Skocz do zawartości

A1 na odcinku Częstochowa - Piotrków Trybunalski


jacholl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak obecnie wygląda sytuacja na tym odcinku jeśli chodzi o remonty? Jak jechałem w lipcu 2020 to był mega dramat, dziura na dziurze, mega korki, zero pobocza, zamiast pobocza to dziury na pół metra itp. Coś się zmieniło przez ten prawie rok, oddali jakieś nowe odcinki? W sobotę mam wyjazd, google mi wyznacza trasę przez ten odcinek, ale mam opory czy tak jechać czy bokami objeżdżać. 

Dzięki za każde info

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacholl napisał:

Tym to akurat chyba najmniej bym się przejmował - Yanosik pewnie ostrzeże

Jechałem parę miesięcy temu i yanosik jakoś dziwnie mi się zachowywał, w połowie pomiaru przestał wyświetlać ostrzeżenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem wczoraj z Częstochowy nad morze tą trasą. Są już 2 pasy w każdą stronę, wąskie ale są, równo jest i na 95% długości dziur brak :ok:Wyjechaliśmy z CZE o 5:45 i poszło dość gładko, są 2 punkty odcinkowego pomiaru predkości. Wszyscy ładnie jadą gęsiego 70km/h. Jak się nic nie wydzwoni na tym odcinku to da się przeżyć.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacholl napisał:

Jak obecnie wygląda sytuacja na tym odcinku jeśli chodzi o remonty? Jak jechałem w lipcu 2020 to był mega dramat, dziura na dziurze, mega korki, zero pobocza, zamiast pobocza to dziury na pół metra itp. Coś się zmieniło przez ten prawie rok, oddali jakieś nowe odcinki? W sobotę mam wyjazd, google mi wyznacza trasę przez ten odcinek, ale mam opory czy tak jechać czy bokami objeżdżać. 

Dzięki za każde info

Z Krakowa do łodzi 3,5h. Caly czas budują, większość dwa pasy i 70km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sowik85 napisał:

Jechałem wczoraj z Częstochowy nad morze tą trasą. Są już 2 pasy w każdą stronę, wąskie ale są, równo jest i na 95% długości dziur brak :ok:Wyjechaliśmy z CZE o 5:45 i poszło dość gładko, są 2 punkty odcinkowego pomiaru predkości. Wszyscy ładnie jadą gęsiego 70km/h. Jak się nic nie wydzwoni na tym odcinku to da się przeżyć.

 

Ten odcinkowy pomiar prędkości jest długi?

Duży ruch tam jest rano? Muszę być jutro (w poniedziałek) po 10 w stolicy i zastanawiam się, czy jak zaplanuję 4 godziny na podróż to będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ten odcinkowy pomiar prędkości jest długi?
Duży ruch tam jest rano? Muszę być jutro (w poniedziałek) po 10 w stolicy i zastanawiam się, czy jak zaplanuję 4 godziny na podróż to będzie OK

Pomiar odcinkowy jest na dwóch odcinkach: 6 km i 41 km wiec jest to duże wyzwanie dla cierpliwości kierowcy. Trochę dziur jest a na dwóch pasach wąsko tak jak było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, szymiDG napisał:

Pomiar odcinkowy jest na dwóch odcinkach: 6 km i 41 km wiec jest to duże wyzwanie dla cierpliwości kierowcy. Trochę dziur jest a na dwóch pasach wąsko tak jak było.

 

41km? Będzie wyzwanie. Bardziej niż mandatu, obawiam się zaśnięcia :spi:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, szymiDG napisał:


Pomiar odcinkowy jest na dwóch odcinkach: 6 km i 41 km wiec jest to duże wyzwanie dla cierpliwości kierowcy. Trochę dziur jest a na dwóch pasach wąsko tak jak było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na 2 odcinkach? Tablice na początku i końcu jednego, długiego, może być to te 40 km, bo się człowiek tłucze w nieskończoność widziałem. Innych tablic wczoraj i w pt nie widziałem. I ciekawy jestem jaką tolerancję ma ten pomiar, czyli od jakiego przekroczenia wystawia pokutu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Majkiel napisał:

 

41km? Będzie wyzwanie. Bardziej niż mandatu, obawiam się zaśnięcia :spi:

No nudy masakryczne, tempomat załączony głowa oparta i kimanko gotowe :) Jedyną rozrywką jest przejeżdżanie z pasa na pas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 odcinkach? Tablice na początku i końcu jednego, długiego, może być to te 40 km, bo się człowiek tłucze w nieskończoność widziałem. Innych tablic wczoraj i w pt nie widziałem. I ciekawy jestem jaką tolerancję ma ten pomiar, czyli od jakiego przekroczenia wystawia pokutu.
 

http:// https://www.auto-swiat.pl/porady/odcinkowe-pomiary-predkosci-na-a1-to-pulapki-na-kierowcow-mapa-odcinkowych-pomiarow/lfk1n73


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od półtorej godziny stoję niedaleko Gomunic 

Wypadek, 2 ciężarówki i 2 osobowe, helikopter, ruch w dwie strony był zablokowany. 

Teraz od Łodzi już jadą, a my, jadący ze Śląska stoimy :(

Karetka też kawałek dalej stoi, bo za wąsko żeby zrobić korytarz życia. 

Po horyzont sznur aut i nie wiadomo ile to jeszcze potrwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, twinsen napisał:

Ja za 3 tygodnie nad morze jadę, zamierzam to ominąć tak:

 

Jechałem kiedyś ta drogą. Chyba jeszcze wtedy, co nie było obwodnicy Łodzi albo były gdzieś tam duże wykopki. Później nie wracałem na jedynkę, tylko dalej, opłotkami, na północ. Źle się nie jechało,  a pewno ciekawiej niż 70 na godzinę non stop 😉Zajechałem w miarę szybko i bez tankowania, Uniak nigdy tak mało nie spalił 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, twinsen napisał:

Ja za 3 tygodnie nad morze jadę, zamierzam to ominąć tak:

 

image.png.ff34d3153d6d9df02ebce304072d8b0c.png

 

;] Nawet jak będzie wolniej, to nie będzie mega korków i odcinkowych pomiarów ;] 

 

Jechałem nie dawno, można alternatywnie DK91 jakbyś się zapomniał. Bramki są na wjeździe i zjeździe, na węzłach pośrednich bramek brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, sowik85 napisał:

Są już 2 pasy w każdą stronę, wąskie ale są, równo jest i na 95% długości dziur brak :ok:

W gazecie piszą, że na odcinku Piotrków Kamieńsk (budowanym przez Mirbud) nie ma 2 pasów w jednym kierunku (taki układ ma być dopiero jesienią 2+2, więc ktoś tu kłamie. ;)

Edytowane przez iwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jacholl napisał:

Jak obecnie wygląda sytuacja na tym odcinku jeśli chodzi o remonty? Jak jechałem w lipcu 2020 to był mega dramat, dziura na dziurze, mega korki, zero pobocza, zamiast pobocza to dziury na pół metra itp. Coś się zmieniło przez ten prawie rok, oddali jakieś nowe odcinki? W sobotę mam wyjazd, google mi wyznacza trasę przez ten odcinek, ale mam opory czy tak jechać czy bokami objeżdżać. 

Dzięki za każde info

 

Nowa nawierzchnia jest już położona na odcinku od Tuszyny do Piotrkowa T. około 15km beton po dwa pasy w jedną stronę i od Kamieńska do Częstochowy około 40km tak samo. Na oby dwóch odcinkach jest Radar odcinkowy 70 na h, warto jechać spokojnie.

Odcinek od Piotrków T. do Kamieńska to stara "Gierkówka" jeden pas w stronę Łodzi a w stronę "paciorkowa" czasami dwa pasy, sporo dziur i wąsko ale już coraz więcej oddają nowej drogi.

W godzinach szczytu może być problem w kilku miejscach, szczególnie jak się kończy nowa droga a zaczyna stara, wcześnie rano i w nocy luzik ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, sowik85 napisał:

Jechałem wczoraj z Częstochowy nad morze tą trasą. Są już 2 pasy w każdą stronę, wąskie ale są, równo jest i na 95% długości dziur brak :ok:Wyjechaliśmy z CZE o 5:45 i poszło dość gładko, są 2 punkty odcinkowego pomiaru predkości. Wszyscy ładnie jadą gęsiego 70km/h. Jak się nic nie wydzwoni na tym odcinku to da się przeżyć.

Nie do końca te dwa pasy w każdą stronę...

One są ale tylko na nowych betonowych odcinkach, stara część to od SC w stronę EL jeden pas.... i na pewno zatwardzenia w miejscach gdzie kończy się nowe a zaczyna stare....

W stronę od EL na SC na tym starym odcinku czasami są dwa pasy.... ale lepiej jechać sobie spokojnie bo co chwila zwężka lub dziura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, szymiDG napisał:


Pomiar odcinkowy jest na dwóch odcinkach: 6 km i 41 km wiec jest to duże wyzwanie dla cierpliwości kierowcy. Trochę dziur jest a na dwóch pasach wąsko tak jak było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ten pierwszy trochę dłuższy.... bliżej 14km niż 6 ;)

A te 41km... to fakt wyzwanie....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Majkiel napisał:

 

41km? Będzie wyzwanie. Bardziej niż mandatu, obawiam się zaśnięcia :spi:

Ustaw sobie "tempo" na 71km ale po GPSie i będzie dobrze, dużego łykniesz na spokojnie i przymulać nie będziesz..... szału można dostać jak się jedzie dużym równo 70 (a one liczniki dobrze wyskalowane mają) a z przody jedzie osobowy i ma 70 licznikowe co oczywiście przełoży się na jakieś 68km/h po GPS a duże mają zakaz.... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, twinsen napisał:

Ja za 3 tygodnie nad morze jadę, zamierzam to ominąć tak:

 

image.png.ff34d3153d6d9df02ebce304072d8b0c.png

 

;] Nawet jak będzie wolniej, to nie będzie mega korków i odcinkowych pomiarów ;] 

Nie pogonisz tą drogą..... wieczorem, w nocy lub wcześnie rano trzeba walić normalnie ;) ..... zyski czasowe powiem Ci mizerne..... ja już tam ćwiczyłem różne trasy i wychodzi na jedno to samo a jednak 1 jedziesz i się nie nakręcisz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, iwik napisał:

W gazecie piszą, że na odcinku Piotrków Kamieńsk (budowanym przez Mirbud) nie ma 2 pasów w jednym kierunku (taki układ ma być dopiero jesienią 2+2, więc ktoś tu kłamie. ;)

po dwa pasy w każdą stronę to dopiero jak oddadzą całą nitkę betonową ;) czyli pod koniec roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ariibyd napisał:

Nie pogonisz tą drogą..... wieczorem, w nocy lub wcześnie rano trzeba walić normalnie ;) ..... zyski czasowe powiem Ci mizerne..... ja już tam ćwiczyłem różne trasy i wychodzi na jedno to samo a jednak 1 jedziesz i się nie nakręcisz ;)

 

 

Ale ja nigdy nie jadę dla zysków czasowych. Pojadę tak jak na mapie tylko po to żeby nie stać w korku albo nie jechać 70 i myśleć czy mnie radar złapie 😉

W trasie poza autostradami i tak jadę max 90 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, sowik85 said:

Jechałem wczoraj z Częstochowy nad morze tą trasą. Są już 2 pasy w każdą stronę, wąskie ale są, równo jest i na 95% długości dziur brak :ok:Wyjechaliśmy z CZE o 5:45 i poszło dość gładko, są 2 punkty odcinkowego pomiaru predkości. Wszyscy ładnie jadą gęsiego 70km/h. Jak się nic nie wydzwoni na tym odcinku to da się przeżyć.

Jechałem dokładnie tydzień temu ale w druga stronę. Niestety się wydzwoniło - 1:30 h stania ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ariibyd napisał:

Ustaw sobie "tempo" na 71km ale po GPSie i będzie dobrze, dużego łykniesz na spokojnie i przymulać nie będziesz..... szału można dostać jak się jedzie dużym równo 70 (a one liczniki dobrze wyskalowane mają) a z przody jedzie osobowy i ma 70 licznikowe co oczywiście przełoży się na jakieś 68km/h po GPS a duże mają zakaz.... ;)

 

Ha, ha, ha, zakaz :facepalm:

Wczoraj właśnie taki jeden uznał, że mnie wyprzedzi (mój ustawiony na ~71 z GPS) i zdaje się, że miał problem zez zmieszczenie się na lewym pasie pod budowanym wiaduktem. Jak mnie "trąbnął" to aż się obudziłem :facepalm::hehe: Często jeżdżę, jeszcze są miejsca gdzie jest droga prowadzona po starej jezdni i nie mam 2 pasów. I tak jest o niebo lepiej niż było - niewiele brakowało chyba w zeszłym roku, bym dołączył do listy ofiar dziur w nawierzchni lub latających kolorowych separatorów, które potrafiły się zmaterializować na moim pasie  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/20/2021 at 3:02 PM, jacholl said:

Jak obecnie wygląda sytuacja na tym odcinku jeśli chodzi o remonty? Jak jechałem w lipcu 2020 to był mega dramat, dziura na dziurze, mega korki, zero pobocza, zamiast pobocza to dziury na pół metra itp. Coś się zmieniło przez ten prawie rok, oddali jakieś nowe odcinki? W sobotę mam wyjazd, google mi wyznacza trasę przez ten odcinek, ale mam opory czy tak jechać czy bokami objeżdżać. 

Dzięki za każde info

czy goo podpowiada że na tym odcinku ktory jest zrobiony a nieoddany jest odcinkowy pomiar predkosci ? ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mokrii napisał:

czy goo podpowiada że na tym odcinku ktory jest zrobiony a nieoddany jest odcinkowy pomiar predkosci ? ;] 

 

Na HP pisałem o tej trasie:

Niestety nie sprawdziłem GM, a z ciekawości chciałem. Jak zwykle zapomniałem.  Podobno nie podpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ariibyd napisał:

Nie pogonisz tą drogą..... wieczorem, w nocy lub wcześnie rano trzeba walić normalnie ;) ..... zyski czasowe powiem Ci mizerne..... ja już tam ćwiczyłem różne trasy i wychodzi na jedno to samo a jednak 1 jedziesz i się nie nakręcisz ;)

 

Dziś stałem dokładnie 3h15m. W tym czasie, to nawet drogą gminną będzie szybciej.

Aż dziwne, że w tym upale nikt nie zasłabł. Dobrze że jechałem sam, bo nie wyobrażam sobie jakby to wyglądało gdybym był z dzieciakami. 

Za 2 tygodnie jedziemy na mazury i waham się, mam nadzieję że w sobotę będzie mniejszy ruch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, iwik napisał:

W gazecie piszą, że na odcinku Piotrków Kamieńsk (budowanym przez Mirbud) nie ma 2 pasów w jednym kierunku (taki układ ma być dopiero jesienią 2+2, więc ktoś tu kłamie. ;)

 

Odtworzyłem sobie tą trasę w głowie- faktycznie był odcinek z jednym pasem ale zdaje się, że dosć krótki bo nie zapadł mi w pamięć jakoś negatywnie :hmm:

Jechałem wcześnie rano więc nic się nie korkowało, pewnie dlatego źle tej trasy nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ariibyd napisał:

O której jedziesz i w jakim kierunku?

Jadę z Krakowa do Iławy - mapy google z uporem maniaka wyznaczają mi trasę przez A1 właśnie, więc pomyślałem że może coś się tam od zeszłego roku bardzo na plus zmieniło, ale widzę, że jeszcze nie do końca. Zawsze jeździłem na Warszawę S7. Planuję wyjechać rano, więc na odcinku o który pytałem byłbym przed południem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sowik85 napisał:

Odtworzyłem sobie tą trasę w głowie- faktycznie był odcinek z jednym pasem ale zdaje się, że dosć krótki bo nie zapadł mi w pamięć jakoś negatywnie :hmm:

 

Wiesz, jak jedziesz wcześnie rano i nie ma korków to i w pamięć nie zapadnie, a wcale nie jest taki krótki ;]

 

38 minut temu, sowik85 napisał:

Jechałem wcześnie rano więc nic się nie korkowało, pewnie dlatego źle tej trasy nie wspominam.

 

Wiesz, jak jak jechałem pewnego razu tym odcinkiem to mimo mgły i szarówki dobrze pamiętam - kontakt z dziurą skutecznie wyrwał mnie z letargu :hehe: Dobrze, że balon duży to mimo uszkodzenia felgi nie straciłem powietrza. Zastanawiałem się czemu tyle ofiar na "poboczu" stoi - cóż, osobówki zazwyczaj mają niższy profil (teraz to modne) i moment kończyło się skuteczną "gumą" + wymiana/assistance. 
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, psyhol napisał:

Jechałem dokładnie tydzień temu ale w druga stronę. Niestety się wydzwoniło - 1:30 h stania ;] 

 

Krótko, dziś miałem, jak już wspominałem 3:15. Kierowca ciężarówki obok mówił, że i tak do rekordu daleko, bo w zeszłym roku stał pod Wrocławiem prawie 5h ;)

 

A wracając do meritum, to w drodze powrotnej ze stolicy, przed zjazdem Z S8 na A1, Google pokazał podobny czas jeśli zjadę na DK91. Zjechałem zbadać teren i pojechałem tak:

obraz.png.04a3681142a36c209c1a43ca54e6442a.png

Ominąłem ten odcinek, który jest częściowo jeszcze po starych dziurach, kilka razy zmienia jezdnie z prawej na lewą.

Droga w miarę przyzwoita, jechało się przyjemnie, tyle że pomiędzy 19 a 20. Pytanie jak bardzo się tam korkuje w okolicach południa?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale pytanie było o drogę Cz-wa - Piotrków T., a ten drugi jest za Piotrkowem w kierunku Łodzi.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, futrzak napisał:

Wiesz, jak jedziesz wcześnie rano i nie ma korków to i w pamięć nie zapadnie, a wcale nie jest taki krótki ;]

 

Czeka mnie jeszcze droga powrotna w sobotę, wyjazd z Ustki po śniadaniu więc na tym odcinku A1 byłbym późnym popołudniem :hmm:

Chyba znów wykupię NaviExpert i zdam sie na nią.

W sobotę pięknie pozwoliła uniknąć 6km korka na bramkach pod Toruniem:ok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sowik85 napisał:

Czeka mnie jeszcze droga powrotna w sobotę, wyjazd z Ustki po śniadaniu więc na tym odcinku A1 byłbym późnym popołudniem :hmm: 

 

Jako że to sobota to może być całkiem nieźle. W niedziele na bank byś trochę pozimował lub NE wystał inną trasą :hehe:

 

7 godzin temu, sowik85 napisał:

Chyba znów wykupię NaviExpert i zdam sie na nią. 

 

Polecam :ok: Ja użytkuję w zasadzie od początku i darowałem sobie całą resztę (w PL). 

 

7 godzin temu, sowik85 napisał:

W sobotę pięknie pozwoliła uniknąć 6km korka na bramkach pod Toruniem:ok:

 

Jak tylko 6km to spoko - też regularnie jeżdżę :hehe: W sumie to już sezon się zaczął. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Miro0412 napisał:

To dla mnie NE aktualnie zupełnie odwrotnie, totalnie oderwane od rzeczywistości. Kiedyś oczywiście jedna z lepszych, teraz czasem taką trasę wymyśli, że głowa mała. Oczywiście trasa rekomendowana. 

 

Ok, niech Ci będzie. Ja nie zauważyłem "oderwania od rzeczywistości", a wręcz przeciwnie. 

 

16 minut temu, Miro0412 napisał:

Dla mnie osobiście na dalekie trasy TomTom,

 

W Polsce? ;l W Europie live to tak, ale nie w Polsce. Zbyt rzadko mają aktualizacje map. 

 

16 minut temu, Miro0412 napisał:

a lokalnie Google Maps albo Waze.

 

To jedno i to samo, a jako nawigacja w porównaniu do NE to nadaje się do zabawy. Owszem, jako darmowy ersatz tak, ale nic ponadto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2021 o 15:02, jacholl napisał:

Jak obecnie wygląda sytuacja na tym odcinku jeśli chodzi o remonty? Jak jechałem w lipcu 2020 to był mega dramat, dziura na dziurze, mega korki, zero pobocza, zamiast pobocza to dziury na pół metra itp. Coś się zmieniło przez ten prawie rok, oddali jakieś nowe odcinki? W sobotę mam wyjazd, google mi wyznacza trasę przez ten odcinek, ale mam opory czy tak jechać czy bokami objeżdżać. 

Dzięki za każde info

Jechałem w sobotę tydzień temu nad morze a teraz w niedzielę w drugą stronę czyli morze -> Katowice. Wiadomo, dni weekendowe ale w niedzielę był spory ruch natomiast korków całkowicie brak. Odcinkowy pomiar ma niecałe 10 km a drugi 36 (nie 41), Yanosik ostrzega na wjeździe ale w połowie znika, chyba wraca przy wyjeździe ale i tak jest duża bramka + tablica więc nie da się nie zauważyć. Całość przebudowy ma 80 km. W dużej części 2 pasy ale jest też po jednym i jazda po starej drodze. Nie jechałbym bokiem jeśli trasa jest przejezdna. A1 jest płatna 30 zł całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, alvin napisał:

Yanosik ostrzega na wjeździe ale w połowie znika, chyba wraca przy wyjeździe ale i tak jest duża bramka + tablica więc nie da się nie zauważyć

 

A propos, tak obok tematu. Może ktoś wie... 

Czy któraś navi ma już funkcjonalność pilnowania średniej V na OPP i ostrzegania przed ewentualnym przekroczeniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, iwik napisał:

 

A propos, tak obok tematu. Może ktoś wie... 

Czy któraś navi ma już funkcjonalność pilnowania średniej V na OPP i ostrzegania przed ewentualnym przekroczeniem? 

 

NaviExpert ma- sprawdzone w ubiegłą sobotę. Apka sama sobie to załącza po przekroczeniu bramek, nic nie trzeba robić :ok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.