Skocz do zawartości

4 letnie auto - 300 kkm przebiegu ??


Łukasz___F

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, jak ładnie napisane ogłoszenie robi robotę.

GWARANCJA większość z Was myśli że to gwarancja na auto a to tylko gwarancją mobilności czyli zwykle assistance zapewniające tylko auto zastępcze i holowanie.

 

Temat tego konkretnego auta rozwiązał się sam. Cena 100 kzl to cena netto czyli zwykła cena rynkowa. Absolutnie nie warta tego samochodu. 

Ale dyskusja nie poszła na marne bo sam będę za ok 1,5 roku sprzedawał swoje auto które będzie miało ok 280-300 kkm i dowiedziałem się waszych opinii.

To będzie już moje 3 auto które posiadałem od nowości i sprzedaje z takim przebiegiem. 

 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, marcindzieg napisał:

Tak czytam i czegoś nie rozumiem. Jak jest dyskusja stare/nowe auto to wychodzi że te nowe są dużo lepiej dopracowane, mają lepsze materiały a elektronika jest dopracowana i się nie psuje. A tu nagle okazuje się że kilkuletnie auto, z pełnym serwisem w ASO i jeszcze na gwarancji jest złomem i skarbonką bez dna. Bo ma 300 kkm przebiegu przejeżdżonego pewnie głównie po autostradach. Z silnikiem, który w takich warunkach ma doskonałe warunki pracy. To jak to w końcu jest? Bo jakoś nie wyobrażam sobie że A5 za furmankę pieniędzy jest autem PH. Bardziej menagera, który jeździ po całej PL.

 

Osobiście bym znalazł kogoś specjalizującego się w marce. I zapytał o wady konkretnego modelu. Jak nie ma to prześwietlić i nie widzę przeciwwskazań.

Jak każdy z AK znasz się przecież na mechanice i tak po 300 koła z lekka zużyte są:

1. Silnik jak piszesz nie - może i tak

2. skrzynia - tu raczej tak

3. konwerter - może i niedawno wymieniony

4. półosie - przeguby - chyba kulki w nich się już z lekka starły a gniazda wytarły

5. nadwozie straciło na bank już swoją od nowości sztywność 

6. łożyska kół - może i wymienione

7. szyba przednia - może i wymieniona (moje po 200 000 zawsze były wypiaskowane jak i maska po trasach)

 

Generalnie auto piękne, ale przy takim przebiegu raczej dla bogatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Łukasz___F said:

To będzie już moje 3 auto które posiadałem od nowości i sprzedaje z takim przebiegiem. 

 

Z ciekawosci, miales jakies problemy ze sprzedaza?

Jesli dobrze kojarze, to tez powozisz raczej autami premium z gornej polki cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Łukasz___F napisał:

Hehehe, jak ładnie napisane ogłoszenie robi robotę.

GWARANCJA większość z Was myśli że to gwarancja na auto a to tylko gwarancją mobilności czyli zwykle assistance zapewniające tylko auto zastępcze i holowanie.

 

Temat tego konkretnego auta rozwiązał się sam. Cena 100 kzl to cena netto czyli zwykła cena rynkowa. Absolutnie nie warta tego samochodu. 

Ale dyskusja nie poszła na marne bo sam będę za ok 1,5 roku sprzedawał swoje auto które będzie miało ok 280-300 kkm i dowiedziałem się waszych opinii.

To będzie już moje 3 auto które posiadałem od nowości i sprzedaje z takim przebiegiem. 

 

 

przy 600kkm, byłoby Ci naprawde ciezko sprzedac w rozsadnej kasie.

służbówki tez potrafią dostac w tylek i nie kazda trasa to autostrada albo eska.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Z ciekawosci, miales jakies problemy ze sprzedaza?

Jesli dobrze kojarze, to tez powozisz raczej autami premium z gornej polki cenowej.

Nie bylo łatwo bo przebieg był udokumentowany:phi:, a to byly  czasy gdzie cepik nie działał.  Audi kupił znajomy a BMW handlarz. Ceny były odpowiednio niskie. 

Ogólnie przebieg 300kkm w odpowiednio serwisowanym samochodzie  mnie nie przeraża, bardziej jego odsprzedaż z przebiegiem ok 400kkm.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fosfor napisał:

przy 600kkm, byłoby Ci naprawde ciezko sprzedac w rozsadnej kasie.

służbówki tez potrafią dostac w tylek i nie kazda trasa to autostrada albo eska.

To audi nie planowałem kupić dla siebie i absolutnie nie na takie przebieg. Bardziej ok 100 kkm w 3 lata

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz___F napisał:

To audi nie planowałem kupić dla siebie i absolutnie nie na takie przebieg. Bardziej ok 100 kkm w 3 lata

Jasne.

wiem, że to literówka, ale w razie wydatków sprzedawca były kryty:

"Auto po wymianie rozrządu w Audi i pompy wody - 7 tys PLN, następny za 200 tys PLN. "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Łukasz___F napisał:

 

Ale dyskusja nie poszła na marne bo sam będę za ok 1,5 roku sprzedawał swoje auto które będzie miało ok 280-300 kkm i dowiedziałem się waszych opinii.

To będzie już moje 3 auto które posiadałem od nowości i sprzedaje z takim przebiegiem. 

 

Córka z zięciem kiedyś kupili lekko rozbite Q7 x przebiegiem ponad 300 kkm. W cenie ok. 50 % średnich cen z ogłoszeń. Trochę włożyli w naprawy i do tej pory jeżdżą zadowoleni. :ok:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, rwIcIk napisał:

Córka z zięciem kiedyś kupili lekko rozbite Q7 x przebiegiem ponad 300 kkm. W cenie ok. 50 % średnich cen z ogłoszeń. Trochę włożyli w naprawy i do tej pory jeżdżą zadowoleni. :ok:

 

Za 60 brutto tez bym to „ałdi” kupił 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz___F napisał:

W 2012 sprzedałem za 70 Q7 z przebiegiem 300 kkm, pełny serwis, auto bezwypadkowe

 

A z ciekawości ile lat miało i ile pi x oko serwis kosztował do sprzedaży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Łukasz___F napisał:

Pełny serwis w ASO, diesel grupy VAG..... jest sens kupić ? Powiedzmy 20 % taniej niż cena rynkowa podobnego samochodu z przebiegiem 120-140 kkm. 

 

Powoli hasło "pełen serwis w ASO" ma wydźwięk bardziej negatywny niż pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rwIcIk napisał:

Niedługo okaże się, że rejestrowanie przebiegu w Polsce działa na korzyść sprowadzaczy, którzy na wjeździe odmłodzą wskazania licznika :no:

 

Tutaj taka Perełka. W 2017 jak przyjechał do PL to miał 17835km. Ośmioletnie auto... I salon Renault się pod tym podpisuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Camel napisał:

Jak każdy z AK znasz się przecież na mechanice i tak po 300 koła z lekka zużyte są:

Przed wpisywaniem przebiegu większość sprowadzanych aut miała takie i dużo większe przebiegi. Ludzie robili drugie tyle, cofali przebieg i jeździł następny, zadowolony. Udowadniając wszem i wobec że nic mu się nie psuje. I że ma auto z przebiegiem poniżej 200 kkm.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, stig napisał:

Magia przebiegu widzę działa. Auto musiało trasy latać to czym ma być zmęczone? Pewnie jeszcze oryginał zawias siedzi, DPF cały czas optymalne warunki do wypalania jak i do pracy samego silnika. Jak fajnie wyposażone i wnętrze dobrze utrzymane (nie zniszczone) to brał bym .
 

Mamy w firmie vw  touran i 320tys i tak piszesz, zawias oryginał i dpf.Auto lata 60% trasy po PL

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo łatwo bo przebieg był udokumentowany:phi:, a to byly  czasy gdzie cepik nie działał.  Audi kupił znajomy a BMW handlarz. Ceny były odpowiednio niskie. 
Ogólnie przebieg 300kkm w odpowiednio serwisowanym samochodzie  mnie nie przeraża, bardziej jego odsprzedaż z przebiegiem ok 400kkm.
Tak jak pisałem wyżej kupisz odpowiednio taniej auto z większym ryzykiem awarii i sprzedasz również taniej z powodu przebiegu. Jak się nic poważnego "nie wysra" to wychodzisz podobnie jakbyś kupił drożej z mniejszym przebiegiem, a jak się sypnie to jesteś w plecy. Oczywiście w drugą stronę też może się zdarzyć, ale prawdopodobieństwo mniejsze. Nie warto ryzykować jak te 20% na starcie nie boli. A najbezpieczniej to ten "nowy golf", jak nie musi być premium.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2021 o 22:56, Łukasz___F napisał:

Pełny serwis w ASO, diesel grupy VAG..... jest sens kupić ? Powiedzmy 20 % taniej niż cena rynkowa podobnego samochodu z przebiegiem 120-140 kkm. 

Ja bym się nie bał.

Te 300 kkm to głównie autostrady. A takie co mają 120 były tłuczone pewnie w większości po mieście czesto niedgrzane na krótkich dystansach.

I teraz pytanie, który jest bardziej wyekspoloatowany...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lupus napisał:

Ja bym się nie bał.

Te 300 kkm to głównie autostrady. A takie co mają 120 były tłuczone pewnie w większości po mieście czesto niedgrzane na krótkich dystansach.

I teraz pytanie, który jest bardziej wyekspoloatowany...

Byle nie przepłacić :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Lupus said:

Te 300 kkm to głównie autostrady. A takie co mają 120 były tłuczone pewnie w większości po mieście czesto niedgrzane na krótkich dystansach.

 

Takie generalizowanie nie ma zadnego sensu.

Rownie dobrze ten co ma 300kkm, mogl 120kkm przelatac po miescie i jeszcze dodatkowo 180kkm po autostradach ;]

Zeby zrobic 120kkm w 4 lata to juz trzeba sporo jezdzic ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał:

 

Takie generalizowanie nie ma zadnego sensu.

Rownie dobrze ten co ma 300kkm, mogl 120kkm przelatac po miescie i jeszcze dodatkowo 180kkm po autostradach ;]

Zeby zrobic 120kkm w 4 lata to juz trzeba sporo jezdzic ;)

30 kkm rocznie to sporo? Wystarczy że pracujesz w sąsiednim mieście. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Powoli hasło "pełen serwis w ASO" ma wydźwięk bardziej negatywny niż pozytywny.
Głupoty piszesz. Pełna historia ASO to zawsze atut. Po pierwsze mogę te historie jako kupujący poznać, po drugie wiem, że to co miało być zrobione zostało zrobione w ramach podstawowej obsługi serwisowej.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Lupus said:

30 kkm rocznie to sporo? Wystarczy że pracujesz w sąsiednim mieście. 

 

Ale jak nie pracujesz w sasiednim miesie to sporo... Ja jezdze praktycznie wszedzie gdzie tylko mi sie zachce i ledwo robie 20kkm.

A sporo wyjezdzamy na weekendy, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie bał.
Te 300 kkm to głównie autostrady. A takie co mają 120 były tłuczone pewnie w większości po mieście czesto niedgrzane na krótkich dystansach.
I teraz pytanie, który jest bardziej wyekspoloatowany...
Teściowej brat jest kierownikiem w firmie, która zajmuje się rozwozeniem maszynistów po miastach. Dzienny taki mały przebieg to około 400-500 km, większe strzały to 700-900 km każdego dnia. Te mniejsze strzały to jazda wokół komina między miastami Lubin, Legnica, Jawor, Rawicz, etc. Wszędzie wąskie krajowki, lepsze odcinki jak na lekarstwo. Więc może być różnie z tym nabiciem kilometrow.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Łukasz___F napisał:

 

Jesli nie musisz to nie bierz, chyba że akurat potrzebujesz konkretnie takie auto do roboty. Jak chcesz mieć to na pare lat, to trzeba się liczyć z bujaniem się z pierdolami bo: Audi (mam słabą opinię o trwałości i jakości mechanicznej), premium (wyższy poziom skomplikowania). 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Łukasz___F napisał:

Dkaczego ?

 

Kiedyś jak jeszcze serwisy VW były normalne bo nie było VW Polska (teraz poziom wywalenia na klienta jest x100), to mi szef serwisu pokazywał Passata 320kkm nalotu serwisowanego long life i to auto generalnie już miało dość. Cechy zużycia silnika (zużycie oleju, częste naprawy osprzętu). Z kolei obok był podobny serwisowany co 15kkm i miał 290kkm - zasadniczo bezproblemowy, silnik ok. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Kiedyś jak jeszcze serwisy VW były normalne bo nie było VW Polska (teraz poziom wywalenia na klienta jest x100), to mi szef serwisu pokazywał Passata 320kkm nalotu serwisowanego long life i to auto generalnie już miało dość. Cechy zużycia silnika (zużycie oleju, częste naprawy osprzętu). Z kolei obok był podobny serwisowany co 15kkm i miał 290kkm - zasadniczo bezproblemowy, silnik ok. 
Bo LL nie jest przewidziany na duże przebiegi auta (żeby auto jak najdłużej i jak najwięcej jeździło) tylko żeby auto tanio przejeżdżało okres leasingu czyli średnio 3 lata.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 14:10, Blues napisał:

Mam Ducato z 2016 r. z nalotem 1007000 km ( jeden milion, siedem tysięcy km). Serwisowany, jeździ, skręca, hamuje. Latał Polska - Hiszpania. Ja po przejrzeniu tego samochodu też nie boję się pojechać nim do Hiszpanii :ok:

silnik 2.2 czy 2.3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Lupus said:

30 kkm rocznie to sporo? Wystarczy że pracujesz w sąsiednim mieście. 

e.... 90% mojego przebiegu to praca 

jakbym jezdził tylko i wyłacznie autem to sie uzbiera 10k

 

a wiekszosc robie rowerem ;] i pomimo tego co roku mam okolo 15k przebirgu autem 

 

nie mam pojecia jakim sposobem ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 14:58, Łukasz___F napisał:

 

jak czytam w ogłoszeniu "SAMOCHÓD PEDANTYCZNIE ZADBANY" to myślę "UCIEKAĆ".  Ale może tylko ja tak mam. Jak żona kiedyś rozbiła Stilo warte 10 tys. pln, oczywiście orzekli szkodę całkowitą, chociaż poduchy nie wywaliły, konstrukcja raczej nie była naruszona, ale i tak był to samochód powypadkowy, to kilka miesięcy później znalazłem ogłoszenie jego sprzedaży przez handlarza, oczywiście jako bezwypadkowy i mega zadbany za 8900 zł, kilka linijek opisu jak pięknie działa szklany dach i jak ktoś o niego dbał i smarował (tak, nasmarowałem go ja). Ten też pedantycznie zadbany, uproszczona procedura, piękny, lepiej i taniej się nie da. Rzygać mi się chce od takich opisów. Handlarz zawsze będzie handlarzem nawet jak ma w nazwie "Autoryzowany, wiarygodny itd".

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciej bym się zainteresował superbem z giełdy AK. Rocznik ten sam, połowa przebiegu z audi, miejsca w środku nie mniej, komfort porównywalny, serwis tańszy, cena zakupu znacznie niższa (zostanie z budżetu na serwis), a znaczek na masce wg mnie nie jest aż tyle wart. I przynajmniej aż tak nie kłuje w oczy sąsiadów jak audi.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DZIDA napisał:

Szybciej bym się zainteresował superbem z giełdy AK. Rocznik ten sam, połowa przebiegu z audi, miejsca w środku nie mniej, komfort porównywalny, serwis tańszy, cena zakupu znacznie niższa (zostanie z budżetu na serwis), a znaczek na masce wg mnie nie jest aż tyle wart. I przynajmniej aż tak nie kłuje w oczy sąsiadów jak audi.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

ak to bedzie wyłaczona rekojmia :)

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro auto wątku mówi, że 20% niższa cena to nominalnie 20tyś, czyli myśli o kupnie auta za powiedzmy to 80k pln z przegiemiem 300k km vs podobnego auta za 100k pln z przebiegiem 120k km.

 

Szczerze powiem, że nie wiem jak bym mocno musiał upaść na głowę, żeby dać 80k pln za auto z przebiegiem 300kkm. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 15:18, Łukasz___F napisał:

Powiedzmy że te 100 to cena wyjsciowa i finalnie byłaby sporo niższa. Nowy golf też jest brany po uwagę :ok: 

ja napiszę tak... jak sobie żył nie prujesz dla tych 100 tys i jak auto zacznie Cię wkurzać to je spokojnie pogonisz ze stratą, którą olejesz ciepłym moczem - to tak możesz brać

,

a może lepiej białasa?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-wd9465l-audi-a5-2-0-tfsi-multitronic-fv-23-ID6DEfYA.html#afa18196f8

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, bielaPL napisał:

ja napiszę tak... jak sobie żył nie prujesz dla tych 100 tys i jak auto zacznie Cię wkurzać to je spokojnie pogonisz ze stratą, którą olejesz ciepłym moczem - to tak możesz brać

,

a może lepiej białasa?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-wd9465l-audi-a5-2-0-tfsi-multitronic-fv-23-ID6DEfYA.html#afa18196f8

 

Ogólnie to już odpuściłem tamto auto gdyż okazało się że to cena netto a więc całkowicie nieopłacalna transakcja.. To co zaproponowałeś to jest stary model, czyli całkiem inne o innej wartości.

Nie mam żadnego ciśnienia, szukam auta a rozstrzał jest ogromny od Insigni za 4 dychy przez A5 za 60kzl do 120 kzl, kończąc na nowym peugeocie 508, golfie czy focusie za ok 120 :phi:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Vadero napisał:

 

Kiedyś jak jeszcze serwisy VW były normalne bo nie było VW Polska (teraz poziom wywalenia na klienta jest x100), to mi szef serwisu pokazywał Passata 320kkm nalotu serwisowanego long life i to auto generalnie już miało dość. Cechy zużycia silnika (zużycie oleju, częste naprawy osprzętu). Z kolei obok był podobny serwisowany co 15kkm i miał 290kkm - zasadniczo bezproblemowy, silnik ok. 

 

Czekaj, czekaj, właśnie obaliłeś mit olejów long life na AK, gdzie podobno silniki 200 kkm nie wytrzymują przy takim interwale a dałeś przykład 320 kkm. Dla Kowalskiego przebieg na ok. 15 lat użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, spad napisał:

 

Czekaj, czekaj, właśnie obaliłeś mit olejów long life na AK, gdzie podobno silniki 200 kkm nie wytrzymują przy takim interwale a dałeś przykład 320 kkm. Dla Kowalskiego przebieg na ok. 15 lat użytkowania.

No i po to jest long life. Żeby auta na złom nie jechały z silnikami zużytymi w 30%. Mało który Kowalski obecnie kupi nowego diesla. A firmy z kolei liczą kasę - 200kkm na long life każde auto zrobi, a koszty serwisu mocno w dół. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/19/2021 at 10:56 PM, Łukasz___F said:

Pełny serwis w ASO, diesel grupy VAG..... jest sens kupić ? Powiedzmy 20 % taniej niż cena rynkowa podobnego samochodu z przebiegiem 120-140 kkm. 


Jakoś trudno mi uwierzyć ze przy takim tempie eksploatacji auto miało przeglądy i wymiany płynów eksploatacyjnych na czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Florydziak_Florydziak_Flor said:


Jakoś trudno mi uwierzyć ze przy takim tempie eksploatacji auto miało przeglądy i wymiany płynów eksploatacyjnych na czas. 

 

Przeglady masz co 30kkm, czyli co 5-6 miesiecy wizytwa w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 09:09, gondoljerzy napisał:

Kolega z pracy kupił podobny samochód z nalotem 300tyś. Poza cyferką na liczniku nigdzie nie widać, ani nie czuć tego przebiegu. Ze trzy lata już jeździ i bez problemów dokręca się do 4 z przodu.

 

Reasumując, kiedyś nie było takich przebiegów. Większość kończyła się na 185 000 km ;l Jak ktoś miał pod 300 kkm to oddawał za pól czapki śliwek, handlarz kręcił i po temacie.

Dziwnym trafem jak zakazali cofania przebiegi magicznie w Polsce wzrosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, komor said:

 

Reasumując, kiedyś nie było takich przebiegów. Większość kończyła się na 185 000 km ;l Jak ktoś miał pod 300 kkm to oddawał za pól czapki śliwek, handlarz kręcił i po temacie.

Dziwnym trafem jak zakazali cofania przebiegi magicznie w Polsce wzrosły.


Rozmawiałem z handlarzem samochodów i mówi ze to się inaczej robi - licznik się cofa co kilka miesięcy po trochę a nie raz na koniec. Wszyscy wlasciciele mniejszych flot to robią, podobno to powszechny proceder. W papierach wszystko pieknie a samochód ma 400 kkm a na liczniku 100 kkm. 

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.