Skocz do zawartości

Mercedes CLK W 209 3.2.


Adamro

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Adamro napisał:

Jak w temacie. 2004 rok. Z pewnego źródła. Przebieg ok 180tys. km. 3.2 benzyna. Czego się bać i co oglądać?

 

Korozja/przygody blecharsko-lakiernicze.

Jak nie ma rdzy i auto jest dobrze utrzymane, to będzie cieszyło właściciela.

 

3.2 z 2004 to M112 - super motor.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maxit napisał:

 

Korozja/przygody blecharsko-lakiernicze.

Jak nie ma rdzy i auto jest dobrze utrzymane, to będzie cieszyło właściciela.

 

3.2 z 2004 to M112 - super motor.

Dzięki. Auto z pewnego źródła, korozji nie ma. Sprzedaje kuzyn w rodzinie, niesamowicie mi się podoba i ja stary się napaliłem jak szczerbaty na suchary :hehe:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kondziu napisał:

Korozja w zadbanym w209? W w208 owszem,  209 to inna bajka 

Rdzewieją z ori lakierami. Nie tak mocno jak 208 ale wychodzą purchle. No i wózki gniją masakrycznie bo są stalowe. Bardzo często odrywają się od budy razem z przewodami hamulcowymi. Nie mam do m112 przekonania. Jedno miałem to uszczelniacze do zrobienia były i słabo jechał(2.6l manual). Drugie miałem w 208 3.2 automat i to się nawet spoko odpychało jak na wolnossąca benzynę. Jak założysz ze trzeba trochę oleju czasem dolać i spalanie 20l w mieście nie przeraża to brać. Zaleta jest to, ze drugi silnik kupisz w razie co za pare stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewieją z ori lakierami. Nie tak mocno jak 208 ale wychodzą purchle. No i wózki gniją masakrycznie bo są stalowe. Bardzo często odrywają się od budy razem z przewodami hamulcowymi. Nie mam do m112 przekonania. Jedno miałem to uszczelniacze do zrobienia były i słabo jechał(2.6l manual). Drugie miałem w 208 3.2 automat i to się nawet spoko odpychało jak na wolnossąca benzynę. Jak założysz ze trzeba trochę oleju czasem dolać i spalanie 20l w mieście nie przeraża to brać. Zaleta jest to, ze drugi silnik kupisz w razie co za pare stówek.

Czyli spalanie podobne do 500?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, atlantic napisał:

Niestety. Latałem nim sobie kilka dni po mieście i na komp cały czas około 17-18l. W trasie jak nim wracałem jadąc spokojnie zszedł do 9l na komputerze.

Czyli spalanie podobne jak w moim 5,5l...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.