Skocz do zawartości

Reklamacja zardzewiałego haka ?


MarcG

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, MarcG napisał:

Mam taki hak.

 

IMG_20210604_090008.jpg.c59f4094741d2300a481bd9c25521bf0.jpg

Zamontowany rok temu w ASO do nowego samochodu. Reklamował ktoś hak na rdzę ? To już chyba szczyt dziadostwa, jednej zimy nie wytrzymał.

"Panie, one tak mają wszystkie, po zimie każdy tak wygląda, takie tera robią."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, volf6 napisał:

Jeszcze z 10 wytrzyma, reklamuj choć pewnie szybciej będzie chlapnąć to jakąś farbą w swoim zakresie;]

Raczej takie haki to są tak sobie malowane a.ze zima była śnieżna to i soli na drodze nie brakowało:)

Nie mam zamiaru brudzić rąk malując prawie nowy hak. Nie mogą dziady tego pomalować proszkowo ?

Zobaczymy co aso wymyśli, ciekawe czy mają zastępczy samochód na czas malowania haka ;]

  • Lubię to 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru brudzić rąk malując prawie nowy hak. Nie mogą dziady tego pomalować proszkowo ?
Zobaczymy co aso wymyśli, ciekawe czy mają zastępczy samochód na czas malowania haka ;]
Nic nie zrobią. To jest taka cecha, nie wada.

Chcesz mieć ładnie zakładasz taki hak. 0:15



Wysłane z tel.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ppmarian napisał:

Nic nie zrobią. To jest taka cecha, nie wada.

Chcesz mieć ładnie zakładasz taki hak. 0:15
 

 


Wysłane z tel.
 

 

 Tym zapisaniem pasów do cofania dwa metry to już przegieli 🤣

  • Lubię to 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ppmarian napisał:

Nic nie zrobią. To jest taka cecha, nie wada.

Chcesz mieć ładnie zakładasz taki hak. 0:15
 

 


Wysłane z tel.
 

 

Na szczęście nie ciągami koni tylko rowery ;]

Taka cecha, że nie można pomalować skutecznie, żeby rok wytrzymało ? Ta cecha to dziadowska jakość 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie ciągami koni tylko rowery ;]
Taka cecha, że nie można pomalować skutecznie, żeby rok wytrzymało ? Ta cecha to dziadowska jakość 

Ile placiles za ten hak w ASO?
Jakis akcesoryjny czy fabrycznie montowany?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maciej__ napisał:


Ile placiles za ten hak w ASO?
Jakis akcesoryjny czy fabrycznie montowany?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Założyli chyba w ramach rabatu, ale jakie to ma znaczenie ? W pn wysyłam zdjęcie do serwisu, niech myślą jak zadowolić klienta :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyli chyba w ramach rabatu, ale jakie to ma znaczenie ? W pn wysyłam zdjęcie do serwisu, niech myślą jak zadowolić klienta :hehe:
Znaczenie ma takie, że jak to było w ramach rabatu to pewnie założyli coś taniego...
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2021 o 09:33, MarcG napisał:

Mam taki hak.

 

IMG_20210604_090008.jpg.c59f4094741d2300a481bd9c25521bf0.jpg

Zamontowany rok temu w ASO do nowego samochodu. Reklamował ktoś hak na rdzę ? To już chyba szczyt dziadostwa, jednej zimy nie wytrzymał.

Zawsze mnie intryguje różnica w zabezpieczeniu antykorozyjnym samochodu w stosunku do elementów dokładanych, typu hak.

Moje 14 letnie zawieszenie wygląda lepiej, niż 3 letnie mocowanie dokładanego haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, rafciojuve napisał:

"Może Pan zwrócić hak." :)

To nie takie proste, jak zdemontują to będą musieli zamontować następny nowy, mam jeszcze 6 lat gwarancji to jeszcze parę razy zdążę wymienić ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste, jak zdemontują to będą musieli zamontować następny nowy, mam jeszcze 6 lat gwarancji to jeszcze parę razy zdążę wymienić ;]
Wątpię, że gwarancja na dokładany hak będzie na 7 lat ;)
Ale te 2 standardowe to mógłby chociaż wytrzymać ;]
  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, steyr said:

Trzeba było montować hak wypinany pionowo a nie poziomo. Przy pionowym mocowaniu nic nie wystaje i ni straszy z zewnątrz.

 

A co to za roznica? :hehe: Przeciez to nie Ty ogladasz, tylko kierowcy jadacy z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maciej__ napisał:

 

A co to za roznica? :hehe: Przeciez to nie Ty ogladasz, tylko kierowcy jadacy z tylu.

 

Dla mnie np. szpeci samochód, z tyłu inni to co najwyżej mogą się śmiać z tego. Jakby miał pionowy zaczep to by korozji nie zauważył, i tematu by nie było.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, steyr said:

 

Dla mnie np. szpeci samochód, z tyłu inni to co najwyżej mogą się śmiać z tego. Jakby miał pionowy zaczep to by korozji nie zauważył, i tematu by nie było.

 

Szpecic to by moglo jakies 911 czy tam innego Bentleya, a nie zwykly dupowoz ;]

Kolega ten hak "dostal" dolozony do nowego auta, wiec pewnie niespecjalnie mial wplyw na to jaki zamontowali...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Szpecic to by moglo jakies 911 czy tam innego Bentleya, a nie zwykly dupowoz ;]

Kolega ten hak "dostal" dolozony do nowego auta, wiec pewnie niespecjalnie mial wplyw na to jaki zamontowali...

Akurat hak czy widoczne gniazdo to żadnej osobówce uroku nie dodaje. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, stig said:

Akurat hak czy widoczne gniazdo to żadnej osobówce uroku nie dodaje. 

 

No bo przeciez nie po to sie go zaklada, zeby uroku dodawal ;)

Dle mnie hak to hak, nigdy nie rozpatrywalem tego w kategoriach, ze moze "szpecic".

Raczej pod katem jak latwo sie go wpina/wypina w relacji do ceny.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maciej__ napisał:

 

No bo przeciez nie po to sie go zaklada, zeby uroku dodawal ;)

Dle mnie hak to hak, nigdy nie rozpatrywalem tego w kategoriach, ze moze "szpecic".

Raczej pod katem jak latwo sie go wpina/wypina w relacji do ceny.

 

Jak cały w rdzy to szpeci. Ciekawa dyskusja 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nic się z tym nie da zrobić, chyba, że na sezon. Skoro hak wpinany i metal trze o metal...

Ja na szczęście teraz mam nie dość, że wsuwany od dołu to schowany w zderzaku, łącznie z gniazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2021 o 09:33, MarcG napisał:

Mam taki hak.

 

 

Zamontowany rok temu w ASO do nowego samochodu. Reklamował ktoś hak na rdzę ? To już chyba szczyt dziadostwa, jednej zimy nie wytrzymał.

Reklamuj, niech zdejmują dziadostwo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2021 o 15:45, Maciej__ napisał:

 

Szpecic to by moglo jakies 911 czy tam innego Bentleya, a nie zwykly dupowoz ;]

Kolega ten hak "dostal" dolozony do nowego auta, wiec pewnie niespecjalnie mial wplyw na to jaki zamontowali...

Teściu przed zakupem 126p kazał zdemontować hak, wyglądało to okropnie, ale hak był potrzebny bo gość woził rowery na maluchu na haku ;]

W moim mam wypinany pionowo, całkowicie schowany, nie wyobrażam sobie w moim zwykłym czarnym dupowozie haka na stałe 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2021 o 16:08, Maciej__ napisał:

No bo przeciez nie po to sie go zaklada, zeby uroku dodawal ;)

Dle mnie hak to hak, nigdy nie rozpatrywalem tego w kategoriach, ze moze "szpecic".

 

Skoro niektórzy ludzie twierdzą (tutaj o tym przeczytałem), że wybierają opony o ładniejszym bieżniku, to dla mnie mogą nawet haki wybierać na podstawie wyglądu kuli czy atrakcyjności napisu producenta. 

 

W dniu 6.06.2021 o 16:08, Maciej__ napisał:

Raczej pod katem jak latwo sie go wpina/wypina w relacji do ceny.

 

Zdecydowanie. Ja względnie często demontuję, ponieważ nie mam ochoty po drodze po raz kolejny się w piszczel zasunąć :facepalm:;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

No dobra hak przy okazji przeglądu zareklamowany. Cała partia rdzewieje, bo Słowacy źle pomalowali polskie haki :hehe:

Hak do demontażu i wysyłania do producenta, który maluje jeszcze raz. Producent gamoń nie ma  paru haków na podmianę i musze 2x pojechać do ASO na demontaż i montaż. ASO też się cieszy bo za darmo ma robotę.

No i tak to jest, montuj w ASO to będzie porządnie :oslabiony:

Edytowane przez MarcG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MarcG napisał:

No dobra hak przy okazji przeglądu zareklamowany. Cała partia rdzewieje, bo Słowacy źle pomalowali polskie haki :hehe:

Hak do demontażu i wysyłania do producenta, który maluje jeszcze raz. Producent gamoń nie ma  paru haków na podmianę i musze 2x pojechać do ASO na demontaż i montaż. ASO też się cieszy bo za darmo ma robotę.

No i tak to jest, montuj w ASO to będzie porządnie :oslabiony:

 

gwarancja przynajmniej bezproblemowo, u mirka bys dosal co najwyzej spray black mat ;]

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.