Skocz do zawartości

Nokian Rotiiva AT


biker200

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jeździ na takich? Szczególnie jestem ciekaw opinii tych, którzy przesiedli się z innych AT i mają porównanie. 

 

Cena do jakości wydaje się być bardzo korzystna.

 

https://www.oponeo.pl/model-opony/nokian-rotiiva-at

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
W dniu 14.03.2021 o 12:49, biker200 napisał:

Czy ktoś jeździ na takich? Szczególnie jestem ciekaw opinii tych, którzy przesiedli się z innych AT i mają porównanie. 

 

Cena do jakości wydaje się być bardzo korzystna.

 

https://www.oponeo.pl/model-opony/nokian-rotiiva-at

Jeśli to pomoże, to miałem w rozważaniach zakup tych konkretnych Nokianów po Cooperach Discoverer AT 4s, Stanęło na Falkenach WP AT3 WA.

W Sorento już jeżdżą, do CRV 2gen również zamówiłem ten sam model Falkena, Nokiany znów odpadły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.05.2021 o 16:29, Pipper napisał:

Jeśli to pomoże, to miałem w rozważaniach zakup tych konkretnych Nokianów po Cooperach Discoverer AT 4s, Stanęło na Falkenach WP AT3 WA.

W Sorento już jeżdżą, do CRV 2gen również zamówiłem ten sam model Falkena, Nokiany znów odpadły.

 

A jak Ci się jeździło na Cooperach? Ja co prawda kupiłem ATT ale ciekawy jestem opinii praktycznej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lucash napisał:

A jak Ci się jeździło na Cooperach? Ja co prawda kupiłem ATT ale ciekawy jestem opinii praktycznej ;) 

Jeździło się super, zerknij na mój wątek :ok:

Teraz falkeny, w sorento już śmigają od 3kkm, w Crv 2gen będą w ciągu 2 tygodni, bo nie mam czasu podjechać do warsztatu :oki:

W Cooperach jest to, że każda zmiana modelu to inny sposób odczucia z jazdy :piwko:

Nokian odpadł ze względu na zbyt dużo negatywnych opinii co do jakości produkcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pipper napisał:

Jeździło się super, zerknij na mój wątek :ok:

 

Czy można z tych opon korzystać w zimie jak z typowych zimówek ?

 

W Grandzie mam teraz na lato Conti 4x4 (fajne gumy do SUV swoją drogą), ale chciałbym dokupić jakieś do tego jakieś delikatne AT z przeznaczeniem tzw zima w mieście plus ewentualnie jakiś bardzo lekki teren cały rok.

 

Da się to pogodzić czy w zimie będzie bida? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Piotrus napisał:

 

Czy można z tych opon korzystać w zimie jak z typowych zimówek ?

 

W Grandzie mam teraz na lato Conti 4x4 (fajne gumy do SUV swoją drogą), ale chciałbym dokupić jakieś do tego jakieś delikatne AT z przeznaczeniem tzw zima w mieście plus ewentualnie jakiś bardzo lekki teren cały rok.

 

Da się to pogodzić czy w zimie będzie bida? 

Ja z Cooperow i Falkenów korzystam jak z normalnych zimówek, mają homologację, 3 szczyty i płatek śniegu i działa dobrze, Cooperow nie topilem po klamki w błocie, ale dają radę w każdych warunkach. Falkeny sprawdzane już wszędzie poza śniegiem. Coopery 265/70/16, falkeny 245/70/17, tak, wiem, rozmiar niehomologowany do Sorento, ale dobrze się jeździ ;]

Ogólnie mam AT z homologacją zimową i drugi komplet z zimowymi, ale zimowe nie zostały założone, a zaspy po kolanko były...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.