Skocz do zawartości

Renault Traffic- auto z 0/Zero/nil *** w crash test w 2021


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Producent bagietek dostal zasczytny tytuł auta z 0**** w crash test.

 

 

Niby 'afera'!!!! Szybko pismaki pisać...

 

 

407d0a197bb563c570a1c9f1b937ca1b.jpg

 

Ale chyba nie Imvho.

 

Renaulution chyba już dawno nie dziala..

 

Ale po kolei....

 

A wiec tak, Bagietki (Re-no ) sie nie sprzedają, to pakujemy bagietki jako sushi (Miss Bitch -i) i sprzedajemy. Czyli Renault Trafgic dostaje znaczek Mitsubishi i z tej samej fabryki () wyjeżdżą do Asia-Pacific jako Express minus jakies DPF... czy stop start etc.

 

I wzieli takie Mitsubishi do rozwalenia.

 

Zaszczytnie dostalo 00000 gwiazdek.

 

4882122175afe4f67fb4c10b367333a2.jpg

 

Wiem, ze to van ale np podobnej wielkości SAIC (Made in China ), dostal np ** dwie.

 

b7915a6bbdeeeca36e87c7de35e7ba88.jpg

 

A takie Miss-bitch-i się tlumaczy, ze:

 

1.oni tego nie klepia, tylko kupuja w EU.

 

2. Frannncuska milosc jest ok - tylko, z 2015 roku.. I dlatego jest tak zle, I bagietki sie łamią...

 

 

3. W sprzedaży bagietek z F jako sushi nie ma nic zlego, dalej będą sprzedawac, najwyżej teraz taniej, a klient i tak się znajdzie, jeśli będzie taniej, nie wazne ze puszka się gnie

 

4. W ogole jak jakąś agencja co zajmuje się zgniataniem puszek, może nie rekomendować, żeby sushi z bagietek nie lubić- skandal!

 

Bo ENCAP juz zgniotl bagietki w 2015 i dostala *** gwiazdki.

 

Jak można wziąść bagietki opakowana w sushi w 2021 (a dokładnie 12-2020) I jeszcze raz zgnieść?

 

Napewno to spisek, żeby dostalo 0 gwiazdek. Auto ma *** i już.

 

Przeciez to nie ma sensu...

 

bd4e963203f85b2212155caf9446962a.jpg

 

Jeśli dobrze wygrzebałem, to Traffic w wersji osobowej byl zgnieciony przez ENCAP rzeczywiście w 2015, a to jest wersja do przewozu gruzu, czyli jednak wyglada ,ze albo:

 

- crash test jest guana wart - znaczy kryteria się tak zmieniaja, że to co nam wciskali jako 'da best' w 2015 jest podobno trumna w 2021,

 

- albo wersja do przewozu gruzu się na tyle różni od wersji osobowej... ze..

 

f2f6002e2f9088d2d9569738d6e1219e.jpg

 

Imvho prawda gdzieś pośrodku, obecnie przerost treści nad formą, np 'ach odbieramy punkt bo nie ma Bzzzz jak pasa nie zapniesz, albo jakiegoś elektronicznej smyczy jak radar Cruise control.. Minus I już.

 

Generalnie widzę świetna przyszlosc, dla bagietek(Reno) z sushi (Mitsu) , no i oczywiście lisc (Nie-ssan) jako leader calej bandy. Jakość i klient ponad wszystkim, a przy odpowiedniej cenie i tak ktoś to kupi...

 

Kazda reklama jest dobra

 

Viva la Renaulution ,

 

 

c290f3875c65354b577cc5d6ad4a1e59.jpg

 

 

 

 

 

Riceburner GR-FOUR

 

 

  • Haha 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, bizz said:

 

Bardzo chciałem to przeczytać, ale no nie da się.

Taka szkolna gazetka pisana przez zastępcę redaktora.

 

No i brakuje najwazniejszego info, ilu klepaczy w EU poszlo na bruk :hehe:

 

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipulujesz tytułem niczym pierwszej klasy pismak.
 
Ucze sie. Z reszta dla mafii dla ktorej pisze od paru lat - sami nie wiedzieli co z tym dzis zrobic. W koncu poszli jak inni - I stwoerdzili ' ze to pierwsze auto z zero ****'.

Riceburner GR-FOUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, OZI napisał:

Wiem, ze to van ale np podobnej wielkości SAIC (Made in China emoji630.png), dostal np ** dwie.

 

Mam dziwne wrażenie że to Reno/Mitsu i to SAIS to są te same samochody.

Takie same listwy, dokładnie w tym samym miejscu klamki, światełka, dzielenie szyby bocznej.

 

Coś tutaj chyba naciagane jest...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2021 o 09:06, bizz napisał:

 

Bardzo chciałem to przeczytać, ale no nie da się.

Taka szkolna gazetka pisana przez zastępcę redaktora.

Zgadzam się. Ciężko się to czyta.

Nie wiem czy to ma być dowcipne, czy zgryżliwe, ale męczący jest ten poziom gimnazjum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2021 o 12:12, kravitz napisał:

 

Mam dziwne wrażenie że to Reno/Mitsu i to SAIS to są te same samochody.

Takie same listwy, dokładnie w tym samym miejscu klamki, światełka, dzielenie szyby bocznej.

 

Coś tutaj chyba naciagane jest...

też tak myślałem za pierwszym razem. Zwróć uwagę, że Ozi tylko wspomniał o SAIS ale nie podparł tej myśli zdjęciem, jak to ma w zwyczaju. Zdjęcie, które ukazuje się pod spodem to kolejne ujęcie tego samego mitasubiszi, na drzwiach masz napisane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.