Skocz do zawartości

Wynajem auta przez osobę fizyczną np w Master1.pl


Mr_Hyde

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi po głowie coś takiego: https://www.master1.pl/oferta/indywidualny/59745/skoda/fabia-1-0-tsi-ambition?kalkulacja=------

 

Umowa na 12 miesięcy, więc nie tak długo, oc i serwis w cenie. Pytanie czy nie ma jakiś haczyków. Np jak wygląda sprawa przy oddawaniu auta, czepiają się każdej ryski:hmm:?? Albo co w wypadku jak ktoś przerysuje np drzwi...
Ogólnie opcja chyba fajna, nie trzeba latać po urzędach, kupować oc czy serwisować  a i auto w miarę świeże:hm:.

Ewentualnie jaka inna firma jest godna polecenia :hmm:

Edytowane przez Mr_Hyde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem i30 przez 15 miesiecy. kompletnie bezproblemowo. W aucie jest ksiazeczka ze zdjeciami uszkodzeń/zarysowań jakie są akceptowalne jakie nie. U mnie oddanie auta trwało 10 minut, bez zadnych uwag, problemów. Mimo ze rysa na błotniku sie pojawiła...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mr_Hyde said:

Chodzi mi po głowie coś takiego: https://www.master1.pl/oferta/indywidualny/59745/skoda/fabia-1-0-tsi-ambition?kalkulacja=------

 

Umowa na 12 miesięcy, więc nie tak długo, oc i serwis w cenie. Pytanie czy nie ma jakiś haczyków. Np jak wygląda sprawa przy oddawaniu auta, czepiają się każdej ryski:hmm:?? Albo co w wypadku jak ktoś przerysuje np drzwi...
Ogólnie opcja chyba fajna, nie trzeba latać po urzędach, kupować oc czy serwisować  a i auto w miarę świeże:hm:.

Ewentualnie jaka inna firma jest godna polecenia :hmm:

 

Znam 2 osoby co z tego korzystaly w master1 i nie bylo problemow.

Przy czym ta oferta wg mnie jest raczej srednia, bo masz 11kPLN kosztow bez paliwa w skali roku a to tylko Fabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm prawdopodobnie w ciągu dwóch dni zostanę bez auta, nie mam kompletnie pomysłu co chce kupić a też nie chce nic na siłę kupować żeby nie trafić na jakiś śmietnik. Tutaj mam niby wszystko w cenie tylko lać paliwo a w międzyczasie można coś szukać 🤔

Fiata 500 to bym nie chciał nawet za te 599 😋.  Myślałem o Fabii albo i 20. 

 

Edytowane przez Mr_Hyde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli rzeczywiscie nie czepiaja sie przy oddaniu to warto.
Ja rok temu kupilem auto za 3 tys na chwile bo stare poszlo sie wa...
Za moment rodzice mieli mi swoje sprzedac ale im nie pykło i tak jeżdze juz 10 m-cy i w kilko naprawiam

Jakbym wiedzial to za 700-1000 zl m-cznie mialbym nowe auto.
A tak zwiedzam mechanikow i doktoryzuje sie na kilejnych niestandardowych rozwiazaniach :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2021 o 17:58, Mr_Hyde napisał:

Hmmm prawdopodobnie w ciągu dwóch dni zostanę bez auta, nie mam kompletnie pomysłu co chce kupić a też nie chce nic na siłę kupować żeby nie trafić na jakiś śmietnik. Tutaj mam niby wszystko w cenie tylko lać paliwo a w międzyczasie można coś szukać 🤔

Fiata 500 to bym nie chciał nawet za te 599 😋.  Myślałem o Fabii albo i 20. 

 

Daj znać jak to wyszło finalnie, bo też jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blues_Brother napisał:

Daj znać jak to wyszło finalnie, bo też jestem zainteresowany.

Ja na razie liczę;p czy to ma sens. Obawiam się ewentualnych problemów przy oddawaniu auta, czy nie szukają na siłę jakiś wad:panic:. Wiadomo, że nie ma się wpływu na ewentualne wgniotki czy ubytki na lakierze:swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mr_Hyde napisał:

Ja na razie liczę;p czy to ma sens. Obawiam się ewentualnych problemów przy oddawaniu auta, czy nie szukają na siłę jakiś wad:panic:. Wiadomo, że nie ma się wpływu na ewentualne wgniotki czy ubytki na lakierze:swiety:

 

Tutaj masz przewodnik zwrotu, ujednolicony dla całego rynku najmu: PZWLP_Przewodnik_Zwrotu_Pojazdow_2011.pdf (carefleet.pl)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.