Skocz do zawartości

Pokrowce na fotele CITIGOe - tylna kanapa ISOFIX.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pytanie może banalne czy ktoś stosuje pokrowce na fotele, a raczej na tylną kanapę która jest dzielona i ...

 

Właśnie o ów "i" chodzi, a wujek Google nie pomaga.

Poszukuję pokrowców które mają wycięcia nie tylko na mocowanie pasów bezpieczeństwa, ale i na mocowanie fotelików w systemie ISOFIX. 

 

Czy ktoś może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wyrozumialy1 napisał:

Witam,

pytanie może banalne czy ktoś stosuje pokrowce na fotele, a raczej na tylną kanapę która jest dzielona i ...

 

Właśnie o ów "i" chodzi, a wujek Google nie pomaga.

Poszukuję pokrowców które mają wycięcia nie tylko na mocowanie pasów bezpieczeństwa, ale i na mocowanie fotelików w systemie ISOFIX. 

 

Czy ktoś może pomóc?

Ja mam całkiem fajne pokrowce. Wzór wygląd jak oryginał, mają wycięcia na pasy i takie plastiki do Isofixów. Kupowałem w pl firmie, mieli 3 rodzaje pokrowców, ale nie mogę znaleźć zamówienia, chyba przez telefon zamawiałem. Jak chcesz mogę poszukać producenta.

Aha na ich stronie pamiętam, że eCityGo nie było, ale potwierdzałem w Skodzie, że nie ma różnic w siedzeniach i od Citygo pasowały bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mrBEAN said:

Zupełnie bez zgryźliwości, ale po co w obecnych czasach stosuje się pokrowce? 🧐

 

W połączeniu z fotelikiem potrafię zrozumieć. Ale sam nigdy nie stosowałem i nie przypominam sobie wielkich problemów z zabrudzonymi siedzeniami a dzieciaki różne rzeczy jadły...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mrBEAN napisał:

Zupełnie bez zgryźliwości, ale po co w obecnych czasach stosuje się pokrowce? 🧐

 

Jak to po co? Wydasz dwie stówy na szmaty, później przez 5 lat będziesz z nimi walczył, a to pas się nie będzie dopinał, a to isofix, a to kanapy nie rozłożysz. Ale jak już przyjdzie co do czego to po tych 5 latach sprzedasz samochód średnio 50 zł drożej.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mrBEAN napisał:

Zupełnie bez zgryźliwości, ale po co w obecnych czasach stosuje się pokrowce? 🧐

Po to bo te auta nie mają skóry na siedzeniach i jak Ci pociechy powylewają soczki to tak łatwo nie zejdzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HelixSv napisał:

 

W połączeniu z fotelikiem potrafię zrozumieć. Ale sam nigdy nie stosowałem i nie przypominam sobie wielkich problemów z zabrudzonymi siedzeniami a dzieciaki różne rzeczy jadły...

hmm, wycinałem już gumy rozpuszczalne, wygrzebywałem czekoladkę z rowków, wysyłałem rozmoknięte paluszki i ścierałem pozostałości soku. Przy skórze nie ma z tym problemu, schodzi prędzej czy później. Ze szmatą jak w Skodzie jest problem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, sherif said:

hmm, wycinałem już gumy rozpuszczalne, wygrzebywałem czekoladkę z rowków, wysyłałem rozmoknięte paluszki i ścierałem pozostałości soku. Przy skórze nie ma z tym problemu, schodzi prędzej czy później. Ze szmatą jak w Skodzie jest problem.

 

Kurczę, albo moje dzieci były uważniejsze, albo nie pozwalałem im na jedzenie czegoś uperdliwego w czyszczeniu. Pewnie jakieś chipsy to był max.

Albo pamięć już nie teges... :old:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sherif napisał:

hmm, wycinałem już gumy rozpuszczalne, wygrzebywałem czekoladkę z rowków, wysyłałem rozmoknięte paluszki i ścierałem pozostałości soku. Przy skórze nie ma z tym problemu, schodzi prędzej czy później. Ze szmatą jak w Skodzie jest problem.

OK, taki kaliber, trochę rozjaśnia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, HelixSv napisał:

 

Kurczę, albo moje dzieci były uważniejsze, albo nie pozwalałem im na jedzenie czegoś uperdliwego w czyszczeniu. Pewnie jakieś chipsy to był max.

Albo pamięć już nie teges... :old:

U mnie w aucie zazwyczaj mają zakaz jedzenia, chyba że jedziemy gdzieś dalej. U żony w Skodzie nie ma restrykcji i właśnie stąd pokrowce, bo już w miesiąc potrafiły uświnić siedzenia :) a ja nie lubię jak jest brudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mrBEAN napisał:

Zupełnie bez zgryźliwości, ale po co w obecnych czasach stosuje się pokrowce? 🧐

 

W tym akurat zastosowaniu nie chodzi o dziecko a o psa, który przewożony w bagażniku (przypięty do mocowania ...) ma położona mniejszą część oparcia tylnej kanapy. Pozwala mu to do przesunięcia się do części kabinowej samochodu i opierania się nawet w części między siedziskami na tylnej kanapie. Z uwagi na to, że ma długą sierść to przenosi bardzo dużo piasku, który nie tylko brudzi, ale dostaje się pomiędzy siedzenie a fotelik i będzie wycierać tapicerkę - sama podkładka pod fotelik nie rozwiązuje problemu.

 

Czy powyższa odpowiedz w pełni satysfakcjonuje kolegę @mrBEAN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sherif napisał:

Ja mam całkiem fajne pokrowce. Wzór wygląd jak oryginał, mają wycięcia na pasy i takie plastiki do Isofixów. (...)

 

Jeżeli kolega @sherifmógłby poszukać to będę wdzięczny - jakaś fotka jak to wygląda z uchwytami ISOFIX u Kolegi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2021 o 12:13, sherif napisał:

Autodekor.pl taką mam metkę

[zdęcie]

Jak widać już uwalone.

 

Poprzednia odpowiedź poleciała chyba w czarną dziurę, a więc jeszcze raz.

Czy te otwory do ISOFI-a były fabrycznie wycięte? Plastiki od nich widzę chyba są demontowane?

Muszę sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wyrozumialy1 napisał:

 

Poprzednia odpowiedź poleciała chyba w czarną dziurę, a więc jeszcze raz.

Czy te otwory do ISOFI-a były fabrycznie wycięte? Plastiki od nich widzę chyba są demontowane?

Muszę sprawdzić. 

Tak, ja nic nie wycinałem. Te plastiki można wyjąć, ale dodatkowo trzymają pokrowiec.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.