baterii nie pozwoli ci przejechać 150km przy twoim zużyciu energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.