Skocz do zawartości

3-2-1 Sprzedane (powered by otomoto)- uzywał ktoś?


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, ZUBERTO napisał:

Czyli różnica 9000, dla nich to zapewne kwota brutto, odliczyć VAT, dochodowy, dodać jakieś koszty stałe i niiestety ale tak musi to wyglądać przy handlu na legalu.

Nie wiem jak 1-2-3, ale AAA sprzedają przeważnie po dość wysokich cenach, więc kalkulacja zapewne byłaby inna.

Z tego co mi się obilo o uszy dużo sprzedaja dzięki kredytom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZUBERTO napisał:

Czyli różnica 9000, dla nich to zapewne kwota brutto, odliczyć VAT, dochodowy, dodać jakieś koszty stałe i niiestety ale tak musi to wyglądać przy handlu na legalu.

Nie musi, ale spoko :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ghost2255 napisał:

Nie wiem jak 1-2-3, ale AAA sprzedają przeważnie po dość wysokich cenach, więc kalkulacja zapewne byłaby inna.

Z tego co mi się obilo o uszy dużo sprzedaja dzięki kredytom 

Tyż fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Byłem na wycenie. Mailowo widełki 18000-25000. Finalnie propozycja zakupu za 16000. Facet podłączył pod komputer i litania błędów. Cud że dojechałem do nich tym autem. Zaznaczam, że wcześniej kasowałem błędy po naprawie w serwisie. Wszystkie naprawy udokumentowane. W raporcie wyszły 2 naprawy za łącznie 30 parę tysięcy a rzeczywisty koszt naprawy był przynajmniej 3 krotnie mniejszy. Niestety nie miałem faktury za to bo uznałem że w takich raportach wszystko gra. Nie polecam. Strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Skontaktowałem się z 3.2.1 w sprawie wyceny i sprzedaży auta.Jaka cene uslyszalem u nich przez interen wycena byla miedzy 7900 a 11000 za samochod na miejscu sie okazalo ze wedlug nich samochód odkupą za 5tys.Śmieszni są.Sam sprzedałem za 11tys.samochód był do inwestowany bardzo ponad 15tys.w naprawach potwierdzone fakturami a oni szukają jeleni.Nie polecam by ktoś im chciał sprzedać samochód oszustą jak szukają szrota czy Gruza w mirsznej cenie to jest tego ogrom mogą kupować w cenie takie auta taborami ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dopiszę coś od siebie? W ub. roku zapytałem ich o wycenę Mini Countrymana R60. Najpierw zaproponowali jakąś śmieszną, połowę wartości rynkowej a gdy zacząłem udawać, że mi pasuje to okazało się, że aut z USA nie biorą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawałem Golfa to nie minęła godzina od ogłoszenia jak już dzwonili zarówno z otomoto, aaa i jeszcze coś tam. Od razu kończyłem rozmowę. Sprzedałem za więcej niż chciałem, bo drogo wystawiłem w 2h od wystawienia, zwykłemu normalnemu człowiekowi. No ale miałem go od nowości, wiedziałem co mam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2021 o 23:37, Fili_P napisał(a):

Wrzuciełm ogłoszenie na otomoto---wyskakuje mi tu cos takeigo jak 3-2-1 Sprzedane

Korzystał ktoś? jak opinie?

 

Poza wszystkim co tu napisano, przestrzegam od podawania im maila.

Spam przychodzi dlugoooo po tym jak go otrzymali. Za każdym razem klikałem kasuj z listy, ale takich podmiotów mają kilka przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2022 o 19:07, rafciojuve napisał(a):

Każdy chce dać upust frustracji. :)

 

Tego typu firmy są od "golenia frajerów", czyli skupują poniżej wartości auta od ludzi którzy są "na musiku", pewnie czasem się ktoś taki trafia.

 

Albo mają wyrąbane na cenę. Mam w bliskim otoczeniu takiego pacjenta co oddaje auto w rozliczeniu w ASO za pierwszą podaną cenę. Jakby do niego zadzwonili też by oddał, bo to wygodne, ale nie zadzwonią bo z wygody nie chce mu się wrzucać ogłoszenia w sieć;]

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawałem Skodę Octavia , dali mi po rejestracji widełki 64-72 tysiące (wycena rzeczoznawcy była na 72800), pojechałem Pan oglądał, mierzył, przejechał się, podłączył komputer i zrobił 1000 zdjęć. Po czym powiedział że fajne auto, w dobrym stanie itd. Po godzinie dostaję telefon że mogą dać 54 😛 Uśmiałem się mocno 😄 

 

Finalnie wystawiłem na Otomoto za 72800 i za grubo ponad 70 tys.

 

Co do AAA Auto to już lepiej, proponowali mi takie pieniądze na które mógłbym się zgodzić, ale na szczęście się nie zgodziłem i dostałem więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2021 o 23:37, Fili_P napisał(a):

Wrzuciełm ogłoszenie na otomoto---wyskakuje mi tu cos takeigo jak 3-2-1 Sprzedane

Korzystał ktoś? jak opinie?

Szkoda sobie nimi zawracać czasu. Dają 50% wartości. Jak mam akurat wolną chwile to ich przeciągam na telefonie i robie sobie z nich jaja żeby im w nagrodę zmarnować troche czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.