Skocz do zawartości

ID.4


HelixSv

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zrobiłem drugie podejście do ID.4 i znów je przetestowałem.

 

Przejechałem dziś 100 km i przyznaję oficjalnie, to jest bardzo dobry samochód. Jest dość duży, miejsca nie brakuje ani z przodu, ani na tylnej kanapie ani w bagażniku (dwa duże psy się zmieszczą). Bardzo pewnie się prowadzi, system już nie laguje i jest bardziej logiczny, ekrany mają dobrą rozdzielczość i są czytelne. Ma hak. Jest ciche, ale to jest uzależnione od wersji, bo ta była max-wypas i miała lepsze szyby. Jak mi się uda komuś z pracy scedować leasing na Kiję, to się zdecyduję. 

 

Dobre auto, polecam.

IMG_20210505_131949.jpg

Edytowane przez HelixSv
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, HelixSv napisał:

Zrobiłem drugie podejście do ID.4 i znów je przetestowałem.

 

Dziś tym jeździłem, też w max wersji. Potwierdzam fajny EV. Wirtualny kokpit na przedniej szybie super gadżet :ok:

Na autostradzie czuć że to kiosk i prądu ssie dużo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, tom111 said:

Dziś tym jeździłem, też w max wersji. Potwierdzam fajny EV. Wirtualny kokpit na przedniej szybie super gadżet

 

A ja właśnie hud (czy tam ar lub wirtualny kokpit) wyłączyłem od razu. Drażnił mnie. :idea:

 

3 minutes ago, tom111 said:

Na autostradzie czuć że to kiosk i prądu ssie dużo ;]

To jest kawał klocka. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, HelixSv napisał:

A ja właśnie hud (czy tam ar lub wirtualny kokpit) wyłączyłem od razu. Drażnił mnie.

 

Za 10 lat ludzie nie będą potrafili jeździć bez tego gadżetu, tak jak teraz bez nawigacji, zabłądzą na drodze ;]

15 minut temu, HelixSv napisał:

To jest kawał klocka.

 

Dlatego EV na trasy powinien być płaski, żeby prądu na dłużej starczało ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2021 o 20:15, HelixSv napisał:

 

Zrobiłem drugie podejście do ID.4 i znów je przetestowałem.

 

Przejechałem dziś 100 km i przyznaję oficjalnie, to jest bardzo dobry samochód. Jest dość duży, miejsca nie brakuje ani z przodu, ani na tylnej kanapie ani w bagażniku (dwa duże psy się zmieszczą). Bardzo pewnie się prowadzi, system już nie laguje i jest bardziej logiczny, ekrany mają dobrą rozdzielczość i są czytelne. Ma hak. Jest ciche, ale to jest uzależnione od wersji, bo ta była max-wypas i miała lepsze szyby. Jak mi się uda komuś z pracy scedować leasing na Kiję, to się zdecyduję. 

 

Dobre auto, polecam.

IMG_20210505_131949.jpg

Do kompletu i porównania teraz Enyaqa gdzieś zorganizuj. 
Chodzą słuchy, że jest bardziej premium niż w VW 😱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, mrBEAN said:

Do kompletu i porównania teraz Enyaqa gdzieś zorganizuj. 
Chodzą słuchy, że jest bardziej premium niż w VW 😱

 

Skodą może przejadę się jutro. Na razie tylko siedziałem w dwóch różnych wersjach. Sprawia sporo lepsze wrażenie od ID4, jest trochę większe, no i droższe. 

Nie rozumiem, dlaczego VW pozycjonuje Eniaqa wyżej od ID4.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, HelixSv napisał:

 

Skodą może przejadę się jutro. Na razie tylko siedziałem w dwóch różnych wersjach. Sprawia sporo lepsze wrażenie od ID4, jest trochę większe, no i droższe. 

Nie rozumiem, dlaczego VW pozycjonuje Eniaqa wyżej od ID4.

O to fajno. Czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.