Skocz do zawartości

Pug 108


Danielpoz.

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Danielpoz. napisał:

Koleżanka mnie prosi żeby jechać po takie cudo. Pomijam przebieg i mdły od słodkości opis. Czy silnikowo to jakaś mina? Czy w tej konkrernej sztuce widać coś  niepokojącego? 

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-108-peugeot-108-ID6DEjDi.html

Jak przyjechał z Francji to jest bardzo duża szansa że ma pokolizyjną przeszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Danielpoz. napisał:

Też tak uważam no ale to właściwie dotyczy każdego młodego auta przywiezionego z zachodu z małym przebiegiem. 

No więc możesz pojechać ze świadomością że był walony, zobaczyć jak bardzo i jak został zrobiony  albo od razu odpuścić.

edit.

Mi sie nie podoba to miejsce zaznaczone na zdjęciu. Zwróć uwagę, że ten kielich wygląda inaczej niż prawy, inaczej pomalowany, brak też jest czegoś co uwielbia @RSSSS - symetrii ;]

 

image.jpg

Edytowane przez Lupus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lupus napisał:

No więc możesz pojechać ze świadomością że był walony, zobaczyć jak bardzo i jak został zrobiony  albo od razu odpuścić.

edit.

Mi sie nie podoba to miejsce zaznaczone na zdjęciu. Zwróć uwagę, że ten kielich wygląda inaczej niż lewy, inaczej pomalowany, brak też jest czegoś co uwielbia @RSSSS - symetrii ;]

 

image.jpg

 

Kto w ogóle rozważa zakup peżota...!?

  • Lubię to 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lupus napisał:

No więc możesz pojechać ze świadomością że był walony, zobaczyć jak bardzo i jak został zrobiony  albo od razu odpuścić.

edit.

Mi sie nie podoba to miejsce zaznaczone na zdjęciu. Zwróć uwagę, że ten kielich wygląda inaczej niż prawy, inaczej pomalowany, brak też jest czegoś co uwielbia @RSSSS - symetrii ;]

 

image.jpg

Patrzę z telefonu i powiem szczerze że za dużo różnicy nie widzę😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Danielpoz. napisał:

Patrzę z telefonu i powiem szczerze że za dużo różnicy nie widzę😕

To zerknij sobie na kompie. Różnica dość wyraźna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Danielpoz. said:

Koleżanka jeździ obecnie też pugiem z tych trojaczkow z tym że już leciwym. 

 

Ten Pug 108 chyba nigdy nie byl sprzedawany oficjalnie w PL.

Niech zerknie moze na Aygo lub Citroena C1, bedzie latwiej o sensowny egzemplarz z polskiej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Ten Pug 108 chyba nigdy nie byl sprzedawany oficjalnie w PL.

Niech zerknie moze na Aygo lub Citroena C1, bedzie latwiej o sensowny egzemplarz z polskiej dystrybucji.

Kazałem jej szukać krajowych lub po leasingach. Jutro podjedziemy do tego 108 bo jest blisko i zawsze jakieś doświadczenie i przymiarka. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RSSSS napisał:

 

Kto w ogóle rozważa zakup peżota...!?

 

Np. ja - francomenda (admin mógłby mnie tak utytułować w sumie). Bo nie każdemu pasuje morda do forda. ;)

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Danielpoz. napisał:

Kazałem jej szukać krajowych lub po leasingach. Jutro podjedziemy do tego 108 bo jest blisko i zawsze jakieś doświadczenie i przymiarka. 

Obejrzałem foty w innych ogłoszeniach i jestem niemalże pewien że wył walony w lewy przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanicznie to Aygo II, czyli powinno być bezawaryjne. Silnik R3 1000ccm na łańcuszku rozrządu, który nie generuje problemów.

 

Cena chyba dobra za 4-ro letniego malucha z małym przebiegiem.

Jak nie widać że składany z dwóch czy trzech, to brać. Skoro sprowadzony z Francji, to na pewno miał coś malowane, może nawet kilka elementów, ale to MOIM ZDANIEM nie powinno go skreślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Danielpoz. napisał:

Koleżanka mnie prosi żeby jechać po takie cudo. Pomijam przebieg i mdły od słodkości opis. Czy silnikowo to jakaś mina? Czy w tej konkrernej sztuce widać coś  niepokojącego? 

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-108-peugeot-108-ID6DEjDi.html

 

Jeśli to nie jest niepokojące to ja już nie wiem co...

:hehe:

 

 

Kraj pochodzenia

 
 
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Danielpoz. said:

Koleżanka mnie prosi żeby jechać po takie cudo. Pomijam przebieg i mdły od słodkości opis. Czy silnikowo to jakaś mina? Czy w tej konkrernej sztuce widać coś  niepokojącego? 

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-108-peugeot-108-ID6DEjDi.html

przekaż koleżance żeby sie nie interesowała walonymi gruzami z zachodu 

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c1-feel-1-0-vti-bogata-wersja-od-reki-ID6DEr0c.html#8efe4dc2ea

 

to to samo  i nowe :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest blisko to można obejrzeć. 

Zacząć od pasów i poduszek / deski rozdzielczej. Jak będą ślady demontażu deski lub nie będą się zgadzać daty na pasach, tudzież brak metek to można dalej nie oglądać ;D

Jak wszystko będzie zgodne to oglądać dalej od spodu podłużnice, słupki pomierzyć dokładnie itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mokrii napisał:

przekaż koleżance żeby sie nie interesowała walonymi gruzami z zachodu 

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c1-feel-1-0-vti-bogata-wersja-od-reki-ID6DEr0c.html#8efe4dc2ea

 

to to samo  i nowe :ok: 

Doskonaly pomysl dołożyc blisko drugie tyle👍

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, iwik napisał:

Jak jest blisko to można obejrzeć. 

Zacząć od pasów i poduszek / deski rozdzielczej. Jak będą ślady demontażu deski lub nie będą się zgadzać daty na pasach, tudzież brak metek to można dalej nie oglądać ;D

Jak wszystko będzie zgodne to oglądać dalej od spodu podłużnice, słupki pomierzyć dokładnie itd. 

To nie auto za pół miliona żyby aż takie badania robić. Czuje że to o czym piszesz nie będzie się zgadzać bo jakaś poduszka czy pasy musiały wyskoczyć.... Mam po drodze z pracy i mogę rzucić okiem. 

 

Nakazałem szukać krajowych i już mi kilka linków wysłała🤣

Edytowane przez Danielpoz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ghost2255 napisał:

Mechanicznie to Aygo II, czyli powinno być bezawaryjne. Silnik R3 1000ccm na łańcuszku rozrządu, który nie generuje problemów.

 

Cena chyba dobra za 4-ro letniego malucha z małym przebiegiem.

Jak nie widać że składany z dwóch czy trzech, to brać. Skoro sprowadzony z Francji, to na pewno miał coś malowane, może nawet kilka elementów, ale to MOIM ZDANIEM nie powinno go skreślać.

Nie skreślam ale czuję że z tego puga nic nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Danielpoz. napisał:

To nie auto za pół miliona żyby aż takie badania robić.

Właśnie te badania trzeba zrobić, bo to jest małe autko więc lepiej nie zginąć po zderzeniu z psem. 

To że tam trochę szpachli będzie na błotniku, wymieniony reflektor czy pomalowany zderzak to nieistotne, ale wspawana ćwiartka, pasy z odzysku czy klejona deska po strzale poduszki eliminuje dla mnie każde auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mrBEAN napisał:

Biorąc pod uwagę, że ogłoszenia już nie ma, to wielce prawdopodobne ;) 

 

Godzinę temu, iwik napisał:

Właśnie te badania trzeba zrobić, bo to jest małe autko więc lepiej nie zginąć po zderzeniu z psem. 

To że tam trochę szpachli będzie na błotniku, wymieniony reflektor czy pomalowany zderzak to nieistotne, ale wspawana ćwiartka, pasy z odzysku czy klejona deska po strzale poduszki eliminuje dla mnie każde auto. 

Zgadza się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Danielpoz. napisał:

 

Rzadki przypadek pójścia po rozum do głowy jeszcze PRZED zakupem. 

Te powyżej to warto przynajmniej oglądać.

:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-twingo-salon-polska-1-wlasciciel-100-serwis-renault-ID6DDqdn.html?fbclid=IwAR1SieL9XCvi2f5oxc9k9pBf-w0T46MlH4O94oW3lLBa7gt5DsBrl2NH6vE#86bc33d570

 

Takim czymś się właśnie przejechałem. Do niczego nie można się przyczepić jedynie opony zimowe z 2009r...😲

 

Dziwnie się jeździ takim wynalazkiem🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ghost2255 napisał:

Z trojaczków VAG najprzyjemniejszy w środku będzie VW up!. Skoda i Seat bardziej zalatują autem budżetowym. Warto poszukać sztuki z systemem antykolizyjnym i nawigacją. 

Dobrze że UP nie zalatuje. ;l

Wszystko dokładnie to samo. Znaczkiem tylko się różni. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Danielpoz. napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-twingo-salon-polska-1-wlasciciel-100-serwis-renault-ID6DDqdn.html?fbclid=IwAR1SieL9XCvi2f5oxc9k9pBf-w0T46MlH4O94oW3lLBa7gt5DsBrl2NH6vE#86bc33d570

 

Takim czymś się właśnie przejechałem. Do niczego nie można się przyczepić jedynie opony zimowe z 2009r...😲

 

Dziwnie się jeździ takim wynalazkiem🤣

Kumpel na jesieni kupił matce  takiego z 2016r z nalotem 30tyś w DE za 4tyś euro. I wcale to nie była tam żadna okazja.

 

A dziwnie się jeździ bo silnik z tyłu i napęd na tył. Jak w maluchu

Edytowane przez robciolas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-twingo-salon-polska-1-wlasciciel-100-serwis-renault-ID6DDqdn.html?fbclid=IwAR1SieL9XCvi2f5oxc9k9pBf-w0T46MlH4O94oW3lLBa7gt5DsBrl2NH6vE#86bc33d570
 
Takim czymś się właśnie przejechałem. Do niczego nie można się przyczepić jedynie opony zimowe z 2009r...
 
Dziwnie się jeździ takim wynalazkiem
A jak fajnie wersja z turbo.

I ta średnica zawracanie- kosmos

Wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ppmarian napisał:

Bedzie zadowolona. Koleżanka też się lk a przed wyborem 500 czy twingo. Padło na twingo turbo z faltdachem. Jest przeszczesliwa.

Wysłane z tel.
 

Co by nie mówić auto stylistycznie jest pokraką ale ja tym jezdzić nie będę. Moja rola była tylko żeby nie kupiła jakiegoś gniota. 

 

Auto nie ma obrotomierza ale można sciągnąć jakąś aplikacje z renówki i już nam się obroty wyświetlają😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić auto stylistycznie jest pokraką ale ja tym jezdzić nie będę. Moja rola była tylko żeby nie kupiła jakiegoś gniota. 
 
Auto nie ma obrotomierza ale można sciągnąć jakąś aplikacje z renówki i już nam się obroty wyświetlają
A mi się mega podoba. Szukam sobie na spokojnie wersji EV koniecznie faltdachem. żeby mieć takiego bzyka pod domem.

65db49ccc246a86def01397ee0bf4b11.jpg

Wysłane z tel.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jest otwierana maska. Już chyba bardziej nie dało się przekombinować tej prostej rzeczy jeśli chodzi o otwieranie🤣 

 

Dla dziewczyny do miasta się nadaje i miejmy nadzieje że się sprawdzi. 👍

 

Są wersje ze szklanym i odsuwanym dachem zamiast tej prymitywnej szmaty?🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jest otwierana maska. Już chyba bardziej nie dało się przekombinować tej prostej rzeczy jeśli chodzi o otwieranie 
 
Dla dziewczyny do miasta się nadaje i miejmy nadzieje że się sprawdzi.
 
Są wersje ze szklanym i odsuwanym dachem zamiast tej prymitywnej szmaty?
Nie tylko szmata. Ale jest klimat ! f36d26ad65b31c40541d1ce7639cd41c.jpg

Wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.