Skocz do zawartości

125 w stylu cafe


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś do kręcenia się wokół komina.

Pojemność 125 - brak kat A

Motocykl w stylu Cafe Racera - bardzo odpowiada mi taka estetyka

 

Na tę chwilę mocno rozważam poniższy model w kolorze białym

https://barton-motors.pl/modele/motocykle-125/barton-cafe-racer

 

Zdaję sobie sprawę że to Chiny ale miałem/mam skuter z tamtych rejonów i nie było źle

 

Pytanie:

Jakie inne modele w stylu cafe racera moglibyście polecić ?

 

 

Barton cafe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu szukałabym czegoś na bazie Suzuki GN czy Yamahy SR, albo kup oryginał i samemu coś pomodzić możesz. Sama miałam SR i dobrze wspominam, części dostępne tak samo jak w GN. Chińczyka będzie trudno sprzedać, dużo stracisz jak Ci się znudzi. Ja swoją kupiłam za 2300 a sprzedałam za 4800 😁 tylko jeszcze nie było takiej mody na cafiaki. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już dajemy inne rady to ja bym w ogóle olał "styl" i brał np ybr

https://www.olx.pl/d/oferta/yamaha-ybr-125-2013r-kat-b-piekna-zwinna-miejska-od-motocyklisty-CID5-IDJZCvU.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=4

 

ale to każdy ma inne priorytety ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupił bym za te pieniądze w życiu chińczyka . Sąsiad kupił sobie nówke rometa 125 jakis XR czy cos taki ala supermoto. Dał ponad 9 tys nalatane ma cos koło 2 tys i już 3 razy oddawał go do naprawy na gwarancji.

Ja bym zrobił tak jak inni pisza i poszukał cos markowego Honda Yamaha Suzuki Kawasaki przerobił sam lub po prostu kupił co mi pasuje. Ja mam Honde rebel ale ostatnio dla młodego przymierzałem sie do zakupu Kawasaki El oraz Yamahy YBR i powiem ze kawa jest naprawde duża wieksza od rebelki a YBR to całkiem inny styl ( nie mój)

Zrobisz jak uważasz twoje pieniadze twoja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Najpierw to się przymierz, czy to Twój rozmiar, bo się możesz zdziwić.
Kupiony Barton Cafe Racer
Jak na razie wrażenia bardzo pozytywne.
Wygląd stylowy, wykonanie ok, wielkość i pozycja bardzo mi pasują, osiągi i wrażenia z jazdy w porządku
I ta stacyjka z boku 5ce208e608357b6fa9649e4722543e24.jpg06f634357ccf253af784243e9a1956fc.jpge625d67ad030dbbafeb8fa06f40a6a2b.jpg4ad0661de19a8f27d411bb70dccbd5f6.jpg37ec21e36e423b6f20dd52cd7c368db0.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Skoro Tobie się podoba, to najważniejsze. U mnie w tym miejscu jest blokada kierownicy default_smile.gif


Do kompletu doszedł stylowy kask 20d47834190309e0bab9cda529c64858.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kask bardzo ładny. Mało praktyczny, ale ładny.
Miał cieszyć oko - to prawda
Ale dlaczego niepraktyczny? Jest wygodny, chciałem żeby był otwarty...

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trasie do takiego kasku musisz zakładać szczelne gogle i jakąś bandanę na twarz, by chronić się przed owadami, pyłem i kamyczkami, a w deszczu to kompletna porażka. No i w zimne dni nie pojeździsz.

Mniejszy problem, jeśli masz dużą owiewkę, ale bez owiewki to nawet z moim full-face wiatr zawija się na klatce piersiowej, wpada do kasku szczelinami dookoła brody i robi mały huragan. Póki jest ciepło, to spoko, ale wystarczy poniżej 15°C i jest to problem, a szaliki i kominy niewiele pomagają - trzeba założyć owiewkę (z nią to nawet do 5°C można jeździć - tutaj wąskim gardłem stają się rękawice).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej sobie drugi dokupi jak dostanie kilka razy robalem w polika ;] a na upały ten może być
Już dostałem
Moto tylko na piękną pogodę a prędkości spacerowe więc otwarty kask pasuje idealnie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.