Skocz do zawartości

Wymiana lamp po dzwonie.


awruK

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, alastair napisał:

jakże to? cały samochód powinni wymienić, dać abonament na serwis olinkluziw i tankowanie na co najmniej 5 lat i przeprosiny w prasie

 

czy druga lampa ucierpiala w zdarzeniu? Jesli nie to to po co wymieniać?

 

10 godzin temu, Artur_W_wa napisał:

A tak z ciekawości, to czemu obie, zakładając że jedna jest cała :hmm:

Dawno dawno temu autokącikowi mędrcy pisali, że lampy wymienia sie parami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mie2nio napisał:

Żeby nie było różnicy w stopniu zmatowienia reflektorów i można było przemilczeć fakt dzwona przy odsprzedaży 🤫

To nie jest moje auto, będe je użytkował może jeszcze pół roku więc mnie to wali, ale podziwiam typowo polski tok myślenia.:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mie2nio napisał:

Żeby nie było różnicy w stopniu zmatowienia reflektorów i można było przemilczeć fakt dzwona przy odsprzedaży 🤫

Jak auto w miare nowe to raczej watpie aby lampy były zmatowiałe. Jak auto stare to nie wymienia sie lamp tylko idzie całka 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wymiana uszkodzonego.

Ojciec to przerabiał niedawno. Likwidacja z OC sprawcy. Auto 12 letnie. Propozycja TU- nowy zamiennik :cool: 

efekt moglby byc jak tutaj (jakies foto z netu)

 

oczywiscie oryginał przysługuje jak psu buda, niestety kombinowalismy, zeby nie było całki i ostatecznie wpadły dwie uzywki z jednego dawcy. 

83700ffc-24a8-4a0e-9294-0ae2e9258e43.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Filipfm napisał:

Niestety wymiana uszkodzonego.

Ojciec to przerabiał niedawno. Likwidacja z OC sprawcy. Auto 12 letnie. Propozycja TU- nowy zamiennik :cool: 

efekt moglby byc jak tutaj (jakies foto z netu)

 

oczywiscie oryginał przysługuje jak psu buda, niestety kombinowalismy, zeby nie było całki i ostatecznie wpadły dwie uzywki z jednego dawcy. 

83700ffc-24a8-4a0e-9294-0ae2e9258e43.jpg

Czyli wygląda, że w dawcy już wcześniej wymieniono jeden reflektor 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną ci wymienią. Chyba że się okaże że obie były uszkodzone... Np ma ułamane mocowanie... Jak mi chcieli jedną w Audi wymienić to na szczęście się okazało że druga też ma mocowanie uszkodzone, chociaż najpierw się wydawało że jest cała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Vadero napisał:

Jedną ci wymienią. Chyba że się okaże że obie były uszkodzone... Np ma ułamane mocowanie... Jak mi chcieli jedną w Audi wymienić to na szczęście się okazało że druga też ma mocowanie uszkodzone, chociaż najpierw się wydawało że jest cała ;)

To zależy .. swego czasu kupiłem od handlarza Outbacka stuknietego w drzwi. Jakoś przypadkiem urwały się mocowania lamp przednich ( ponad 5kzł/szt) i zgineła roleta z zapasówką z bagażnika :facepalm:.

Nie podciągneli ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, patgaw napisał:

 

Ale to aso ci tak zamontowalo? Toz to nielegalne.

Poniekąd tak, bo ASO nie miało lakierni i odesłało mnie do warsztatu współpracującego a samo załatwiło części. Auto miało miesiąc, więc chciałem to zrobić dobrze i było dobrze. Problem wyszedł po jakimś czasie jak żarówka się spaliła.

Dlaczego nielegalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patgaw napisał:

Tak kiedys czytalem ze nawet zarowki maja byc takie same. Ale teraz szukajac google juz nie jestem pewnien 😜

Z pkt widzenie praktycznego nie było to łatwe, bo trzeba było dwa komplety kupować :bzik:

To oczywiście zasluga Fiata, do tego modelu i roczniku lampy były:

- na h7

- na h1

- w wykonaniu srebnym lub ciemnym

- z p.mglowymi lub bez

Można wyliczyć liczbę kombinacji ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sherif napisał:

Z pkt widzenie praktycznego nie było to łatwe, bo trzeba było dwa komplety kupować :bzik:

To oczywiście zasluga Fiata, do tego modelu i roczniku lampy były:

- na h7

- na h1

- w wykonaniu srebnym lub ciemnym

- z p.mglowymi lub bez

Można wyliczyć liczbę kombinacji ;)

 

A czy przypadkiem jeszcze ksenonu nie było :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.