Jump to content

Chce kupić Seata - gdzie najtaniej na południu PL

Recommended Posts

Cześć,

zastanawiam się nad zakupem nowego Seata Leona Kombi. Katalogowa cena za wybraną wersję z dodatkami to około 120000 PLN. W Katowicach zaproponowali mi rabat 5600zł. Czyli generalnie słabo, biorąc pod uwagę, że jak kupowałem Skodę Fabię za 62k, to dostałem rabat 6200zł. Komuś udało się uzyskać lepszy rabat? Ewentualnie może mamy tu jakiegoś przedstawiciela dealera?

Edited by frees
7 godzin temu, frees napisał:

Cześć,

zastanawiam się nad zakupem nowego Seata Leona Kombi. Katalogowa cena za wybraną wersję z dodatkami to około 120000 PLN. W Katowicach zaproponowali mi rabat 5600zł. Czyli generalnie słabo, biorąc pod uwagę, że jak kupowałem Skodę Fabię za 62k, to dostałem rabat 6200zł. Komuś udało się uzyskać lepszy rabat? Ewentualnie może mamy tu jakiegoś przedstawiciela dealera?

Ja kupiłem jednego Białymstoku drugi Myślenice. Promot Katowice było najdrożej. Kraków sobie o mnie przypomniał miesiąc po zakupie.

Edited by sdss

Generalnie Seat zachowuje sie tak jakby im nie zalezalo na sprzedazy. Ja dostalem 900zl rabatu :phi: Leon to nwoy model z rabatami bedzie ciezko.

2 godziny temu, wujek napisał:

Generalnie Seat zachowuje sie tak jakby im nie zalezalo na sprzedazy. Ja dostalem 900zl rabatu :phi: Leon to nwoy model z rabatami bedzie ciezko.

Jak w 2017 kupowalem Atece, to praktycznie nie bylo mowy o jakimkolwiek rabacie, nie bylo tez tego modelu w ofercie wyprzedazowej na koniec roku. Nic dziwnego, ze ich tak malo nadal u nas jezdzi  (co akurat jest dla mnie plusem, bo mimo juz kilku lat, nadal sie nie opatrzyl). 

• Like 1

Póki co najlepsza oferta w Katowicach, minimalnie zwiększyli rabat, jak już z finalną konfiguracją do nich poszedłem. Nawet do Warszawy dzwoniłem, nikt ich nie przebił.

Mam znajomego u delaera w Warszawie... może by zrobił na tyle dobrą ofertę, że będzie Ci się opłacało skoczyć nieco dalej ;) . Prześlę Ci na priv.

Generalnie jak kupowałem pierwszego Seata, to dostałem najlepszą ofertę w Białymstoku . Już miałem tam jechać, kiedy odezwał się Pan od delaera z Warszawy i poprawiając swoją nienajlepszą ofertę przebił tą z Białegostoku. W zeszłym roku, przy drugim Seacie, najlepszą miałem z Zielonej Góry, aż zaprzyjaźniony handlowiec przebił ją ;) 

Miej na uwadze, że to nowy model i zawsze w takiej sytuacji słabo jest z rabatami... no chyba że jesteś gotów na coś z placu z wyprzedaży rocznika.

• 2 weeks later...

Dzięki wszystkim za pomoc i komentarze. Ostatecznie zdecydowałem się na ASO w Katowicach. Dali najlepszą cenę + mam do nich najbliżej.

• Like 1