Skocz do zawartości

Mustang


swienty

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Citric napisał:

Najlepiej samemu porównać na motostat czy spritmonitor

 

 

 

Spoko, tylko kilka ma średnie spalanie powyżej 15, reszta poniżej, czyli imo jest ok :oki: 

 

3 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Hmm, szwagier ma od nowosci 2,3T i to pali srednio 11-12l...

 

Ale też zależy jakie miasto. Jak porównamy śląsk do Warszawy to u nas nie ma korków. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, swienty said:

Ale też zależy jakie miasto. Jak porównamy śląsk do Warszawy to u nas nie ma korków. ;] 

 

Ale ja nie pisze o spalaniu w miescie, tylko srednim z dluzszego okresu...

Na taxi przeciez tym nie jezdzi ;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, swienty napisał:

Spalanie 5.0 jest drastycznie większe niż 3.7? ;] 

Chodzi mi o 3-4 latka. :oki: 

Zależy jak ciężka stopa. Ogólnie niezauważalne przy spokojnej jeździe. Przy pałowaniu i tu i tu rośnie mocno...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, swienty napisał:

Spalanie 5.0 jest drastycznie większe niż 3.7? ;] 

Chodzi mi o 3-4 latka. :oki: 

Jeden kumpel miał Mustanga 5.0 2017r, palił mu niedużo, mówił coś o okolicach 9-12, ale nie pałował go non stop. Inny kumpel ma Forda F150 5.0, kupił rok temu nówkę (model obecny), skrzynia ASB 10 biegów, przez rok zrobił ponad 20 kkm i ma spalanie średnie 12/100. Te silniki wyglądają na dość oszczędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kaczorek79 napisał:

Jeden kumpel miał Mustanga 5.0 2017r, palił mu niedużo, mówił coś o okolicach 9-12, ale nie pałował go non stop. Inny kumpel ma Forda F150 5.0, kupił rok temu nówkę (model obecny), skrzynia ASB 10 biegów, przez rok zrobił ponad 20 kkm i ma spalanie średnie 12/100. Te silniki wyglądają na dość oszczędne.

 

Coś mało, ja te 15 litrów bez pałowania przeżyję ;] Przy 🥾 to inna sprawa, i w to nie wnikajmy bo skoro Cougarem 2.5 V6 udało mi się zrobić 20 to tu pewnie ponad 30 pójdzie ;] 

Edytowane przez swienty
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, swienty napisał:

 

Coś mało, ja te 15 litrów bez pałowania przeżyję ;] Przy 🥾 to inna sprawa, i w to nie wnikajmy bo skoro Cougarem 2.5 V6 udało mi się zrobić 20 to tu pewnie ponad 30 pójdzie ;] 

 

Przy silnikach V8 wszystko zależy od buta ;] Swojego czasu jeżdżąc Jagiem XJ 4,2 V8 robiłem 7 litrów jadąc jak ślimak, kolejnego dnia robiłem >25 dając się przewietrzyć przepustnicy. Szwagierka w Mustangu 2.3 ma średnie ok. 11-12. Ale wymaganego brzmienia to nie ma, a tak naprawdę pali nieproporcjonalnie mniej niż V8 ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, komor napisał:

Szwagierka w Mustangu 2.3 ma średnie ok. 11-12. Ale wymaganego brzmienia to nie ma, a tak naprawdę pali nieproporcjonalnie mniej niż V8 ;]

 

2.3 nawet nie biorę pod uwagę, chyba rzeczywiście 3.7 nie było w EU bo wszystkie jakie widzę są sprowadzone. Nie chcę sprowadzonego więc kurde cóż za pech... ;];] 

 

 

Dobra nie ma tematu:

 

Ford Mustang oferowany będzie w dwóch wersjach nadwoziowych – Fastback i Convertible, oraz w dwóch wersjach silnikowych – 2.3 EcoBoost i 5.0 V8.

Edytowane przez swienty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, swienty napisał:

 

Poczekam na resztę, chyba kilka osób stąd jeździ konikiem. :hmm: 

 Tak do końca to nie wiem, wydaje mi się , że 11-12 jest możliwe. Ale nie od razu po zakupie .) 13-14 to bez problemu.

wbrew opinii, nie jest to 50 litrów na metr 😉

3.7 nie da Ci wrażeń z pracy V8. Też jest szybkie, ale ja i moja rodzina nie wyobrażamy sobie w zabawce czegoś innego niż 5.0

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PawelWaw napisał:

 

btw co w tych autach jest ze tyle osob chce je kupic ?

 

Skoro o to pytasz to nie zrozumiesz ;] 

 

3 minuty temu, mati1.6dohc napisał:

3.7 nie da Ci wrażeń z pracy V8. Też jest szybkie, ale ja i moja rodzina nie wyobrażamy sobie w zabawce czegoś innego niż 5.0

 

 

Masz takiego konika? Jeździsz tym zimą? ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, swienty napisał:

 

2.3 nawet nie biorę pod uwagę, chyba rzeczywiście 3.7 nie było w EU bo wszystkie jakie widzę są sprowadzone. Nie chcę sprowadzonego więc kurde cóż za pech... ;];]

Dobra nie ma tematu:

Ford Mustang oferowany będzie w dwóch wersjach nadwoziowych – Fastback i Convertible, oraz w dwóch wersjach silnikowych – 2.3 EcoBoost i 5.0 V8.

 

3.7 często były oferowane w wypożyczalniach w USA, część z nich może pochodzić z tego źródła, co nie zmienia faktu że nieuszkodzonych nie opłaca się ściągać, pytanie jak mocno uszkodzone i czy poprawnie naprawione. 5.0 będą trzymały wartość, mimo że w zakupie pierwotnie były jedynie 25-30 kPLN droższe niż 2.3T.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, komor napisał:

 

3.7 często były oferowane w wypożyczalniach w USA, część z nich może pochodzić z tego źródła, co nie zmienia faktu że nieuszkodzonych nie opłaca się ściągać, pytanie jak mocno uszkodzone i czy poprawnie naprawione. 5.0 będą trzymały wartość, mimo że w zakupie pierwotnie były jedynie 25-30 kPLN droższe niż 2.3T.

 

Handlowało się kiedyś autami, znam trochę osób które się tym trudnią i dlatego nie chcę niczego sprowadzonego ;l 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.0 V8 pali przy bardzo spokojnej jezdzie autostradowej (100-140km/h) 10-12 litrow, wiec od tego mozesz zaczynac spalanie. w mieście dużym, zaczynamy od 15 (bez korkow) do 20 z korkami. dalej mowimy o wzglednie spokojnej jezdzie. i do tego dodaj palowanie .......

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał:

 

Do momentu az zajrzysz do wnetrza ;]

 

 

Zaglądałem i wnętrze tez mi się podobało.

Nie macałem. Nie wiem czy wszystko się nie rusza i nie skrzypi ;)

Jesli problemem miałby być twardy plastik, to to nie jest problemem dla mnie.

Taki był w Mitsubishi Lancer, a jednak w 11 letnim aucie nadal była cisza.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kravitz napisał:

 

Zaglądałem i wnętrze tez mi się podobało.

Nie macałem. Nie wiem czy wszystko się nie rusza i nie skrzypi ;)

Jesli problemem miałby być twardy plastik, to to nie jest problemem dla mnie.

Taki był w Mitsubishi Lancer, a jednak w 11 letnim aucie nadal była cisza.

 

Też nie jestem zboczeniem co musi wymacać wszystkie plastiki  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem Mustangiem V8 prawie trzy lata 50kkm

spalanie od 9 przy przepisowej jeździe w trasie bez górne granicy

w podwarszawskiej miejscowości średnia wychodziła 11-12 l

na tylnej kanapie baaardzo mało miejsca  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, swienty napisał:

 

Handlowało się kiedyś autami, znam trochę osób które się tym trudnią i dlatego nie chcę niczego sprowadzonego ;l 

różnie bywa, ja mam znajomka który ma wujka co naprawdę nie sprowadza shitu z usa, sam od niego wziął 2 czy 3 letnie S60 po lekkiej stłuczce z przodu i śmiga zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.