Skocz do zawartości

Dzialka plus dom


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę namierzyć, ale swego czasu oglądałem na yt film jak gość kupił coś takiego. Ładnie odpicowany stary domek. Potem się okazało że całą podłogę rwał z powodu zakrytej wilgoci i jakiś pogniłych belek. Jego konkluzja była taka że jak chcemy coś takiego to kupić do remontu, żeby nie trafić na odpicowaną minę. 

 

Także co sprawdzić.. czy właśnie nikt syfu nie przypudrował.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bielaPL napisał:

Nie mogę namierzyć, ale swego czasu oglądałem na yt film jak gość kupił coś takiego. Ładnie odpicowany stary domek. Potem się okazało że całą podłogę rwał z powodu zakrytej wilgoci i jakiś pogniłych belek. Jego konkluzja była taka że jak chcemy coś takiego to kupić do remontu, żeby nie trafić na odpicowaną minę. 

 

Także co sprawdzić.. czy właśnie nikt syfu nie przypudrował.

 

o to szukaj namiar i podsylaj :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak bielaPl pisze; w jakiej kondycji fundament, strop i więźba. Niestety większość zakryta. Bez wizji lokalnej z dobrym fachowcem znającym się na starym budownictwie bym nie podchodził. Dużo mogą pomóc ewentualne zdjęcia z prac remontowych zwłaszcza te przed.
Ale siedlisko fajne. Jak masz dużo czasu na utrzymywanie takiego areału w odpowiedniej kulturze to czemu nie?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PawelWaw napisał:

Historia zakupu dzialki z domem cd... 

 

Na co zwrocic uwage ? 

https://www.otodom.pl/pl/oferta/siedlisko-agroturystyczne-plus-domek-letniskowy-ID48zki.html

 

Gdybyś kupił działkę w okresie kiedy wstawiales pierwsze ogłoszenia to pewnie miałbyś już postawiony domek taki jak chcesz😉 jak coś to mam namiary na gościa co w tej okolicy stawia domki z bala.

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sadlos napisał:

 

Gdybyś kupił działkę w okresie kiedy wstawiales pierwsze ogłoszenia to pewnie miałbyś już postawiony domek taki jak chcesz😉 jak coś to mam namiary na gościa co w tej okolicy stawia domki z bala.

 

Zgadzam sie w 100% :)

Pewnie drugi juz pojdzie sprawniej :)

 

Daj namiar pogadac mozna. On ogarnie calosc czyli od zera do stanu surowego zamknietego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelWaw napisał:

 

Zgadzam sie w 100% :)

Pewnie drugi juz pojdzie sprawniej :)

 

Daj namiar pogadac mozna. On ogarnie calosc czyli od zera do stanu surowego zamknietego ? 

 

Poszedł priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że lochy to są w zamkach. U mnie na piwnicę pod domem mówi się piwnica a taką na zewnątrz albo piwnica albo czasem ziemianka dla odróżnienia ale to głownie jak wystaje nad nią jakaś górka ziemi albo coś.

 

Co do picowania średnio zrobionych rzeczy to w moim domu byłe tego sporo i w zasadzie zmieniłem wszystkie instalacje i warstwy podłogi. To taka ogólna uwaga odnośnie starszych domów bo mój nie jest drewniany.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.