Skocz do zawartości

Jakiej firmy kabina prysznicowa


jahooo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jahooo napisał:

Na jaką firmę  zwrócić uwagę przy wyborze kabiny prysznicowej.

Osobiście polecam Sanplast (nie pamiętam niestety jaki model), w użytkowaniu są dwie kabiny, jedna ok 12 lat, druga jakieś 8, jak do tej pory nie było z nimi problemu. Koniecznie wybierz matowe szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jahooo napisał:

Na jaką firmę  zwrócić uwagę przy wyborze kabiny prysznicowej.  Nie chcę kupić chińszczyzny. Czy warto interesować się zakupem w markecie. Czy lepiej sobie darować.  Musi to być kabiną półokrągła rozsuwana na bpki

Miałem tak z wanną, marketowe jakoś zniechęcały, najwiecej armatury w firmach widziałem marki Koło i zamówiłem przez net wannę z obudową. Mam ją na razie pół roku ale jestem zadowolony i wygląda na lepszy produkt niż marketowce. Co ciekawe nie musiałem jej podbudowywać bloczkami, wszystko sztywne i nic nie trzeszczy. Także polecam spojrzeć na Koło. Ceny trochę wyższe niż market ale moim zdaniem warto.

 

https://www.kolo.com.pl/produkty/kabiny-i-brodziki/kabiny-prysznicowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bielaPL napisał:

Miałem tak z wanną, marketowe jakoś zniechęcały, najwiecej armatury w firmach widziałem marki Koło i zamówiłem przez net wannę z obudową. Mam ją na razie pół roku ale jestem zadowolony i wygląda na lepszy produkt niż marketowce. Co ciekawe nie musiałem jej podbudowywać bloczkami, wszystko sztywne i nic nie trzeszczy. Także polecam spojrzeć na Koło. Ceny trochę wyższe niż market ale moim zdaniem warto.

 

https://www.kolo.com.pl/produkty/kabiny-i-brodziki/kabiny-prysznicowe/

U mnie kabina Koło już 18 lat działa - półokrągła, drzwi rozsuwane.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jahooo napisał:

Na jaką firmę  zwrócić uwagę przy wyborze kabiny prysznicowej.  Nie chcę kupić chińszczyzny. Czy warto interesować się zakupem w markecie. Czy lepiej sobie darować.  Musi to być kabiną półokrągła rozsuwana na bpki

Sporo zależy i tak od modelu.

 

W starym mieszkaniu od 16 lat działa Ravak.

W nowym Radaway od roku - na razie wygląda nieźle.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rwIcIk napisał:

U mnie kabina Koło już 18 lat działa - półokrągła, drzwi rozsuwane.

 

 

Mama ma w mieszkaniu Koło, jakaś seria Geo. Ma to z 10 lat i wszystko działa jak należy. Jedynie kółka  na prowadnicy wymieniłem ale to ze względów estetycznych.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, analyzer64 napisał:

 

Mama ma w mieszkaniu Koło, jakaś seria Geo. Ma to z 10 lat i wszystko działa jak należy. Jedynie kółka  na prowadnicy wymieniłem ale to ze względów estetycznych.

U mnie wszystko działa oryginalne od nowości :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, s_krzychu napisał:

Sporo zależy i tak od modelu.

 

W starym mieszkaniu od 16 lat działa Ravak.

W nowym Radaway od roku - na razie wygląda nieźle.

 

Ravak, mimo że czeski, to ma produkcję w Chinach (za wyjątkiem umywalek, bo w zeszłym roku kupili od FAK fabrykę w Radomiu).

Radaway to dobrej marki chińszczyzna :ok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką firmę  zwrócić uwagę przy wyborze kabiny prysznicowej.  Nie chcę kupić chińszczyzny. Czy warto interesować się zakupem w markecie. Czy lepiej sobie darować.  Musi to być kabiną półokrągła rozsuwana na bpki

Hüppe. I koniec tematu.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Phil_ips napisał:


Hüppe. I koniec tematu.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Trochę jak dyskusja o samochodach - podajemy to co my mamy, a argumentacja jest zbędna.

Skoro my wybraliśmy to znaczy, że jest to wybór najlepszy, ostateczny i niepodważalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Trochę jak dyskusja o samochodach - podajemy to co my mamy, a argumentacja jest zbędna.
Skoro my wybraliśmy to znaczy, że jest to wybór najlepszy, ostateczny i niepodważalny.
Nie. To po prostu najlepsze kabiny w miarę rozsądnych pieniądzach.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.