Skocz do zawartości

Czy FSO może wrócić?


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, shapyr napisał:

 

Nacjonalizacja staje się faktem. Powinni zmienić nazwę na Narodowe Auto Suwerena Izera - NASI (czytać jak tam komu pasuje)

https://moto.pl/MotoPL/7,170318,26963102,izera-znalazla-partnera-biznesowego-budowe-fabryki-sfinansuje.html#s=BoxMotMT

 

jak państwo się za to weźmie, to porażka murowana. Gdyby to był od początku do końca prywatny kapitał, to można by jeszcze mieć nadzieję na sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2021 o 09:20, bielaPL napisał:

 

VW ma Skodę.

Renault ma Dacie.

Skoda już wyrosła na rywala VW i wielce się nie różni.

Dacia jeszcze trzyma poziom taniości ale z każdym modelem jest coraz bardziej na czasie.

Dobrze żeby znowu wróciły tanie i proste zwykle auta. Może jakoś FSO?

Ale który producent by poszedł na współpracę? Może ford? Ten model golasów i jeżdżących taczek się sprawdza.

 

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Rynek nie potrzebuje nowej marki samochodow. nawet pod skrzydlami istniejacego koncernu. Nie ten czas nie ten moment. To nie Tesla tylko zgnity trup o ktorym na swiecie malo kto nawet slyszal. Bylo minelo- zakopoac trupa i tyle.

Byl czas ze VW sie tym interesowal, to zwiazku zawodowe podobno postawily wygorowane warunki...No i VW zainwestowal w Antoninku i Skodzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, shapyr said:

 

Nacjonalizacja staje się faktem. Powinni zmienić nazwę na Narodowe Auto Suwerena Izera - NASI (czytać jak tam komu pasuje)

https://moto.pl/MotoPL/7,170318,26963102,izera-znalazla-partnera-biznesowego-budowe-fabryki-sfinansuje.html#s=BoxMotMT

Ale niech będzie Państwowe, jestem za, raczej prywatna firma tego nie ogarnie. Tylko wiem, że jak przejmą to zamiast poprawić to zepsują. :oslabiony:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, AstraC napisał:

Ale niech będzie Państwowe, jestem za, raczej prywatna firma tego nie ogarnie. Tylko wiem, że jak przejmą to zamiast poprawić to zepsują. :oslabiony:

 

jak będzie państwowe to a) jakość będzie taka, że nie będziesz chciał tym jeździć b) nie będziesz tym jeździł, a i tak będziesz z podatków utrzymywał załogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AstraC napisał:

Ale niech będzie Państwowe, jestem za

FSO, FSC były państwowe i wiemy jak to się skończyło. Teraz nawet w Chinach spółki państwowe zaliczają upadki. No chyba, że chcemy pójść drogą KRLD i robić bryczki jak Kaengsaeng lub Pyeonghwa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.