Skocz do zawartości

Mandat z DE


hevimental

Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, hevimental said:

Że mam się przyznać do nieswojego wykroczenia?

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka
 

 

Nic z tych rzeczy. Masz sie ustosunkowac do zarzucanego Ci czynu. Jezeli Cie tam nie bylo i nie masz nic z tym wspolnego to musisz im to przekazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Nic z tych rzeczy. Masz sie ustosunkowac do zarzucanego Ci czynu. Jezeli Cie tam nie bylo i nie masz nic z tym wspolnego to musisz im to przekazac.
Tak zrobiłem jednak nie na formularzu, który przysłali bo nie mam zamiaru podawać im moich pełnych danych

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, K3 napisał:

 

A po co ma zostawiać namiary na kogokolwiek, skoro żadne dane się nie zgadzają...

Ale to Ciebie prosiłem byś @hevimentaldał swoje namiary na wszelki wypadek jeżeli on jednak nie szprecha a do Niemiec się wybiera.

Bo jego dane to już w jakimś stopniu niemiecka policja czy inchnia gddkia jednak ma, i brak jakiejkolwiek odpowiedzi niewiadomo kiedy może się odbić czkawką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Artur_W_wa napisał:

Ale to Ciebie prosiłem byś @hevimentaldał swoje namiary na wszelki wypadek jeżeli on jednak nie szprecha a do Niemiec się wybiera.

Bo jego dane to już w jakimś stopniu niemiecka policja czy inchnia gddkia jednak ma, i brak jakiejkolwiek odpowiedzi niewiadomo kiedy może się odbić czkawką. 

 

A czemu mam dawać moje namiary? Nieważne czy autorowi wątka, czy Niemcom. Szczególnie iż nie jestem stroną w sprawie...

 

Więcej energii idzie w tym wątku niż to jest warte.

 

I choć uważam, że własne mandaty płacić trzeba, to z doświadczenia wiem, że nawet gdy wszystko by się zgadzało, to i tak Niemcy nic więcej nie mogą zrobić.

Jeśli nie wpłaci dobrowolnie, to nie ściągną komornikiem. No chyba, że zatrzymają to auto z tym numerem rejestracyjnym na ich terenie.

Pomysłowi rodacy po trzech zdjęciach występują o zmianę tablic. Nowe numery są czyste w niemieckiej bazie danych, więc nikt ich nie zatrzymuje z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Artur_W_wa napisał:

Bo doradzasz by nic nie robił mimo iż na własne dane otrzymał korespondencję. To że auto i reszta już się nie zgadza nie znaczy by taką korespondencję wywalać do śmietnika bez odpowiedzi.

 

Zaczynamy od początku. Dostał?

Przesyłka nierejestrowana, adres się nie zgadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, K3 napisał:

 

Jakim cudem, jak zgadza się tylko nazwisko, a nie imię?

Ponadto, na jakiej podstawie mieliby go zatrzymać?

 

Drugie jest przekręcone, więc pewnie pierwsze się zgadza.

Jak by tylko list przyszedł z czyimiś danymi to by @hevimentaltematu nie zakładał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.