Skocz do zawartości

F1 Sezon 2021


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Herbatnik napisał:

Ja mam wrażenie, że w imię chorej poprawności politycznej od lat faworyzowany jest Lewis. Zresztą wiele razy dawał do zrozumienia, że wie co to dyskryminacja, jawnie popiera BLM i między wierszami naciska na światek F1. Cała komedia z klękaniem to zdaje się też jego inicjatywa. 

 

Tak, tak to dokładnie wygląda. Dodatkowo miał być nawet ukarany za koszulki czy napisy niezgodne z regulaminem ale rozeszło się po kościach. To całe klękanie to dla mnie żenada na całego - jak chce to niech sobie sam klęka, a nie wywiera presję na innych kierowców i imię źle rozumianej solidarności itd. Zresztą, długo by można. 

 

33 minuty temu, Herbatnik napisał:

Ma facet niewątpliwie talent, ale wszystkie tytuły to wypadkowa talentu, jazdy w najlepszym zespole i koloru skóry. Mimo tytułów nie jest, nie był, i nigdy nie będzie najlepszym kierowcą w historii F1

 

Talent ma (jak wielu z nich), sporo szczęścia (co jest potrzebne) i trafił w odpowiednim momencie do odpowiedniego zespołu/samochodu - wyszło 7 mistrzostw świata. Jest/było wielu kierowców lepszych od niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja mam wrażenie, że w imię chorej poprawności politycznej od lat faworyzowany jest Lewis. Zresztą wiele razy dawał do zrozumienia, że wie co to dyskryminacja, jawnie popiera BLM i między wierszami naciska na światek F1. Cała komedia z klękaniem to zdaje się też jego inicjatywa.
Ma facet niewątpliwie talent, ale wszystkie tytuły to wypadkowa talentu, jazdy w najlepszym zespole i koloru skóry. Mimo tytułów nie jest, nie był, i nigdy nie będzie najlepszym kierowcą w historii F1
Uważam że masz rację, ale specjalnie nie chciałem pisać dosadniej. Wydaje mi się, że sędziowie też to zrozumieli i teraz próbują nieudolnie zapanować nad tym do czego sami poniekąd dopuścili (myślę, że część ich złych decyzji wynikała z próby bycia poprawnymi właśnie pod naciskiem pana H.).

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, futrzak napisał:

Wiem, widziałem już. Oni od razu zaczęli od wizyty u sędziów z adwokatem. No nic, zobaczymy co będzie dalej.

 

Nadal czekam, czasu coraz mniej. "Ludzie" przytaczają przykład sezonu 2007, kiedy tytuł zdobył Kimi, a zespół Vodafone McLaren Mercedes z Louisem na czele złożył apelację do CAS po ostatnim wyścigu i została ona oddalona (w przypadku jej uznania, Louis by został mistrzem świata). Oficjalnie nikt się nie chwalił tekstami Louisa o manipulacji w wyścigu, ale poszło to na oficjalnym kanale F1 na żywo. Później podobno prosił, by wycofać te protesty... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2021 o 22:06, futrzak napisał:

 

 Oficjalnie nikt się nie chwalił tekstami Louisa o manipulacji w wyścigu, ale poszło to na oficjalnym kanale F1 na żywo. Później podobno prosił, by wycofać te protesty... 

 

 

 

;] W pełni zasłużył na tytuł:

 

cry-baby-of-the-year-2015-1450299793.jpg

 

wbaptqqv28171.jpg?width=640&crop=smart&a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni go zdyskwalifikować "Nieobecność Hamiltona w Paryżu będzie złamaniem art. 6.6 przepisów sportowych Formuły 1. Wspomniany paragraf nakazuje czołowej trójce kierowców uczestnictwo w corocznej gali rozdania nagród FIA."
Prawdziwy styl pokazuje się tym jak się umie przegrywać, a nie jak się zwycięża.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rwIcIk napisał:

a mogli wyjść z twarzą :(

 

Mogli, FIA dała możliwość, wszyscy byliby szczęśliwi. No ale nie, foch jest. To nic, że łamią przepisy, przecież te im nie przeszkadzały :facepalm::hehe:

Ba, Klęczek coś piszczy, że może zakończyć karierę. Sir Louis Hamilton :facepalm:;l

 

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mogli, FIA dała możliwość, wszyscy byliby szczęśliwi. No ale nie, foch jest. To nic, że łamią przepisy, przecież te im nie przeszkadzały :facepalm::hehe:
Ba, Klęczek coś piszczy, że może zakończyć karierę. Sir Louis Hamilton :facepalm:;l
 
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie więcej zespołów wyrównanych i "ser" będzie regularnie "zbierał bęcki".

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, janusz napisał:

Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie więcej zespołów wyrównanych i "ser" będzie regularnie "zbierał bęcki".

 

Stawka jest bardzo wyrównana i śmiem twierdzić, że są obecnie kierowcy lepsi od niego, ale niestety jest przepaść miedzy samochodami i stąd takie wyniki od lat. W przyszłym sezonie mamy ograniczenia finansowe, konstrukcyjne, inną specyfikację samochodów itd. więc spore szanse, że będzie to wyglądało inaczej i mam nadzieję ciekawiej, choć już ostatni sezon pokazał, że idzie w dobrym kierunku. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie. Miał zostać najbardziej utytułowanym kierowcą F1, a tu mu jakiś ryży Holender do spółki z sędziami zabrał tytuł. Do tego w przyszłym sezonie nowe bolidy, Redbull na plecach, Ferrari, które w końcu chce się odbić od dna... No i najważniejsze, młody wilczek w zespole, kierowca który nie dość, że nie ma ochoty być chłopcem do bicia to jeszcze wszystkie znaki wskazują, że jest równie dobry o ile nie lepszy niż Lewis. 

Wiec foch jak ch... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
2 godziny temu, Maxit napisał:

Bez sensu było przetrzymywać jazdę za samochodem bezpieczeństwa i nie dopuszczać do oddublowania. Powinien szybciej pozwolić się ścigać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, rwIcIk napisał:

Bez sensu było przetrzymywać jazdę za samochodem bezpieczeństwa i nie dopuszczać do oddublowania. Powinien szybciej pozwolić się ścigać.

 

Przecież to odgrzewany kotlet - jak Toto dzwoni i instruuje to dobrze, a jak ktoś z Red Bulla to źle. Massi postąpił źle nie pozwalając na oddublowanie, przeciągał, w końcu podjął dość kontrowersyjną decyzję ale zgodna z duchem wyścigów to teraz dalej źle. Dali możliwość bezpośredniej komunikacji teamów z dyrektorem to dali.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, futrzak napisał:

Przecież to odgrzewany kotlet - jak Toto dzwoni i instruuje to dobrze, a jak ktoś z Red Bulla to źle.

 

Średnio odgrzewany. Jakoś dziwnie się wcześniej publicznie nie pojawił. Nie twierdzę, że jak Toto dzwoni to dobrze. Ale skoro najpierw jest decyzja, że nie będzie oddublowania a po telefonie zmienia się decyzja, która w oczywisty sposób o 180 stopni odwraca sytuację na torze, to już zastanawiające.

 

Dodatkowo w zaistniałej sytuacji (decydujący wyścig przy równej liczbie punktów) wyścig powinien być do przesady przejrzysty. Natomiast niezależnie od sympatii chyba każdy stwierdzi, że przejrzyście nie było...

 

Jak już pisałem - gdyby wynik był taki został ustalony w wyniku jasnych reguł słowa bym nie powiedział. Minął już długi czas, ale niesmak (u mnie) nie ustaje...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maxit napisał:

Średnio odgrzewany.

 

Tak, zdążył ostygnąć to znowu odpalili podgrzewanie. Fakt, zbliża się sezon, zbyt długo była cisza w temacie. 

 

7 minut temu, Maxit napisał:

Jakoś dziwnie się wcześniej publicznie nie pojawił.

 

No daj spokój, przecież już wcześniej się pojawił w różnych odsłonach, że po telefonie Red Bulla Masi "zmienił zdanie". 

 

Ile można temat wałkować, a raczej bazarować? 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.