Skocz do zawartości

nie ma już psa


Marcinas

Rekomendowane odpowiedzi

firma od której wypożyczam dostawczaki przekazała mi info, że teraz jest jakiś stelantis który sprzedaje auta i można u nich zamawiać auta i negocjować z pominięciem dealerów. 

https://moto.pl/MotoPL/7,175394,26657496,rodzi-sie-nowy-koncern-stellantis-ktore-marki-psa-i-fca-znikna.html

info jest stare jak na ak, w czasie braków na rynku samochodów użytkowych ciekawy manewr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Azbest napisał:

... mam nadzieje, że odhibernowanie przeszedłeś dobrze ;)

nie jestem na bieżąco, bo koncentruję się tworzywach sztucznych których brak i drożeją strasznie. poza tym braki ludzi, braki sprzętu (pił spalinowych, grabi).  dzisiaj dostałem info z wypożyczalni, że ceny wzrastają bo aut użytkowych brakuje. tyle moje mojego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcinas napisał:

firma od której wypożyczam dostawczaki przekazała mi info, że teraz jest jakiś stelantis który sprzedaje auta i można u nich zamawiać auta i negocjować z pominięciem dealerów. 

https://moto.pl/MotoPL/7,175394,26657496,rodzi-sie-nowy-koncern-stellantis-ktore-marki-psa-i-fca-znikna.html

info jest stare jak na ak, w czasie braków na rynku samochodów użytkowych ciekawy manewr.

Naprawdę co niektórych ponosi fantazja. Pisania artykułów.

Np. Lancia. Model dostał mildHibrid i jest najtańszym samochodem na Włochy, w chwili obecnej jeżeli rozszerzyć homologację na resztę krajów eu. Byłby niesamowicie dobry trend w zakupie taniego wozidla na zakorkowane miasta. 

 

Jak to się mówi kryzys Covid. A zabawki typu Abarth idą jak świeże bułeczki ... He 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, HARDTECHNO said:

Np. Lancia. Model dostał mildHibrid i jest najtańszym samochodem na Włochy, w chwili obecnej jeżeli rozszerzyć homologację na resztę krajów eu. Byłby niesamowicie dobry trend w zakupie taniego wozidla na zakorkowane miasta. 

 

Ale przeciez Lancia ma jeden przestarzaly model, ktory w dodatku jest kopia Fiata 500.

Tego chyba nigdzie poza Wlochami juz nawet nie da sie kupic?

IMHO jak nic nie wymysla, to za max 2-3 lata marka niestety zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcinas napisał:

nie jestem na bieżąco, bo koncentruję się tworzywach sztucznych których brak i drożeją strasznie. poza tym braki ludzi, braki sprzętu (pił spalinowych, grabi).  dzisiaj dostałem info z wypożyczalni, że ceny wzrastają bo aut użytkowych brakuje. tyle moje mojego wątku.

spoko, w każdym biznesie i w każdej sferze życia są obecnie zawirowania - wykańczam obecnie mieszkanie i co wycieczka do marketu, to albo czegoś brakuje, albo z dnia na dzień cena +15%

.. a dostawczaki (przynajmniej te mniejsze, typu doblo) są ciężko dostępne i drogie od ubiegłego roku, kiedy zabiły je nowe normy ekologiczne i cześć modeli musiało zniknąć z runku

Edytowane przez Azbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcinas napisał:

firma od której wypożyczam dostawczaki przekazała mi info, że teraz jest jakiś stelantis który sprzedaje auta i można u nich zamawiać auta i negocjować z pominięciem dealerów. 

https://moto.pl/MotoPL/7,175394,26657496,rodzi-sie-nowy-koncern-stellantis-ktore-marki-psa-i-fca-znikna.html

info jest stare jak na ak, w czasie braków na rynku samochodów użytkowych ciekawy manewr.

Stelantis= psa+ fca

Fca= fiat + chrysler + jeep

Kolejna fuzja na rynku moto.

Poszczegolne marki raczej nie znikną. Ale wiadomo..co prezes to nowe pomysly. Od 10 lat trabi sie o tym ze  Alfa i lancia ma zniknąc. Prezesi umieraja a alfy zostaja. Moze w koncu ktorys ja usmierci zanim sam kopnie w kalendarz

Edytowane przez norbert123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Marcinas napisał:

firma od której wypożyczam dostawczaki przekazała mi info, że teraz jest jakiś stelantis który sprzedaje auta i można u nich zamawiać auta i negocjować z pominięciem dealerów. 

Gdyby nie link to myślałem, że pies Ci zdedzł :phi:.

16 godzin temu, HARDTECHNO napisał:

Np. Lancia. Model dostał mildHibrid i jest najtańszym samochodem na Włochy, w chwili obecnej jeżeli rozszerzyć homologację na resztę krajów eu.

A to nie jedna homologacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sherif napisał:

Gdyby nie link to myślałem, że pies Ci zdedzł :phi:.

A to nie jedna homologacja ?

Pewnie jedna ale to nigdzie się nie sprzeda poza Włochami. Czy slyszales kiedyś rozmowe w dowolnym kraju... Mam 50k kupmy lancie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wujek napisał:

Pewnie jedna ale to nigdzie się nie sprzeda poza Włochami. Czy slyszales kiedyś rozmowe w dowolnym kraju... Mam 50k kupmy lancie. 

U mnie w domu była taka rozmowa, mamy 16k i jest Lancia z automatem, bierzemy :phi: ?

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Ale przeciez Lancia ma jeden przestarzaly model, ktory w dodatku jest kopia Fiata 500.

Tego chyba nigdzie poza Wlochami juz nawet nie da sie kupic?

IMHO jak nic nie wymysla, to za max 2-3 lata marka niestety zniknie.

Ta marka z tym modelem znika już od 2017 roku. Nie zniknie póki przynosi zyski. A teraz znowu ma FL. Który się Włochom podoba.

 

Ps: nie jest kopią fiata 500 tylko troszkę rozbudowana bardziej na platformie fiat Mini.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.