Skocz do zawartości

Yanosik na AA


awruK

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Kysior napisał:

Zgłoszenia też

 

Wczoraj włączyłem, działa. Ale nie testowałem za długo. Jak zgłosić coś, bo nie widziałem "guzika" ?

 

1 minutę temu, dan54 napisał:

Jak go dodać do AA ?

 

U mnie w Kii pojawił się sam jak podłączyłem telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie katastrofa. Mapy nie da się scrollować, nie da się wybrać punktu docelowego klikając na mapę, ikonka do zgłoszenia powiadomienia bardzo mała, a sama navi zachowuje się tak:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Majkiel napisał:

Wczoraj włączyłem, działa. Ale nie testowałem za długo. Jak zgłosić coś, bo nie widziałem "guzika" ?

Na moim zdjęciu to ten środkowy między strzałkami a zębatką. Jak w niego klikniesz to wyskakuje Ci lista zgłoszeń.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lupus napisał:

Na razie katastrofa. Mapy nie da się scrollować, nie da się wybrać punktu docelowego klikając na mapę, ikonka do zgłoszenia powiadomienia bardzo mała, a sama navi zachowuje się tak:

 

 

Nie miałeś gdzieś zakopanego telefonu, że nie mógł złapać sygnału GPS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Majkiel napisał:

 

Nie miałeś gdzieś zakopanego telefonu, że nie mógł złapać sygnału GPS?

Na fotelu pasażera leżał. Z Google Maps takich cyrków nie ma.

Edytowane przez Lupus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lupus napisał:

Niestety albo-albo czyli albo google maps albo yanosik. 

U mnie za pierwszym razem uruchomił się razem z Tom-Tom i miałem dwie nawigacje aktywne i mogłem między nimi się przełączać. Działało to dopóki nie uruchomiłem Spotify - teraz już nie jestem w stanie tego powtórzyć.

Irytujące jest, że po uruchomieniu Yanosika na ekranie samochodu nie da się go uruchomić na ekranie telefonu, nawet po wybraniu innej nawigacji w AndroidAuto. Na chwilę obecną działa na ekranie telefonu o ile uruchomię go przed podłączeniem kabla - tak mi się przynajmniej wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, el_diablo napisał:

 

Irytujące jest, że po uruchomieniu Yanosika na ekranie samochodu nie da się go uruchomić na ekranie telefonu, nawet po wybraniu innej nawigacji w AndroidAuto. Na chwilę obecną działa na ekranie telefonu o ile uruchomię go przed podłączeniem kabla - tak mi się przynajmniej wydaje.

W mapach googla też tak jest, jak odpalone jest AA to na telefonie celu i trasy sobie nie wyznaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, goden napisał:

W mapach googla też tak jest, jak odpalone jest AA to na telefonie celu i trasy sobie nie wyznaczysz.

Chodzi mi o to, że wcześniej bezproblemowe było odpalenie innej nawigacji na AA, a równocześnie Yanosika na telefonie. Teraz jest to trochę utrudnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, el_diablo napisał:

Chodzi mi o to, że wcześniej bezproblemowe było odpalenie innej nawigacji na AA, a równocześnie Yanosika na telefonie. Teraz jest to trochę utrudnione.

Tak robiłem wielokrotnie GM na AA i Yanosik w tle na telefonie.

Dzisiaj zrobilem 200km, odpaliłem Yanosika pod domem a następnie wyznaczyłem cel w GM.

Po ok 100km sprawdziłem Yanosika i przez moment dopóki nie odświeżył pokazywał mapę pod domem, czyli tj nie działał w tle. Komunikatów dzisiaj żadnych nie usłyszałem. Jeżeli tak to lipa z nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sherif napisał:

Tak robiłem wielokrotnie GM na AA i Yanosik w tle na telefonie.

Dzisiaj zrobilem 200km, odpaliłem Yanosika pod domem a następnie wyznaczyłem cel w GM.

Po ok 100km sprawdziłem Yanosika i przez moment dopóki nie odświeżył pokazywał mapę pod domem, czyli tj nie działał w tle. Komunikatów dzisiaj żadnych nie usłyszałem. Jeżeli tak to lipa z nim. 

Yanosik podejrzewam chce wymusić korzystanie z niego zamiast GM. Niestety za krótki jest na pełnienie roli navi, dlatego podejrzewam, że jeśli się nie zreflektuje - szybko straci na popularności. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie katastrofa. Mapy nie da się scrollować, nie da się wybrać punktu docelowego klikając na mapę, ikonka do zgłoszenia powiadomienia bardzo mała, a sama navi zachowuje się tak:
 
Leciałeś samolotem ?

Wysłane z mojego CPH2145 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Volvo da się. Tzn odpalasz Yanosika przez AA +navi z auta. Jak miałem mapę na cały ekran to w tle działał Yanosik, jak znów wróciłem do Yanosika to pozycja była aktualna (w przeciwieństwie do odpalenia przy GM).

Można też zminimalizować mapę (jest w końcu na zegarach) i mieć podgląd Yanosika:

20210911_090143f.jpg.f9c0ee6677961c024606d65833f4b538.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lupus napisał:

Na razie katastrofa. Mapy nie da się scrollować, nie da się wybrać punktu docelowego klikając na mapę, ikonka do zgłoszenia powiadomienia bardzo mała, a sama navi zachowuje się tak:

Przez 1km też tak miałem, potem się naprawiło.

Przejechałem parę km i działało ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 14:20, Lupus napisał:

Na razie katastrofa. Mapy nie da się scrollować, nie da się wybrać punktu docelowego klikając na mapę, ikonka do zgłoszenia powiadomienia bardzo mała, a sama navi zachowuje się tak:

 

 

Bardzo użyteczne :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była kolejna trasa i testy. Co prawda zaraz po odpaleniu Yanosika mapa nie odświeża się prawidłowo i jest problem ze scrollowaniem ale ogólnie działa. Nawet mimo odpalonej nawigacji w Google. Sprawdzałem kilka razy i po przełączeniu się na Yanosika mapa była aktualna. Też podczas nawi GM usłyszałem ostrzeżenie z Yanosika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekaliśmy... 
 
IMG_20210910_125639.jpg.9c528290f368e088446e7ba427063696.jpg
Głupie pytanie:
Jako że AA nie ma oficjalnie w sklepie Googla, ściągnąłem plik apk i tak zainstalowałem AA w telefonie. I działa.
Zaczął krzyczeć ostatnio że aktualizacja wymagana ale działa dalej.
Jak to zaktualizować skoro w sklepie dalej niedostępne?
Tel Huawei p20 lite, sam - corolla 2021

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marko33 napisał:

Głupie pytanie:
Jako że AA nie ma oficjalnie w sklepie Googla, ściągnąłem plik apk i tak zainstalowałem AA w telefonie. I działa.
Zaczął krzyczeć ostatnio że aktualizacja wymagana ale działa dalej.
Jak to zaktualizować skoro w sklepie dalej niedostępne?
Tel Huawei p20 lite, sam - corolla 2021

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

To musisz ściągnąć sobie najnowszą wersję apk i zainstalować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marko33 napisał:

Głupie pytanie:
Jako że AA nie ma oficjalnie w sklepie Googla, ściągnąłem plik apk i tak zainstalowałem AA w telefonie. I działa.
Zaczął krzyczeć ostatnio że aktualizacja wymagana ale działa dalej.
Jak to zaktualizować skoro w sklepie dalej niedostępne?
Tel Huawei p20 lite, sam - corolla 2021

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Stary system w tel ?

Na S10 nic nie muszę instalować, jest już wbudowane w system. U ojca na 6letnim Xiaomi musiałem doinstalować z apkmirror, bo nie działało po aktualizacji multimediów w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sherif napisał:

Stary system w tel ?

Na S10 nic nie muszę instalować, jest już wbudowane w system. U ojca na 6letnim Xiaomi musiałem doinstalować z apkmirror, bo nie działało po aktualizacji multimediów w aucie.

 

Od Androida 10 (czyli od 2 lat) Android Auto jest wbudowane w system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 14:25, dan54 napisał:

 

No właśnie nie, stąd pytam :)

wejdz w google play i yanosik tam gdzie są komentarze jest pytanie czy chcesz zostac beta testerem klikasz i za jakieś 2godziny mozesz zaaktualizowac yanosika i bedziesz miał już wersje na AA

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2021 o 00:07, sherif napisał:

Dzisiaj była kolejna trasa i testy. Co prawda zaraz po odpaleniu Yanosika mapa nie odświeża się prawidłowo i jest problem ze scrollowaniem ale ogólnie działa. Nawet mimo odpalonej nawigacji w Google. Sprawdzałem kilka razy i po przełączeniu się na Yanosika mapa była aktualna. Też podczas nawi GM usłyszałem ostrzeżenie z Yanosika.

 

Po kilku przejazdach narazie używam GM na AA a Yanosik standardowo na telefonie, jak yanosik zacznie działać w tle GM to będzie rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, komor napisał:

 

Po kilku przejazdach narazie używam GM na AA a Yanosik standardowo na telefonie, jak yanosik zacznie działać w tle GM to będzie rewelacja.

U mnie działa w tle pod AA, ale:

- sam Yanosik muli po odpaleniu przez kilkanaście sek - np nie da się przesunąć mapki

- dwa razy przy przełączaniu GM-Yanosik-GM wywaliło mi prowadzenie pod GM

Ewidentnie jest niedopracowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sherif napisał:

U mnie działa w tle pod AA, ale:

- sam Yanosik muli po odpaleniu przez kilkanaście sek - np nie da się przesunąć mapki

- dwa razy przy przełączaniu GM-Yanosik-GM wywaliło mi prowadzenie pod GM

Ewidentnie jest niedopracowany.

W końcu jesteśmy beta testerami, to my mamy dać znać co źle działa a nie testerzy IT. Kierowcy zrobią to za darmo i jeszcze będą szczęśliwi;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, komor napisał:

W końcu jesteśmy beta testerami, to my mamy dać znać co źle działa a nie testerzy IT. Kierowcy zrobią to za darmo i jeszcze będą szczęśliwi;]

Ostatnio chyba zablokowali działanie w AA. Pewnie spłynęło mln błędów od testerów i będą poprawiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, sherif napisał:

Ikonki zgłoszeń są jak się kliknie w ikonkę w prawym górnym rogu.

Ale ja po odpaleniu yanosika na AA ma tylko mapę - jak w nią kliknę pojawia się ikonka szukaj - nie klikałem ale innej nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, goden napisał:

Ale ja po odpaleniu yanosika na AA ma tylko mapę - jak w nią kliknę pojawia się ikonka szukaj - nie klikałem ale innej nie ma :)

Nie masz tej ikonki?

 

IMG_20210917_103930_edit_98311731428226.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.