Skocz do zawartości

Lakierowanie nowego zderzaka do oceny ;)


klo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.    

 

   Czy według Was ten zderzak ma dobrze dobrany odcień lakieru ?  Auto dostało nowy zderzak który był lakierowany w ASO 🤯,różnicę w kolorze widać generalnie tylko na styku z błotnikiem, z innych stron nie widać. Reklamować, czy nie szukać problemu żeby po poprawkach w  ASO nie było gorzej 🙈 ?

Zderzak.jpg

Edytowane przez klo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.    
 
   Czy według Was ten zderzak ma dobrze dobrany odcień lakieru ?  Auto dostało nowy zderzak który był lakierowany w ASO ,różnicę w kolorze widać generalnie tylko na styku z błotnikiem, z innych stron nie widać. Reklamować, czy nie szukać problemu żeby po poprawkach w  ASO nie było gorzej  ?
Zderzak.jpg.d86a69be03a09ee7196494cb533201dc.jpg
Tragedii nie ma. Ja bym zostawił. W tipo oryginalny zderzak niewiele mniej się różnił od błotnika.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt duża różnica bym takie coś zaakceptował. Owszem, różnica w odcieniu będzie, bo technologia malowania tworzywa jest trochę inna, ale tutaj to jest spartolona robota.

 

Pokazałem to zdjęcie swojej :piekna: skomentowała krótko:

 

"O kur*a".

Edytowane przez analyzer64
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kmwtw napisał:

KHMM!! :smirk:

Ale Wy tak serio? Nie widzicie, że błotnik jest niebieski, a zderzak granatowy? :pad:

 

może i tak, ale naprawdę po takim foto jesteś w stanie tak stwierdzić? Imo to freda tu widać. Jeszcze cień pada....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, klo napisał:

Cześć.    

 

   Czy według Was ten zderzak ma dobrze dobrany odcień lakieru ?  Auto dostało nowy zderzak który był lakierowany w ASO 🤯,różnicę w kolorze widać generalnie tylko na styku z błotnikiem, z innych stron nie widać. Reklamować, czy nie szukać problemu żeby po poprawkach w  ASO nie było gorzej 🙈 ?

Zderzak.jpg

 

Jeżeli na żywo jest taka różnica jak na zdjęciu, to ja bym reklamował.

To wygląda jak założony zderzak ze szrotu i "akurat taki był" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, klo napisał:

Cześć.    

 

   Czy według Was ten zderzak ma dobrze dobrany odcień lakieru ?  Auto dostało nowy zderzak który był lakierowany w ASO 🤯,różnicę w kolorze widać generalnie tylko na styku z błotnikiem, z innych stron nie widać. Reklamować, czy nie szukać problemu żeby po poprawkach w  ASO nie było gorzej 🙈 ?

Zderzak.jpg

Zdjęcie bez cienia byłoby lepsze.

Ale dobór koloru lakieru jakiś artysta robił chyba :hehe:

Edytowane przez Pipper
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, el_guapo napisał:

IMHO gorszego zdjęcia nie mogłeś zrobić do porównywania

 W jakim sensie gorszego ?   

 

Ta różnica w kolorze jest najbardziej widoczna w godzinach późno popołudniowych, w pełnym słońcu dużo mniej rzuca się w oczy.

 

Byłem dzisiaj w ASO VW i oczywiście na początku miły pan doradca stwierdził że na plastiku zawsze jest inaczej i w sumie to nie jest tak źle 🙈. Poprosiłem żeby zawołał lakiernika, ten po obejrzeniu auta i zdjęcia które mu pokazałem stwierdził że zderzak należy polakierować jeszcze raz bo rzeczywiście jest różnica i zderzak jest ciemniejszy 👍. Po 15 sierpnia umawiam się na poprawkę i dam znać jak wyszło 👍

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2021 o 17:03, BOGUS napisał:

Tragedii nie ma. Ja bym zostawił. W tipo oryginalny zderzak niewiele mniej się różnił od błotnika.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 

IMO za duża różnica-zawsze będzie ale ale raczej powinna być bardziej subtelna

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2021 o 14:11, klo napisał:

 W jakim sensie gorszego ?   

 

Ta różnica w kolorze jest najbardziej widoczna w godzinach późno popołudniowych, w pełnym słońcu dużo mniej rzuca się w oczy.

 

Byłem dzisiaj w ASO VW i oczywiście na początku miły pan doradca stwierdził że na plastiku zawsze jest inaczej i w sumie to nie jest tak źle 🙈. Poprosiłem żeby zawołał lakiernika, ten po obejrzeniu auta i zdjęcia które mu pokazałem stwierdził że zderzak należy polakierować jeszcze raz bo rzeczywiście jest różnica i zderzak jest ciemniejszy 👍. Po 15 sierpnia umawiam się na poprawkę i dam znać jak wyszło 👍

A jaka jest różnica na przednim? Pamiętaj że 2 warstwy lakieru szybciej pękną przy spotkaniu z przeszkoda 😎 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2021 o 12:06, Camel napisał:

A jaka jest różnica na przednim? Pamiętaj że 2 warstwy lakieru szybciej pękną przy spotkaniu z przeszkoda 😎 

 Na przednim nie ma różnicy w kolorze i odcieniu. Lakier na przednim zderzaku jest identyczny jak na przednich błotnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, klo napisał:

 Na przednim nie ma różnicy w kolorze i odcieniu. Lakier na przednim zderzaku jest identyczny jak na przednich błotnikach.

To faktycznie robić. Ja mając pancerwagena tez nie miałem różnicy (srebrny). Ale w nowej megane był koszmar. Jak już kiedyś pisałem: odbierając z salonu myślałem że przód był robiony ! Poszedłem na salon i wszystkie tak miały 😱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2021 o 16:56, klo napisał:

Cześć.    

 

   Czy według Was ten zderzak ma dobrze dobrany odcień lakieru ?  Auto dostało nowy zderzak który był lakierowany w ASO 🤯,różnicę w kolorze widać generalnie tylko na styku z błotnikiem, z innych stron nie widać. Reklamować, czy nie szukać problemu żeby po poprawkach w  ASO nie było gorzej 🙈 ?

Zderzak.jpg

ja bym na bank reklamował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.