Skocz do zawartości

Yanosik na AA


awruK

Rekomendowane odpowiedzi

 
Aktualizowałem normalnie przez sklep Playa. Temat już nieaktulany bo dzisiaj Yanosik się pojawił a nic dodatkowo nie robiłem. 
Jesteś zlokalizowany w PL?
W PL ta aplikacja niedostępna w sklepie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa, startuje automatycznjie jak tylko się odapli AA. Mam jednak inny problem - robi jak kliknę ikonę szukaj to po pierwszej literce dostaję buga ze aplikacja przestała działać i uruchamia się ponownie.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

U mnie yanosik działa zawsze, bez problemu.
AA odpala domyślnie zawsze ostatnio odpaloną apke z mapą. Jak odpalę yanosika, a potem mapy Google, to przy następnym starcie AA muszę wybrać ręcznie znowu yanosika. Ale w większość miejsc jeżdżę bez map więc na stałe mam yanosika. Zero problemów

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, goden napisał:

U mnie yanosik działa zawsze, bez problemu.

u mnie czasem zdarza sie, ze zawiesi na jakims miejscu na mapie i nie zmienia pozycji.

i potem nie wiem czy nic nie mowi, bo nie ma zagrozen w okolicy, czy moze przestal sledzic moja pozycje

 

ale co mnie najbardziej irytuje, chociaz to juz nie wina Janosika, chyba, to to, ze jak wlacze AA to domyslnie mam google maps, a w tle jest Spotify

musze wiec kliknac w Janosika, a potem znowu w google maps. Tak jest niestety po kazdym wlaczeniu i nie wiem jak to przestawic, zeby wlaczala sie GM, a janosik od razu w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, komandos80 napisał:

u mnie czasem zdarza sie, ze zawiesi na jakims miejscu na mapie i nie zmienia pozycji.

i potem nie wiem czy nic nie mowi, bo nie ma zagrozen w okolicy, czy moze przestal sledzic moja pozycje

 

ale co mnie najbardziej irytuje, chociaz to juz nie wina Janosika, chyba, to to, ze jak wlacze AA to domyslnie mam google maps, a w tle jest Spotify

musze wiec kliknac w Janosika, a potem znowu w google maps. Tak jest niestety po kazdym wlaczeniu i nie wiem jak to przestawic, zeby wlaczala sie GM, a janosik od razu w tle.

Tego też nie wiem, ale jak zakończysz jazdę na odpalonym na ekranie yanosiku to następny razem też odpali się jako mapa yanosik.

Ale gdybyś się dowiedział jak to ustawić domyślnie to napisz😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Peugeota Partnera 2020 i co jakiś czas po konieczności aktualizacji AA pojawia się problem niedziałających komend głosowych. Da się zaktualizować AA tak, żeby nie musieć każdej zainstalowanej wersji sprawdzać czy działa czy nie działa, tylko od razu wybrać właściwą? Telefon to Samsung Galaxy A41.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.