Skocz do zawartości

płatność SkyCash za autostrady


kordirko

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do użytkowników usługi: SkyCash Autostrady

Czy płatności w SkyCash za autostradę poprzez kartę płatniczą wymagają zatwierdzania transakcji w aplikacji banku ?

Czy też sam sobie obciąży konto z karty bez dodatkowych działań z mojej strony ?


Podczas rejestracji w tej usłudze kazał dodać kartę płatniczą,

i przy weryfikacji karty na kwotę 1,30 kazał mi zalogować się w telefonie i zatwierdzić tę transakcję w aplikacji w telefonie

(mam kartę Visa w mBanku)

Boję się trochę, że jak będę na autostradzie podjeżdżał pod bramkę to szlaban się nie podniesie,

bo będzie trzeba zatwierdzić płatność w telefonie, wystąpi jakiś timeout w transmisji albo brak zasięgu albo pin pomylę

albo wjadę komuś w tyłek próbując klikać w telefonie i będzie kłopot.
Jeśli trzeba będzie zatwierdzać w telefonie, to wolę postać w korku po bilet.

Edytowane przez kordirko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to u mnie rok temu płatność zadziałała z automatu. Jedyne akcje jakie zrobiłem to doładowanie konta (przed podróżą ;) ) i odpalenie sky casha "w tle" przed wjazdem na autostradę (tak na wszelki wypadek nie wiem czy było to potrzebne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usiłowałem teraz dodać samochód do tej apki i proces wywalił się na potwierdzeniu dodania źródła płatności. Miałem dostepną jedynie płatność w poczet karty.

ktoś wie, o co cho?

 

EDIT:
Dowiedziałem się w mBanku, że mają kłopot z przyjęciem transakcji 3d-secure od Mastercarda, zatem nie ja jeden miałem kłopot z włączeniem sobie tej funkcji w apce SkyCash. Rozwiązanie problemu jest planowane na 25.07 (czyli jakiś dev jest potrzebny).

Edytowane przez Bartłomiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bartłomiej napisał:

Ja usiłowałem teraz dodać samochód do tej apki i proces wywalił się na potwierdzeniu dodania źródła płatności. Miałem dostepną jedynie płatność w poczet karty.

ktoś wie, o co cho?

 

EDIT:
Dowiedziałem się w mBanku, że mają kłopot z przyjęciem transakcji 3d-secure od Mastercarda, zatem nie ja jeden miałem kłopot z włączeniem sobie tej funkcji w apce SkyCash. Rozwiązanie problemu jest planowane na 25.07 (czyli jakiś dev jest potrzebny).

Podobnie miałem problem z dodaniem MC do Google Pay. Visa bez problemu.

Za to Allegro łyka wszystkie jak leci :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

aktualizacja:
SkyCash przetestowałem kilkakrotnie na A1, i działa bez zarzutu,

bramka się sama podnosi, ściąga płatność przez kartę z konta.

Wynika z tego że tylko pierwszy raz przy rejestracji karty każe zatwierdzić transakcję w aplikacji banku. 

 

Fajnie -  w jednej aplikacji mam teraz płatności za autostrady, parkingi, autobusy i pociągi.

Edytowane przez kordirko
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.