Skocz do zawartości

Koszt poszukiwania używki


Polarny

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, PingNoMore napisał:

Jak w połowie października zacząłem szukać samochodu i przeglądałem ogłoszenia Alfy Giuietty to było około 330 ogłoszeń. Dzisiaj sprawdzałem z ciekawości i jest troszkę ponad 200, ceny z kosmosu a 90% ofert to komisy i handlarze. Mam wrażenie, że gdybym swoją wystawił dzisiaj to bym wziął więcej niż zapłaciłem 😃

Pewnie tak by bylo, a jak masz igielke bez rysy to zglos sie do kolegi bochumila... 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bielaPL napisał:

problem w tym, że niektórzy byli z daleka, nie będę człowieka ganiał jak wiem, że ktoś wcześniej ogląda i może kupić, no ale to się mści potem na mnie ;) 

To mowisz Panie a rano to ktos bedzie ogladal wiec wieczorem moze juz go nie byc. Normalny czlowiek zadzwoni i zapyta czy ma jechac. Wiekszosc to sa kosmici wiec i tak nie przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KYRTAP napisał:

Koszt poszukiwania używki robi bardzo duży jeśli doliczymy ewentualne skutki zderzenia czołowego "zmęczonym" autem. Mnie to zawsze zniechęca do kupowania używki. 

 

Masz jakies badania czy analizy? Wiekszosc aut na drogach to zmeczone pojazdy. :hehe: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 11:52, Polarny napisał:

Pisemnie nic nie dają? I nie chodzi mi o zaświadczenie o marży czy o umyciu auta.

Dają gwarancję. 

Salon kupuje używkę i wykupuje jej gwarancję na 12 msc - w formie ubezpieczenia. Koszt to ok 2 tys zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Wiza napisał:

Dają gwarancję. 

Salon kupuje używkę i wykupuje jej gwarancję na 12 msc - w formie ubezpieczenia. Koszt to ok 2 tys zł. 

Ale raczej nie na 10 letnie auto odkupione od osoby prywatnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2021 o 13:06, riot napisał:

To ja budżet do 30 tys założyłem i też nastawiam się na 8-10 latka. Benzyna sprawdzony silnik bezkolizyjny, miało być kombi, ale szukam już cokolwiek wygodnego dla rodziny 2+1. I widzę, że chyba faktycznie nie potrafię szukać. Nie mam konkretnego modelu i marki. Celuje w najmłodsze, najlepiej wyposażone i w najlepszym stanie.

Najwięcej mam z przedziału Skoda 1.4TSI na łańcuchu....to wiadomo

Oglądałem Megane 3 1.6 i 1.4 Turbo roczniki 2011 za 25-26 tys... Była fajna sztuka ale poszła w 1 dzień

Meriva B 1.4 120KM z 5 biegowa skrzynią
Kia Cee'd Hyundai i30 ?

W co innego mogę jeszcze celować ?




Coś

 

Ja polecam Mondeo mk4 - jest ich sporo, benzyny ok, diesle o ile wiem też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, czachabrava napisał:

Pewnie tak by bylo, a jak masz igielke bez rysy to zglos sie do kolegi bochumila... 

 

Pewnie i tak nie kupi ale przynajmniej bardzo dokładny przegląd zrobi i znajdzie wszystko co jest do zrobienia. ASO za takie coś słono kasuje.

;]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 20:32, kmwtw napisał:

Trochę drogo. Rozumiem, że to w firmowym salonie, ale mimo tego mogłeś wstępnie podjechac na stację diagnostyczną. Ja jak miesiąc temu sprzedawałem auto, to klient zapłacił za "ścieżkę" 50 zł. bez paragonu.

Niedawno sprzedawałem xc60. Kupujący za sprawdzenie stanu zapłacił coś okolo 700 zł i trwało to z 1,5 godziny 

  • zszokowany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.