Skocz do zawartości

Uchwyt do TV 65 cali


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

65 wisi na takim ale odchylanie góra dół slabe- raczej raz ustawić te płaszczyznę i nie ruszać reszta osi OK Zobacz ofertę:
https://allegro.pl/oferta/obrotowy-uchwyt-do-telewizora-wieszak-tv-55-65-70-7110300967

Pobierz aplikację Allegro - najlepsze ceny, największy wybór, darmowe dostawy.
https://allegro.pl/apka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie coś prostego, ale wytrzymałego ? Kupiłem nowy Oled 65 cali w miejsce poprzedniego 55 cali i uchwyt wygląda ciut licho. Niby podejdzie, ale mam obawy czy wytrzyma na dłuższą metę.
Od pół roku wisza u mnie na takim dwa TV 55 i 75 cali.
https://allegro.pl/oferta/mocny-obrotowy-uchwyt-tv-wieszak-telewizora-45-75-9652119004

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chcę uchwyt na stałe, nie potrzebuje ruchomego.

 

Generalnie jest dużo fajnych uchwytów, natomiast ja potrzebuję taki, który na kilka centymetrów odsunie TV, żeby ambilight się dobrze prezentował. Chyba pójdę w sobotę do Media i kupię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, bergerac napisał:

Dzięki, chcę uchwyt na stałe, nie potrzebuje ruchomego.

 

Generalnie jest dużo fajnych uchwytów, natomiast ja potrzebuję taki, który na kilka centymetrów odsunie TV, żeby ambilight się dobrze prezentował. Chyba pójdę w sobotę do Media i kupię. 

 

No to bierz ten, który ci podlinkowałem. Go jak przyciśniesz do ściany to TV niewiele odstaje, on ładnie się "wypłaszcza" na ścianie. No i montowałem guasi amblight samemu, lekko odsunąłem żeby było ładne rozświetlenie i jest git. Powiem tak, mój trzeci TV na stałym wieszaku odstaje podobnie jak nie więcej jak ten na ruchomym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spad napisał:

 

No to bierz ten, który ci podlinkowałem. Go jak przyciśniesz do ściany to TV niewiele odstaje, on ładnie się "wypłaszcza" na ścianie. No i montowałem guasi amblight samemu, lekko odsunąłem żeby było ładne rozświetlenie i jest git. Powiem tak, mój trzeci TV na stałym wieszaku odstaje podobnie jak nie więcej jak ten na ruchomym. 

Mam tego typu i przy 55" jakoś dawał radę, jak powiesiłem 70" to mam wrażenie, że lada chwile odpadnie TV. Ramię jest zbyt długie, mimo, że go nie rozkładam to te składanie odjeżdża samo od ściany. Nie jest też taki cienki mimo, że jest "slim", plus taki, że jest lepszy dostęp do kabli z tyłu, ale brzydko to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, sherif napisał:

Mam tego typu i przy 55" jakoś dawał radę, jak powiesiłem 70" to mam wrażenie, że lada chwile odpadnie TV. Ramię jest zbyt długie, mimo, że go nie rozkładam to te składanie odjeżdża samo od ściany. Nie jest też taki cienki mimo, że jest "slim", plus taki, że jest lepszy dostęp do kabli z tyłu, ale brzydko to wygląda.

 

Mój nie odjeżdża sam, stabilnie, sam nie drgnął na centymetr przez pół roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spad napisał:

 

Mój nie odjeżdża sam, stabilnie, sam nie drgnął na centymetr przez pół roku. 

Być może są różne wykonania tej konstrukcji. Generalnie przy dużych TV w domach IMO taka regulacja jak w tym uchwycie trochę traci sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sherif napisał:

Być może są różne wykonania tej konstrukcji. Generalnie przy dużych TV w domach IMO taka regulacja jak w tym uchwycie trochę traci sens.

 

Do tego ramię działa jak dźwignia. I co z tego, że uchwyt trzyma, jak wyrwie kołki ze ściany...

A wtedy się wypną ze względu na "nieprawidłowy" montaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, K3 napisał:

 

Do tego ramię działa jak dźwignia. I co z tego, że uchwyt trzyma, jak wyrwie kołki ze ściany...

A wtedy się wypną ze względu na "nieprawidłowy" montaż...

Tak to działa, jak odsuwałem od ściany na ramieniu te kilka cm aby podpiąć kable to żona trzymała od dołu jakby miał padać :phi:. Góra chodziła +/-10cm, złożyłem i więcej nie dotykam, ale muszę w końcu zmienić go na jakiś stabilny. Idealnie jakby rozstaw kołków się zgodził, bo są takie z regulowanym miejscem montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może są różne wykonania tej konstrukcji. Generalnie przy dużych TV w domach IMO taka regulacja jak w tym uchwycie trochę traci sens.
Osobiście nie zakładam odsuwać go od ściany na maksa, nie mam takiej potrzeby. Ale mimo wszystko taki uchwy fajny jest przy podłączaniu czegokolwiek na szybko. Raz, dwa i mam dostęp do pleców tv.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, spad napisał:

Osobiście nie zakładam odsuwać go od ściany na maksa, nie mam takiej potrzeby. Ale mimo wszystko taki uchwy fajny jest przy podłączaniu czegokolwiek na szybko. Raz, dwa i mam dostęp do pleców tv.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

Tj pisałem wyżej chodzi o te kilka cm odsunięcia aby włożyć rękę, to jest zaleta tego typu uchwytów. Jednak pytanie na ile często się tam zagląda.

Dalej do tych 10, 20cm odsunięcia bałem się dojechać, tak wszystko się bujało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, K3 napisał:

 

Do tego ramię działa jak dźwignia. I co z tego, że uchwyt trzyma, jak wyrwie kołki ze ściany...

A wtedy się wypną ze względu na "nieprawidłowy" montaż...

Kotwa chemiczna - i nikt nie wyrwie tego uchwytu ze ściany :oki:

Wszystkie swoje uchwyty montowałem na kwotę chemiczną, kółkami się bałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.