Skocz do zawartości

F1 Sezon 2021


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

;]

Provisional 2021 F1 calendar
21 March – Australia (Melbourne)
28 March – Bahrain (Sakhir)
11 April – China (Shanghai)
25 April – TBC (TBC)
9 May – Spain (Barcelona)*
23 May – Monaco (Monaco)
6 June – Azerbaijan (Baku)
13 June – Canada (Montreal)
27 June – France (Le Castellet)
4 July – Austria (Spielberg)
18 July – United Kingdom (Silverstone)
1 August – Hungary (Budapest)
29 August – Belgium (Spa)
5 September – Netherlands (Zandvoort)
12 September – Italy (Monza)
26 September – Russia (Sochi)
3 October – Singapore (Singapore)
10 October – Japan (Suzuka)
24 October – USA (Austin)
31 October – Mexico (Mexico City)
14 November – Brazil (Sao Paulo)*
28 November – Saudi Arabia (Jeddah)
5 December – Abu Dhabi (Abu Dhabi)

https://www.formula1.com/en/latest/article.formula-1-announces-provisional-23-race-calendar-for-2021.2Dgw83ieWq48p0ZjmcGRnX.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wyjaśniają się sprawy w Mercedesie.

Toto Wolf zostaje, udziały własnościowe zmieniają się, kontrakt z HAM ma być podpisany.

https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-31937-Ineos_przejmuje_czesc_udzialow_Mercedesa_Wolff_zostaje_w_zespole.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

The updated 2021 F1 race calendar now looks as follows:
28 March – Bahrain (Sakhir)
18 April - Italy (Imola*)
2 May - TBC
9 May – Spain (Barcelona)
23 May – Monaco (Monaco)
6 June – Azerbaijan (Baku)
13 June – Canada (Montreal)
27 June – France (Le Castellet)
4 July – Austria (Spielberg)
18 July – United Kingdom (Silverstone)
1 August – Hungary (Budapest)
29 August – Belgium (Spa)
5 September – Netherlands (Zandvoort)
12 September – Italy (Monza)
26 September – Russia (Sochi)
3 October – Singapore (Singapore)
10 October – Japan (Suzuka)
24 October – USA (Austin)
31 October – Mexico (Mexico City)
7 November – Brazil (Sao Paulo)
21 November - Australia (Melbourne*)
5 December - Saudi Arabia (Jeddah**)
12 December - Abu Dhabi (Yas Island)
*Revisions to calendar are subject to World Motor Sport Council approval **Subject to circuit homologation

https://www.formula1.com/en/latest/article.f1-schedule-2021-bahrain-to-host-season-opener-as-australia-moves-later.4GpFlW2pc8sK9snFaVSHYg.html

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Prawda, że ładna Alfa :)

https://www.formula1.com/en/latest/article.rapid-reaction-our-first-tech-take-on-alfa-romeos-2021-c41.2upUpnrWYdMZzMdXa0wzrQ.html

Narzekają, że mało zmieniona, i tak, jak Alfa Tauri, dopiero podąża za trendami w modzie aerodynamiki ;]

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, rwIcIk napisał:

Prawda, że ładna Alfa :)

https://www.formula1.com/en/latest/article.rapid-reaction-our-first-tech-take-on-alfa-romeos-2021-c41.2upUpnrWYdMZzMdXa0wzrQ.html

Narzekają, że mało zmieniona, i tak, jak Alfa Tauri, dopiero podąża za trendami w modzie aerodynamiki ;]

 

Zmieniona na tyle ile umożliwiają przepisy 😁 Cytując klasyka - wyglada na szybki 👍🤣

Auto mają dobre. Pytanie czy Ferrari coś już mogło zadziałać w kwestii silnika.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.12.2020 o 09:23, rwIcIk napisał:

Hass z nowymi nabytkami Nikita Mazepin i Ralf Schumacher

Ciekawe, czy będą mieli czym jeździć ;]

 

Ralf chyba już za stary :] 

Może raczej Mick?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty.

Fajnie, że wystartowali.

Wyścig może mało ciekawy, ale był czas by zapoznać się ze zmianami w stawce - dopasować nowe kolory, nowe nazwy, nowe obsady.

No i fajna walka Hamiltona z Verstappenem :ok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obejrzalem z duzym opoznieniem, bo jak zobaczylem, ze znowu wygral ten sam koles w tym samym aucie, to stwierdzilem, ze szkoda mojego czasu.

Ale w paru miejscach czytalem, ze wyscig ciekawy to sie skusilem. I bylo calkiem OK. Przegrana Maxa odbieram jako blad strategii. Generalnie strasznie kibicuje Hondzie, zeby zdobyli tytuł na pozegnanie, w ostatnim roku obecnosci, ale przy obecnej formie Merca, sam Max nie da rady bez Pereza dojezdzajacego w top4. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wyścig.

Wyśmienita jazda pierwszej trójki 👍

Hamilton jak Feniks z popiołów 😁

Ferrari poza podium, ale w sumie nieźle dla zespołu.

McLaren pokazuje tempo 👍

Alpine w punktach.

Szkoda Raikkonena :(

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, rwIcIk napisał:

Świetny wyścig.

Wyśmienita jazda pierwszej trójki 👍

 

Hmmm,  ja bym napisał, że znakomita jazda wielu kierowców ;] 

 

45 minut temu, rwIcIk napisał:

Hamilton jak Feniks z popiołów 😁

Ferrari poza podium, ale w sumie nieźle dla zespołu.

McLaren pokazuje tempo 👍

Alpine w punktach.

Szkoda Raikkonena :(

 

Fakt, szkoda, ale biorąc pod uwagę, że zaczęli podchodzić dość literalnie do przepisów to zobaczymy co będzie dalej i czy im ta surowość nie "zniknie" magicznie przy  dokonaniach niektórych kierowców. Mi się podobała akcja Russell vs Bottas - Russell jeszcze musi się dużo nauczyć. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rwIcIk napisał:

Dobry jest 👍

 

Większość z nich jest podobnie dobra, ale bez stosownego zaplecza (a co za tym idzie samochodu) i szczęścia tak się nie da. Mercedesowi się to udało poskładać (po stosownym budżecie, zapleczu itd.) i rządzą od jakiegoś czasu. Przypomnij sobie Sakhir 2020 i pewną wygraną Russella. Perez wygrał, a Mercedes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, futrzak napisał:

 

Większość z nich jest podobnie dobra, ale bez stosownego zaplecza (a co za tym idzie samochodu) i szczęścia tak się nie da. Mercedesowi się to udało poskładać (po stosownym budżecie, zapleczu itd.) i rządzą od jakiegoś czasu. Przypomnij sobie Sakhir 2020 i pewną wygraną Russella. Perez wygrał, a Mercedes...

Podobnie ... Kilku tak. 

Ale oprócz zaplecza, samochodu, musi być jeszcze kierowca, który wyciśnie ile się da. Nie wszyscy to potrafią.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rwIcIk napisał:

Podobnie ... Kilku tak. 

Ale oprócz zaplecza, samochodu, musi być jeszcze kierowca, który wyciśnie ile się da. Nie wszyscy to potrafią.

 

Podejrzewam, że większość z nich to potrafi. To ścisła czołówka motorsportu (pomijam niektórych). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Marcin79 napisał:

Ja mam eleven.

Teraz wlasnie ogladam .

Masz pakiet bezpośrednio z elevensports?

Jak jest z powtórkami, co można obejrzeć z F1 w późniejszym terminie?

W F1tv można później obejrzeć i wyścig, i sesje treningowe, i kwalifikacje :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rwIcIk napisał:

Masz pakiet bezpośrednio z elevensports?

Jak jest z powtórkami, co można obejrzeć z F1 w późniejszym terminie?

W F1tv można później obejrzeć i wyścig, i sesje treningowe, i kwalifikacje :ok:

 

Przez player kupilem , chyba 15 pln na miesiąc. 

 

 

Wszystkie sesje sa dostepne . Aktualny wyścig jest dostępny to 20 któregoś, potem kasują.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marcin79 napisał:

Przez player kupilem , chyba 15 pln na miesiąc. 

Wszystkie sesje sa dostepne . Aktualny wyścig jest dostępny to 20 któregoś, potem kasują.  

Ja właśnie zrezygnowałem z F1tv (5,99 Euro) i wziąłem na próbę z https://www.elevensports.pl/ (15,99 zł)

Taniej, ale widzę, że nie ma zbyt wiele powtórek - dostępny jedynie ostatni wyścig F1.

W F1tv jest kompletny weekend F1 do obejrzenia w późniejszym terminie - a na tym w sumie mi zależy.

Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rwIcIk napisał:

Ja właśnie zrezygnowałem z F1tv (5,99 Euro) i wziąłem na próbę z https://www.elevensports.pl/ (15,99 zł)

Taniej, ale widzę, że nie ma zbyt wiele powtórek - dostępny jedynie ostatni wyścig F1.

W F1tv jest kompletny weekend F1 do obejrzenia w późniejszym terminie - a na tym w sumie mi zależy.

Zobaczymy.

No to nie wiem ja mam wyscig oraz kwalifikacje i chyba treningi ale tego na 100% nie jestem pewien. Wieczorem dam znac czy treningi tez sa .

 

Dostępny jest jeden wyscig wstecz , więcej nie potrzebuje.   

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rwIcIk napisał:

Ja właśnie zrezygnowałem z F1tv (5,99 Euro) i wziąłem na próbę z https://www.elevensports.pl/ (15,99 zł)

Taniej, ale widzę, że nie ma zbyt wiele powtórek - dostępny jedynie ostatni wyścig F1.

W F1tv jest kompletny weekend F1 do obejrzenia w późniejszym terminie - a na tym w sumie mi zależy.

Zobaczymy.

 Oglądam na elevensports za 15.99/mc od kilku lat, prawie nigdy w realu, bo mi nie pasuje lampić w wyścig, kiedy rodzina obok je obiad. Zawsze wieczorem w sobotę wchodzę sobie na powtórkę kwalifikacji, nie musi być akurat grana, tylko odtwarzam np program puszczany o godz 14. To samo robię w niedzielę wieczorem i odtwarzam wyścig (wiadomości do tego czasu nie słucham, ani w necie nie oglądam i czuję się, jakbym oglądał na żywo). Raz mnie kiedyś złapało w podróży w pociągu, to sobie z telefonu na żywo puściłem. Oglądanie z powtórek jest fajne, można zrobić siku i nic nie przegapić, np jak Russel rozmawia z Bottasem :kara:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kaczorek79 napisał:

 Oglądam na elevensports za 15.99/mc od kilku lat, prawie nigdy w realu, bo mi nie pasuje lampić w wyścig, kiedy rodzina obok je obiad. Zawsze wieczorem w sobotę wchodzę sobie na powtórkę kwalifikacji, nie musi być akurat grana, tylko odtwarzam np program puszczany o godz 14. To samo robię w niedzielę wieczorem i odtwarzam wyścig (wiadomości do tego czasu nie słucham, ani w necie nie oglądam i czuję się, jakbym oglądał na żywo). Raz mnie kiedyś złapało w podróży w pociągu, to sobie z telefonu na żywo puściłem. Oglądanie z powtórek jest fajne, można zrobić siku i nic nie przegapić, np jak Russel rozmawia z Bottasem :kara:

Patrzę, i można oglądać program na żywo, bądź powtórkę, ale z tego samego dnia - zakładka "Na Żywo" opcja "Wcześniej"

W zakładce "Video" jest tylko ostatni wyścig.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kaczorek79 napisał:

Tak, powtórki z tego samego dnia, ale oni przez kilka dni powtarzają weekend, nie zawsze na głównym elevensports, czasami warto przejrzeć program dla e2, e3 i e4.

No tak, w kablówce w programach Elevensport widzę powtórki - a to jest ten sam program :ok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, znów Hamilton ;]

Verstappenowi i RedBullowi jednak trochę brakuje do Hamiltona i Mercedesa, by wygrywać.

Norris znów ładnie pojechał :ok:

Perez nadąża za kolegą z zespołu.

Zaskakująco dobrze oba Alpine.

No i cóż dziwnego odwalił Raikkonen 8]

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamilton jezdzi w innej lidze. Pytanie czy on taki dobry, czy Botas taki slaby czy jedno i drugie. 

Imo nikt nikt nie jest w stanie mu teraz zagrozic, on startujac z ostatniego miejsca i tak by pewnie wygral. Roznica miedze Mercedesem i reszta jest miazdzaca, RB ciagle duzo brakuje zeby byc realnym zagrozeniem w perspektywie calego sezonu.

Jednym slowem nudy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zinger napisał:

Hamilton jezdzi w innej lidze. Pytanie czy on taki dobry, czy Botas taki slaby czy jedno i drugie. 

Imo nikt nikt nie jest w stanie mu teraz zagrozic, on startujac z ostatniego miejsca i tak by pewnie wygral. Roznica miedze Mercedesem i reszta jest miazdzaca, RB ciagle duzo brakuje zeby byc realnym zagrozeniem w perspektywie calego sezonu.

Jednym slowem nudy.

Mówią, że w końcu przyjdą wyścigi na torach, które będą bardziej pasowały RB ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.