Skocz do zawartości

kamera cofania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem zapytać czy ktoś montował w swoim Cromolocie kamerę cofania? Przyciemniłem szyby i szanowna małżonka ma obecnie problemy z widocznością.... Dlatego szukam inspiracji gdzie by ją zamontować. Myślałem wstępnie o montażu na górze w spojlerze tylnej klapy bo wydaje mi się, że tam będzie łapać mniej brudu i pole widzenia będzie lepsze. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie, pomysły i rady jak to zrobić żeby było dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.03.2021 o 21:47, piotr0128 napisał:

Witam,

Chciałem zapytać czy ktoś montował w swoim Cromolocie kamerę cofania? Przyciemniłem szyby i szanowna małżonka ma obecnie problemy z widocznością.... Dlatego szukam inspiracji gdzie by ją zamontować. Myślałem wstępnie o montażu na górze w spojlerze tylnej klapy bo wydaje mi się, że tam będzie łapać mniej brudu i pole widzenia będzie lepsze. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie, pomysły i rady jak to zrobić żeby było dobrze. 

a czujniki nie dzialaja? Cromka to duze auto i  by zaparkowac te 480cm to trzeba miec czuja. A co do kmaery to moze lusterko i przy tablicy rejestracyjnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem ale pozostałem przy czujnikach parkowania... Dzisiaj jest dużo rozwiązań od kamerek nagrywających zdarzenia z taką funkcją dodatkową, dodatkowe ekrany, nawigacje/radia 2Din z taką funkcją po lusterka wsteczne z ekranami.. Więc można wybrać co komu odpowiada.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera już zamontowana. Miejsce montażu pod spojlerem. Mam nadzieję, że dzięki temu mniej będzie się brudzić choć w naszych cromach dość szczególnie szybko zabrudzeniu ulega cała tylna klapa szyba itd. Wystarczy delikatna wilgoć na drodze i wszystko brudne. Nie wiem czy to tylko mi się wydaje czy może to tylko u mnie tak się dzieje 😉 jak znajdę chwilę czasu wstawię foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, piotr0128 napisał:

Mam nadzieję, że dzięki temu mniej będzie się brudzić choć w naszych cromach dość szczególnie szybko zabrudzeniu ulega cała tylna klapa szyba itd. Wystarczy delikatna wilgoć na drodze i wszystko brudne. Nie wiem czy to tylko mi się wydaje czy może to tylko u mnie tak się dzieje 😉

Niestety Cromki już tak mają :( Będziesz musiał częściej czyścić obiektyw kamerki, czekam na foty i relacje jak się spisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.