Skocz do zawartości

Jak działa zdalnie klimatyzacja MyŠKODA w Škodzie CITIGOe iV [?/!]


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przydatna funkcja, którą można m.im. wykorzystać na dwojaki sposób i nie mam tutaj na myśli grzanie/chłodzenie. No właśnie czy korzystacie z tego rozwiązania?  W jaki sposób znaleźliście zastosowanie do swoich potrzeb.

Nie jest to rozwiązanie zbliżone do "Tesla Dog Mode", ale …

 

Przechodząc do sedna chciałem prosić o Wasze spostrzeżenia jak działa ów funkcja. Chyba ona i aplikacja mają różne założenia.

 

6898578A-4790-4AC0-8218-F75D5C3BBA8E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącza się po 10 minutach na baterii i 30 minutach na gniazdku. Nie da się tego w żaden sposób zmienić, stąd ja nie widzę żadnego zastosowania na tę chwilę poza wcześniejszym dogrzaniem auta zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, format napisał:

Wyłącza się po 10 minutach na baterii i 30 minutach na gniazdku. Nie da się tego w żaden sposób zmienić, stąd ja nie widzę żadnego zastosowania na tę chwilę poza wcześniejszym dogrzaniem auta zimą.

 

Czyli wyłącza się mimo iż aplikacja informuje, że funkcja nadal pracuje?

 

Czasy zmierzone "organoleptycznie" czy jest gdzieś informacja w instrukcji auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, sherif napisał:

Raz sprawdziłem z grzaniem - działa. Dla mnie z racji trzymania auta w garażu rzecz zbędna.

Podobnie choć lepiej zrobioną mam w Volvo, czasem odpalam klimę zdalnie latem jak auto zostawiam na słońcu.

 

Jadąc do kogoś i zostawiając auto na dworze/-u/podwórku można zagrzać wcześniej auto - programując nawet wyjazd. Jest to przydatna funkcja.

Tylko jak wychłodzić auto w 10 minut - nie testowałem czy możliwe w lato.

 

Nie pogniewałbym się na funkcję Škoda Dog Mode. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wyrozumialy1 napisał:

 

Jadąc do kogoś i zostawiając auto na dworze/-u/podwórku można zagrzać wcześniej auto - programując nawet wyjazd. Jest to przydatna funkcja.

Tylko jak wychłodzić auto w 10 minut - nie testowałem czy możliwe w lato.

 

Nie pogniewałbym się na funkcję Škoda Dog Mode. 

Z wyjściem nie zawsze utracisz. Zimą jest mniejszy problem bo auto szybko się nagrzewna a podgrzewanie siedzeń to potęguje. 10min zwykle wystarczy aby nie wejść do auta jak piekarnika latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 19:07, sherif napisał:

Z wyjściem nie zawsze utracisz. Zimą jest mniejszy problem bo auto szybko się nagrzewna a podgrzewanie siedzeń to potęguje. 10min zwykle wystarczy aby nie wejść do auta jak piekarnika latem.

Ja ostatnio czekalem na zone pod sklepem i sobie odpalilem klime z apki zamiast auto "odpalac" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.