Skocz do zawartości

Kiedy kupować opony


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem w jednym samochodzie zmienić 7 letnie opony na wielosezonowe. Rozmiar 185/60R15 i niby wybrane Goodyear Vector 4 Seasons ale widzę że w sezonie jesiennym były ostatnio po 280/290 a dziś są po 330. Myślałem że lato to dobry moment na kupno. Czy one podrożeją na zimę czy raczej dzisiejsza cena nie jest normalna? A może jakaś podwyżka cen surowców tak je wywindowała? :nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Kiedy kupować opony -> wtedy kiedy są potrzebne ;] możesz poczekać do jesieni to czekaj, nie wiem jakie będą ceny ale po prostu na dłużej Ci wystarczą, może z ceną będą schodzić ze względu na rocznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mati_lecha napisał:

A gdzie najtaniej z doświadczeń?

Tam gdzie akurat jest najtaniej albo jest promocja. :oki:

Ostatnio na pepperze jest sporo wrzutek z promocjami na allegro, ceny zacne, ale w małych rozmiarach 15" i 16" i towaru nie dużo, trza być szybkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2021 o 00:05, lucash napisał:

Chciałem w jednym samochodzie zmienić 7 letnie opony na wielosezonowe. Rozmiar 185/60R15 i niby wybrane Goodyear Vector 4 Seasons ale widzę że w sezonie jesiennym były ostatnio po 280/290 a dziś są po 330. Myślałem że lato to dobry moment na kupno. Czy one podrożeją na zimę czy raczej dzisiejsza cena nie jest normalna? A może jakaś podwyżka cen surowców tak je wywindowała? :nie_wiem:

 

Kupuj, nic już tańsze raczej nie będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ZUBERTO napisał:

Tam gdzie akurat jest najtaniej albo jest promocja. :oki:

Ostatnio na pepperze jest sporo wrzutek z promocjami na allegro, ceny zacne, ale w małych rozmiarach 15" i 16" i towaru nie dużo, trza być szybkim.

Tylko raczej chińczyki są w tych promocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Furvus_Eques napisał:

 

No, jeśli wtedy nie kupił to na pewno dziś pluje sobie w brodę.

;]

 

 

Nie pluje :jump:Dawno kupione, kto by się tyle zastanawiał. Jkaby co to ceny się nie zmieniły i Goodyear jest dalej po 325/330 a kupiłem Vredestein'y. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się lepiej brać teraz, bo już drożeje wszystko.   Ja w maju kupiłem 2x navigatorów 3, i na jesien miałem dokupować drugie.  Ale drożeją na tyle mocno, że zamówiłem teraz i poczekają do zimy. I tak różnica cenowa maj-lipiec to jeżeli chodzi o ten sam sklep to 90zł drożej. ale w innym znalazłem o 17zł drożej niż w maju i te wziąłem. Jedyna oferta w tej cenie.

Ciekawe po ile będą chodzić w październiku listopadzie i czy zrobiłem dobrze, czy nie.. ale wątpie aby ceny miały spaść i strzelam że wyjdę na tym dobrze, że kupiłem wcześniej
 

Edytowane przez zetnktel
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 11 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.