Skocz do zawartości

dodatkowe uszczelki w drzwiach w samochodzie


mmaciejosss

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się nam zakupem takich uszczelek do auta by zniwelować szum dochodzący z zewnątrz :

 

https://pl.aliexpress.com/item/32854911754.html

 

stosował ktoś , jakieś porady , opinie , zakładam , że "brzuszek" za dużo nie będzie wystawał na zewnątrz a może nawet wcale  

jest szansa by lekko wyciszyć tym auto ( nie jest super ciche ale to mogło by być lepiej ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sherif napisał:

Imho nic to nie da a po jakimś miesiącu odpadnie ;). Jak chcesz mieć dobrze to wycisz wnętrze, możesz zacząć od drzwi jak jest głośno.

drzwi wchodzą w grę ale tylko z wymianą przy okazji głośników lecz koszt w ASO (  auto na gwarancji ) żądają 2,2kPLN ( głośniki 850 wraz z matami , reszta to robocizna a obstawiam że  tak nie jaką bym chciał ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mmaciejosss napisał:

drzwi wchodzą w grę ale tylko z wymianą przy okazji głośników lecz koszt w ASO (  auto na gwarancji ) żądają 2,2kPLN ( głośniki 850 wraz z matami , reszta to robocizna a obstawiam że  tak nie jaką bym chciał ) 

A co ma gwarancja do wygłuszenia?

Znając marki z jp głośniki pewnie i tak będą syfne, więc można zmienić przy okazji.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w outlanderze PHEV chciałem jeszcze bardziej wyciszyć kabinę. Powyciągałem uszczelki i dałem do środka sznur z mikrogumy.

Nic to nie dało. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, snoopi_lubin napisał:

Ja w outlanderze PHEV chciałem jeszcze bardziej wyciszyć kabinę. Powyciągałem uszczelki i dałem do środka sznur z mikrogumy.

Nic to nie dało. 
 

Czytałem o tym. Opinie podobne , że niewiele to dało . Były też skrajne że spadło o 2-3db czyli już nieźle bo 2x ciszej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mmaciejosss napisał:

zastanawiam się nam zakupem takich uszczelek do auta by zniwelować szum dochodzący z zewnątrz :

 

https://pl.aliexpress.com/item/32854911754.html

 

stosował ktoś , jakieś porady , opinie , zakładam , że "brzuszek" za dużo nie będzie wystawał na zewnątrz a może nawet wcale  

jest szansa by lekko wyciszyć tym auto ( nie jest super ciche ale to mogło by być lepiej ) ?

Może pomyśl o nadkolach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

Odkryłem ostatnio w moim aucie, że w nadkolach siedzą gumowe uszczelki.

8]

 

 

Są nawet pianki i maty wygłuszające o wykładzinach nie piszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marcindzieg napisał:

 

To akurat nie jest dziwne bo z nadkoli masakrycznie hałasuje. Szczególnie przy jakiś dziwnych oponach.

 

A to wiem że hałasuje. Ale pierwszy raz się spotkałem z uszczelkami w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pipper napisał:

Są nawet pianki i maty wygłuszające o wykładzinach nie piszę...

 

To pewnie też tam gdzieś dali. Ale gumowej uszczelki na łączeniu plastików w nadkolu to wcześniej nie widziałem.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Dark_Knight napisał:

 

To pewnie też tam gdzieś dali. Ale gumowej uszczelki na łączeniu plastików w nadkolu to wcześniej nie widziałem.

:ok:

Są, piasek i woda to lubi... :hush:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.