Skocz do zawartości

Skoda Fabia 2022


Cinos

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Spodziewalem sie, ze padnie przyklad Octavii ;) Mimo wszystko Golf VIII z 1,5TSI + DSG w wersj R-line to 110kPLN.

Pewnie mozna go dopakowac do 150kPLN ale takich aut sie sprzedaja pewnie promile.

 

image.png.c93589346555389189af2dec8b0a74d1.png

Rozmowa o Fabi wiec Octavia pasuje. Jest Scala ale to w sumie wyrośnięta Fabia.

 

Golf + DSG wyjdzie 120, 190KM masz już 128. Zawsze coś doklikasz , a że aut mało to i rabaty nędzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, sdss said:

Rozmowa o Fabi wiec Octavia pasuje. Jest Scala ale to w sumie wyrośnięta Fabia.

 

Golf + DSG wyjdzie 120, 190KM masz już 128. Zawsze coś doklikasz , a że aut mało to i rabaty nędzne.

 

Tanio to juz bylo ;]  Powoli trzeba zaczac patrzec nie na cene koncowa auta, tylko ile traci na wartosci przez planowany okres uzytkowania.

Bo w sumie nie ma wiekszej roznicy jesli straci 40-50kPLN przez 4-5 lat, czy startowalo ze 120 czy 150kPLN.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, maro_t napisał:

 

jak sobie patrzyłem, żeby mieć coś fajniejszego niż Astra 200KM, to podoba mi się Octavia kombi 2.0 TSI 190KM 4x4. I to kosztuje 150 tys. Zwykły kompak, tyle że z napędem na 4 koła, nawet nie RS. Takie czasy :(

 

 

pójdziesz w używkę premium ;)

https://najlepszeoferty.bmw.pl/uzywane/wyszukaj/opis-szczegolowy/21853/

https://najlepszeoferty.bmw.pl/uzywane/wyszukaj/opis-szczegolowy/17785/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, bielaPL said:

 

Tam z premium to jest glownie znaczek ;]

Lepsze wyposazeni, to ja mam w zony Citroenie C3 ;)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, marcindzieg said:

Fajne 4x4, 180 KM i adaptacyjne lampy? :)

 

Hmm, otworzylem ten link: https://najlepszeoferty.bmw.pl/uzywane/wyszukaj/opis-szczegolowy/21853/

Oczywiscie troche przesadzam, ale to jakas nedza straszna jest jak na BMW.

Edytowane przez Maciej__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

 

Ale to juz 5 letnie auto za 120 klockow... Ciekawe jak w praktyce wyglada ta "gwarancja" na 24 msc.

Takie czasy. Co zrobić. W sumie za te 120 to teraz niewiele kupisz. Byle kompakt lepiej wyposażony kosztuje więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, marcindzieg said:

Takie czasy. Co zrobić. W sumie za te 120 to teraz niewiele kupisz. Byle kompakt lepiej wyposażony kosztuje więcej.

 

To prawda, ale ja bym wolal nowego kompakta niz to BMW.

Jest szansa, ze za 5 lat sprzedasz za w miare sensowne pieniadze i nie bedziesz musial za duzo dokladac przez ten czas :ok:

A tutaj to loteria plus ciezka do przewidzenia utrata wartosci.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał:

 

To prawda, ale ja bym wolal nowego kompakta niz to BMW.

Jest szansa, ze za 5 lat sprzedasz za w miare sensowne pieniadze i nie bedziesz musial za duzo dokladac przez ten czas :ok:

A tutaj to loteria plus ciezka do przewidzenia utrata wartosci.

 

To prawda. Osobiście jak bym kupował auto premium to albo nowe albo bardzo leciwe. Ale to moje zdanie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

To prawda, ale ja bym wolal nowego kompakta niz to BMW.

Jest szansa, ze za 5 lat sprzedasz za w miare sensowne pieniadze i nie bedziesz musial za duzo dokladac przez ten czas :ok:

A tutaj to loteria plus ciezka do przewidzenia utrata wartosci.

 

 

nie wiem, ale dla mnie te premiumy to jest opcja dla kogoś kto dostaje takie służbowe i ma tym tylko jeździć, potem oddać. A jak własne dla siebie, to naprawdę dla kogoś mocno zamożnego, dla kogo ubezpieczenie tego czy początkowa utrata wartości są mało widoczne w budżecie domowym. Przynajmniej ja tak podchodzę do kosztów samochodu. To nie może być znaczny wydatek taki żebym czegoś innego musiał sobie odmawiać. Jak pomyślę o ubezpieczenu takiego premiuma, czy jakimkolwiek serwisie po gwarancji, a niech się coś w tym sypnie, to wyobrażam sobie ile bym musiał zarabiać żeby to nie były dla mnie duże kwoty. 1800 zł ubezpieczenia na rok, 800 zł za przegląd, 1600 po czterech latach na komplet opon, to są moje koszty Astry. To są dla mnie akceptowalne kwoty utrzymania samochodu. A taki kilkuletni premium to może być niezła mina. Niech se ma LEDy czy super się prowadzi, jakbym miał zapłacić np. 5 tys. ubezpieczenia za samochód (przykład z jakiegoś innego wątku, nie pamiętam dokładnie modelu auta) to bym to szybko sprzedał.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, maro_t said:

 

nie wiem, ale dla mnie te premiumy to jest opcja dla kogoś kto dostaje takie służbowe i ma tym tylko jeździć, potem oddać. A jak własne dla siebie, to naprawdę dla kogoś mocno zamożnego, dla kogo ubezpieczenie tego czy początkowa utrata wartości są mało widoczne w budżecie domowym. Przynajmniej ja tak podchodzę do kosztów samochodu. To nie może być znaczny wydatek taki żebym czegoś innego musiał sobie odmawiać. Jak pomyślę o ubezpieczenu takiego premiuma, czy jakimkolwiek serwisie po gwarancji, a niech się coś w tym sypnie, to wyobrażam sobie ile bym musiał zarabiać żeby to nie były dla mnie duże kwoty. 1800 zł ubezpieczenia na rok, 800 zł za przegląd, 1600 po czterech latach na komplet opon, to są moje koszty Astry. To są dla mnie akceptowalne kwoty utrzymania samochodu. A taki kilkuletni premium to może być niezła mina. Niech se ma LEDy czy super się prowadzi, jakbym miał zapłacić np. 5 tys. ubezpieczenia za samochód (przykład z jakiegoś innego wątku, nie pamiętam dokładnie modelu auta) to bym to szybko sprzedał.

 

Kwestia priorytetow, jeden wyda na auto 30% tego co zarobi w miesiac, a drugiemu bedzie szkoda 10% ;] 

Ja tez nie widze sensu przepalac $$$ na samochod, bo finalnie ma glownie zawiezc z punktu A do B i tyle.

Ale gdybm musial krecic sluzbowo te 50-80kkm rocznie to bym raczej szukal, zeby bylo szybko, cicho i komfortowo :ok:

 

 

Edytowane przez Maciej__
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucash napisał:

Oferty są z cyklu: jak pozbyć się 100 kPLN w 3 lata i nie mieć auta. Czy tam będzie aż taka utrata wartości na tych modelach? 

Nie wiem. Nie jestem targetem więc się tym za bardzo nie interesuję. Patrzę na auto tylko pod względem fajności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.