Jump to content

Impregnat do kostki brukowej

Recommended Posts

Ktoś coś? Szukam czegoś sprawdzonego z efektem mokrej kostki 🤔

Coś z Castoramy kupiłem, było ok, zeson się trzymało, teraz już chyba nie bardzo, efekt się stracił. 

4 minuty temu, Vadero napisał:

Coś z Castoramy kupiłem, było ok, zeson się trzymało, teraz już chyba nie bardzo, efekt się stracił. 

Właśnie szukam czegoś na dłużej.

Znalazłem https://allegro.pl/oferta/impregnat-do-lastryko-i-kamienia-efekt-mokry-5kg-8606853534

Jeszcze ciekawie wygląda impregnacjakostki.eu

Oba preparaty na 150m² będą kosztować dość sporo dlatego jeśli mam wydać to na coś pewnego.

Będziesz po tym jeździł samochodem? Jeśli tak, to bym sobie darował. Widzę co piach z ulicy robi z moją kostką :osłabiony:

tapatalked

• Like 1
9 godzin temu, luccass napisał:

Będziesz po tym jeździł samochodem? Jeśli tak, to bym sobie darował. Widzę co piach z ulicy robi z moją kostką :osłabiony:

tapatalked

zależy mi głównie na impregnacji tarasu, schodów i opaski. podjazd pewnie też zaimpregnuję ale zdaję sobie sprawę że to będzie tymczasowe....

• Like 1

Zaraz po ułożeniu zabezpieczałem IZOHANEM strażnik bruku. Jest wersja połysk i półmat. 

Na trzy lata wystarczyło.

5 godzin temu, Adalbert napisał:

Zaraz po ułożeniu zabezpieczałem IZOHANEM strażnik bruku. Jest wersja połysk i półmat. 

Na trzy lata wystarczyło.

i przez ten czas kostka wyglądała jakby była mokra?

Kupiłem półmat a więc nie do końca jak po deszczu.

Mam kostkę w 3 kolorach i rzeczywiście barwa zrobiła się intensywniejsze bardziej wyrazista.

22 godziny temu, Teyo napisał:

Właśnie szukam czegoś na dłużej.

Znalazłem https://allegro.pl/oferta/impregnat-do-lastryko-i-kamienia-efekt-mokry-5kg-8606853534

Jeszcze ciekawie wygląda impregnacjakostki.eu

Oba preparaty na 150m² będą kosztować dość sporo dlatego jeśli mam wydać to na coś pewnego.

Jak kupisz ten z linka to daj znac. Bo kolo lipca tez planuje impregnacje i sie zastanawiam czy warte to ceny...

Zeszłego lata zastosowałem Remisil firmy SCHOMBURG.

Przyciemnił jasną kostkę, mniej chłonie wodę, a co za tym idzie szybciej schnie.

Nie starczyło mi na fragment i widać różnice ;)

8 godzin temu, Majkiel napisał:

Remisil firmy SCHOMBURG

Sąsiad robił - szybko efekt znika, muszę wybrać coś na bazie rozpusczalników jednak

W dniu 2.05.2021 o 22:37, Teyo napisał:

Ktoś coś? Szukam czegoś sprawdzonego z efektem mokrej kostki 🤔

Poszukaj mojego wątku sprzed kilku lat.

Kupiłem Remisil, był wybór kilku produktów, ja wybrałem taki co mniej zabezpiecza przed plamami z oleju, jest mniejszy efekt mokrej kostki ale zabezpiecza przed brudem. Cena była bardzo ok (216zł/10l). Po roku działał nadal bardzo wyraźnie,widać było efekt perlenia wody, brud łatwo można było usunąć. Po 2 latach efekt nadal był widoczny, ale słabiej. Teraz jest 3-rok i niemal efekt zniknął. Warunki mam ciężkie, bo za kostką droga gruntowa a podjazd pod skosem, więc wymaga manewrowania.