Skocz do zawartości

Mercedes EQS


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, sherif napisał:

O i dało się bez wystającego LCD ! :phi:

Wole to niz Tesle S chociaz to jespo poza moim zasiegiem. Jednak wyznacza ciekawy trend wiec pewnie elektryki na E klas czy C klas beda wygladac wczesniej czy pozniej tak samo. Minus, ze V max niska ale pewnie da sie odblokowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, wujek napisał:

Wole to niz Tesle S chociaz to jespo poza moim zasiegiem. Jednak wyznacza ciekawy trend wiec pewnie elektryki na E klas czy C klas beda wygladac wczesniej czy pozniej tak samo. Minus, ze V max niska ale pewnie da sie odblokowac.

 

Tesla S jednak trochę szybsza.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wujek napisał:

Co mnie cena? Jak nie mam jak lądować. Ważny jest kierunek wyznaczony przez ten model. 

Lądowiska nie masz? :phi:

 

Ja też nie, nie przejmuj się ;) 

 

Ogólnie ten Merc w środku wygląda grubo fest i powinien być już całościowo dopracowany.

 

Tesla ma parametry, ma SC, OTA i kilka innych tematów.

Jeszcze kilka lat będzie top, a jak nie będzie, to zaś coś Elon z rękawa wyciągnie ;) 

 

Ważne, że w końcu zaczyna być jakaś realna konkurencja, lepiej dla konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, HelixSv napisał:

 

I jeszcze im zostało miejsce na dodatkowe LCD w drzwiach, w suficie i podłodze. Trochę szkoda, że nie wykorzystali - bieda. Może poprawią po fejsliftingu...

Wstawią  jeden wygięty lcd zamiast przedniej szyby, koszt 1500 euro, będzie hit i fura się sprzeda za 100000 euro. Tak się robi pieniądze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 17:02, format napisał:

 

Tesla S jednak trochę szybsza.

 

Myślę, że klasa S ma inne priorytety niż być najszybszym. Ale jeśli zrobią jakiś elektryczny odpowiednik CLS (EQ-CLS?) to może być ciekawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

Myślę, że klasa S ma inne priorytety niż być najszybszym. Ale jeśli zrobią jakiś elektryczny odpowiednik CLS (EQ-CLS?) to może być ciekawie.

 

 

Tego nie wiem, wiem że dla @wujek gibkość jest raczej istotnym parametrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odlot
 
 
Taniej wyjdzie kupić konsole i gry, żeby się elektronika pobawić.


Spodziewałem się testu auta, nie zabawy tabletami.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mrBEAN napisał:

Odlot 😎

 

 

 

To było do przewidzenia, że gdy "normalni" producenci premium wreszcie zabiorą się porządnie za elektryki to Tesla stanie się przy tym z dnia na dzień niedorobioną, plastikową mydelniczką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Raku napisał:

Taniej wyjdzie kupić konsole i gry, żeby się elektronika pobawić.
Spodziewałem się testu auta, nie zabawy tabletami.

 

To jest kanał gościa, który się bawi tabletami. Możesz jednak przy odrobinie wysiłku znaleźć na YouTube kanały ludzi, którzy testują auta i zobaczyć jak oni oceniają ten samochód. Polecam.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.