Skocz do zawartości

Mubi-korzystaliście?


volf6

Rekomendowane odpowiedzi

Też kupowałem tam OC w październiku 2020, zwrot szybko przyszedł jakoś po 2 tygodniach, jak szukałem to OC to nigdzie indziej taniej się nie dało 

Edytowane przez mijasso93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczałem w styczniu jedno i faktycznie ofertę mieli najlepszą ( wiener akurat ) i do tego zwrot po 3 tyg 150 zł także już naprawdę bardzo dobrą cenę dostałem ... teraz w marcu drugie auto chciałem ale z bonusu już nie mogłem skorzystać i dodatkowo obecny ubezpieczyciel zaproponował lepsze warunki Także zwrot działa ale bez niego można znaleźć taniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, camel00 napisał:

Porównywał ktoś z was ubezpieczenie Mubi z takim od (sensownego) agenta?

Przy okazji przedłużania, sprawdziłem ostatnio. Agent - 1168 zł; Mubi - od 2492 do 4411 zł.

W sumie mogłem się rzucić na te 150 zł zwrotu ;] 

Tak ale chodzi o samo OC (pojemność 2,4l-o ile to jeszcze ma znaczenie)-najtańsze i w zasadzie kontynuacja 389 zeta, natomiast w Mubi wyszło 403 (firmy inne).

Więc jak dostanę zwrot 150 zeta  to raczej stratny nie będę-zysk 136 zeta😁

Oferta jak widać tylko dla biedaków i cebularzy;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba szósty raz korzystam z mubi i za każdym razem zwracają, kiedyś nawet dwa razy za jedno auto, ale oddałem kasę ;) najlepiej wyszło Twingo żony wyliczenie na 370zl -150zl zwrotu i OC na rok mam za 170zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Luke16 napisał:

Chyba szósty raz korzystam z mubi i za każdym razem zwracają, kiedyś nawet dwa razy za jedno auto, ale oddałem kasę ;) najlepiej wyszło Twingo żony wyliczenie na 370zl -150zl zwrotu i OC na rok mam za 170zl

Nie ma limitu pojazdów? Coś słyszałem o max 2 i czasie 24 miesiące:hmm:

370-150 to chyba 220 by było;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, volf6 napisał:

370-150 to chyba 220 by było;)

Sorki 320zl miało być ;) żona nie wiem jakim cudem ma znaczenie mniejsze OC ode mnie.. 

6 minut temu, volf6 napisał:

Nie ma limitu pojazdów? Coś słyszałem o max 2 i czasie 24 miesiące:hmm:

Tego nie wiem mi zawsze oddają 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak to jest z tymi cenami ubezpieczeń?

miałem chryslera 3,3 litra przez 11lat płaciłem same OC 750-780zł, Passata 1,8 litra te same ceny ubezpieczenia

teraz mam citroena 2 litry i takie same stawki?

natomiast znajoma ma leksusa 400 czy 450 z silnikiem 3,5 i płaci 350zł?? Wszystkie auta zarejestrowane  w Warszawie,

dodam że sam nieraz przez internet zawierałem umowy oraz przez stacjonarny punkt CUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, volf6 napisał:

Nie ma limitu pojazdów? Coś słyszałem o max 2 i czasie 24 miesiące:hmm:

370-150 to chyba 220 by było;)

2 tyg temu dowiedziałem się że na jedne dane właściciela można skorzystać ze zwrotu raz na 12 miesięcy Taką informację otrzymałem z Mubi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś ma ubezpieczenie w jednej firmie. Wejdzie w wyszukiwarkę i Mubi znajdzie taniej w innej to trzeba pisać wypowiedzenie umowy? 
Czy sami to załatwiają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, snoopi_lubin napisał:

A jeśli ktoś ma ubezpieczenie w jednej firmie. Wejdzie w wyszukiwarkę i Mubi znajdzie taniej w innej to trzeba pisać wypowiedzenie umowy? 
Czy sami to załatwiają?

Wypowiedzenie musisz osobiście wypełnić i podpisać a potem możesz wysłać fotkę/skan wypowiedzenia mejlem zarówno przez mubi jak i bezpośrednio do starego ubezpieczyciela. Oczywiście zakładam, ze przed ostatnim dniem trwania starego ubezpieczenia:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, snoopi_lubin said:

A jeśli ktoś ma ubezpieczenie w jednej firmie. Wejdzie w wyszukiwarkę i Mubi znajdzie taniej w innej to trzeba pisać wypowiedzenie umowy? 
Czy sami to załatwiają?

 

Wypowiedzenia nikt nie moze zlozyc w Twoim imieniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2021 o 21:40, camel00 napisał:

Porównywał ktoś z was ubezpieczenie Mubi z takim od (sensownego) agenta?

Przy okazji przedłużania, sprawdziłem ostatnio. Agent - 1168 zł; Mubi - od 2492 do 4411 zł.

W sumie mogłem się rzucić na te 150 zł zwrotu ;] 

Ja. Mubi za OC i AC chciało coś 2200-2500zł a agent 3600zł. Wybrałem ofertę agenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, electrofinger said:

Ja. Mubi za OC i AC chciało coś 2200-2500zł a agent 3600zł. Wybrałem ofertę agenta.

 

Porownanie samej ceny bez zakresu ubezpieczen nie ma zadnego sensu w przypadku AC....

Poza tym Mubi pewnie przedstawili nascie opcji, z ktorych mogles sobie wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Porownanie samej ceny bez zakresu ubezpieczen nie ma zadnego sensu w przypadku AC....

Poza tym Mubi pewnie przedstawili nascie opcji, z ktorych mogles sobie wybrac.

Rozmawiałem z przedstawicielem Mubi i powiedziałem mu że zależy mi na zakresie ubezpieczenia i wartości samochodu oraz dobrym assistance. No i przysłał mi ofertę że moje Audi jest warte 22000 zł i jakieś średnie assistance. Przedłużyłem więc u tego samego agenta polisę no i auto warte 39000zł a assistance w wersji max.

 

W dniu 17.03.2021 o 21:40, camel00 napisał:

 

 

Edytowane przez electrofinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, electrofinger said:

Rozmawiałem z przedstawicielem Mubi i powiedziałem mu że zależy mi na zakresie ubezpieczenia i wartości samochodu oraz dobrym assistance. No i przysłał mi ofertę że moje Audi jest warte 22000 zł i jakieś średnie assistance. Przedłużyłem więc u tego samego agenta polisę no i auto warte 39000zł a assistance w wersji max.

 

Mogles sobie sam wyklikac w systemie i przejrzec opcje z nastu roznych TU ;)

Swoja droga prawie 4kPLN za ubezpieczenie to kosmos, przy takiej wartosci.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mogles sobie sam wyklikac w systemie i przejrzec opcje z nastu roznych TU
Swoja droga prawie 4kPLN za ubezpieczenie to kosmos, przy takiej wartosci.
Bo to Audi
Ja za Skodę o zbliżonej wartości płacę 1100 - 1200 zł za caly pakiet

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Mogles sobie sam wyklikac w systemie i przejrzec opcje z nastu roznych TU ;)

Swoja droga prawie 4kPLN za ubezpieczenie to kosmos, przy takiej wartosci.

I myślisz że nie porównywałem? żeby auto dobrze wycenić musisz usiąść u agenta i zaznaczyć jakie samochód ma wyposażenie ręcznie bo inaczej automat podpowiada jakąś zwykłą prostą wersję i wtedy ubezpieczenie jest tanie ale wartość auta to około 22000 zł.

Może i to ubezpieczenie jest drogie ale szybę przednią wymieniałem już w ciągu 6 lat 3 razy. W Polsce taka impreza kosztuje 3000 zł a w Austrii 1000 Euro.

I jeszcze jedna sprawa. Nie każdy ubezpieczyciel chce u siebie AC dla auta starsze niż 10 lat. No chyba że kontynuacja więc dużego wyboru nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, electrofinger said:

I myślisz że nie porównywałem? żeby auto dobrze wycenić musisz usiąść u agenta i zaznaczyć jakie samochód ma wyposażenie ręcznie bo inaczej automat podpowiada jakąś zwykłą prostą wersję i wtedy ubezpieczenie jest tanie ale wartość auta to około 22000 zł.

Może i to ubezpieczenie jest drogie ale szybę przednią wymieniałem już w ciągu 6 lat 3 razy. W Polsce taka impreza kosztuje 3000 zł a w Austrii 1000 Euro.

I jeszcze jedna sprawa. Nie każdy ubezpieczyciel chce u siebie AC dla auta starsze niż 10 lat. No chyba że kontynuacja więc dużego wyboru nie miałem.

 

Masz tam zagwarantowana stala sume ubezpieczenia?

Jesli nie, to takie sztuczne nabijanie wartosci auta nie ma wiekszego sensu, bo pozniej i tak wycenia po swojemu...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Masz tam zagwarantowana stala sume ubezpieczenia?

Jesli nie, to takie sztuczne nabijanie wartosci auta nie ma wiekszego sensu, bo pozniej i tak wycenia po swojemu...

Tak, mam. 0 udziału własnego, ori części i naprawa w ASO itd...

Pamiętam jak pierwszy raz poszedłem ubezpieczać auto po zakupie. Agent podał mi cenę i wartość auta więc zapytałem dlaczego taka niska wartość, przecież te auta są droższe. Wtedy agent powiedział że można w tabelce uzupełnić wyposażenie dodatkowe co też zrobiliśmy i wtedy wartość auta skoczyła na taką która była satysfakcjonująca.

Wartość 22000 zł dla towarzystw za ten samochód to jest przy założeniu że są jakieś koła silnik karoseria w środku krzesła i plastikowa kierownica. Po przeglądnąć u całej litanii wyposażenia dodatkowego i zaznaczeniu co rzeczywiście samochód posiada pojawia się realna wartość samochodu, oczywiście dla potrzeb AC bo przy sprzedaży to nigdy tyle nie dostanę...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, electrofinger napisał:

Przedłużyłem więc u tego samego agenta polisę no i auto warte 39000zł a assistance w wersji max.

Co to jest konkretnie wersja max, bo 3600 za auto warte na 39000 to kupa kasy, no chyba że Ci do Austrii zastępczaka pod dom dostarczają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ZUBERTO napisał:

Co to jest konkretnie wersja max, bo 3600 za auto warte na 39000 to kupa kasy, no chyba że Ci do Austrii zastępczaka pod dom dostarczają?

W wersji max chodzi o Assistance:

https://www.ergohestia.pl/centrum-wiedzy/car-assistance/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, electrofinger napisał:

Całkiem nieźle 1500km za granicą i bez limitu w kraju.

Mimo to sporo, ale w cenę wkalkulowali wiek pojazdu, pewnie też przebieg i wyszło ile wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 1 szkodzie w peugeocie w link4. mubi przy axie wyliczył mi składkę 510zł z ubezpieczeniem ruchomości , ubezpieczenie ruchomości to 59zł, reszta to oc na lwa.

po 3 miesiącach dostałem zwrot 150zł na konto.

w linku najtaniej samo oc wyszło 790zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zwracają te 150 zeta na konto czy są jakieś haczyki?;]
Już miałem kupić ale mój lokalny agent dał mi za pakiet w PZU cenę taka jak przez mubi ale bez zwrotu (czyli 150 zł droższa), ale za to na oryginalnych częściach i w ASO (z mubi zamienniki i warsztaty poza ASO), wyższa kwota ubezpieczenia oraz 2x większą odległość holowania na Assistance.
I przelew 14 dni
W sumie wyszło 13 zł taniej niż rok temu pomimo tego że likwidowalem szkodę z AC

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.03.2021 o 06:26, goldixll napisał:

2 tyg temu dowiedziałem się że na jedne dane właściciela można skorzystać ze zwrotu raz na 12 miesięcy Taką informację otrzymałem z Mubi 

 

Niby w regulaminie jest 

8. Nagroda przysługuje maksymalnie 2 razy w ciągu 24 miesięcy dla tego samego Ubezpieczającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Podobno tak.
Ale ja zanalzłem taniej bez zwrotu.
Pewnie kwestia algorytmu
Ja też. Po raz kolejny najkorzystniejsza wyszła propozycja dotychczasowego ubezpieczyciela na odnowienie OC+NNW


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2021 o 20:43, ZUBERTO napisał:

Co to jest konkretnie wersja max, bo 3600 za auto warte na 39000 to kupa kasy, no chyba że Ci do Austrii zastępczaka pod dom dostarczają?

Cena dramat jak dla mnie, płaciłem 2700 za 58k wartości, Aso, gwarancja wartości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.