Skocz do zawartości

Auto do 220 000 brutto


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, PawelWaw napisał:

Wejdz na kilka grup fb dot przejecia leasingu i przegladnij, moze cos ciekawego trafisz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, PawelWaw napisał:

 

bo to chyba blizniaki ?

VW to pewnie tez najlepszy leasing na rynku.

 

ktorego z tych 3 bys bral ?

Zadnym nie jezdzilem, wiec az tak nie podpowiem.

Tarracao chyba najmlodszy z tej 3, Ryb swego czasu sie przymierzal i raczej pozytywnie sie wypowiadal, a to nie byle co ;)

Ja mam blisko 4 lata nieco mniejsza Atece i jestm bardzo zadowolony z wyboru.

Najlepiej przejechac sie kazdym, ogladnac, pomacac i przy okazji o finansowanie dopytac. Niby ta sama grupa, ale moga byc roznice.

 

Osobiscie bralbym Seata, bo najmlodszy, najbardziej mi sie podoba i mam sentyment z racji posiadania Ateci :) Ale po analizie wyposazenia, cen i finansowania mogloby sie to zmienic ;)

Edytowane przez zinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wujek napisał:

Tam jest drozej niz za nowki :hehe: 

Fakt, ostatnio glownie jeleni szukaja ztcw i 1-2 latki w cenie nowych wystawiaja, tlumaczac to tym, ze nowych nie ma od reki. Taki deal i takie czasy, ze zakup auta mozna teraz traktowac w kategoriach inwestycji, nie kosztow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zinger napisał:

Wejdz na kilka grup fb dot przejecia leasingu i przegladnij, moze cos ciekawego trafisz.

Znajomemu koleś jeszcze dopłacił sa cesje leasingu na Mustanga. Takie ciśnienie na pozbycie się problemu miał.;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lupus napisał:

Znajomemu koleś jeszcze dopłacił sa cesje leasingu na Mustanga. Takie ciśnienie na pozbycie się problemu miał.;l

Sledze kilka grup od jakiegos roku, bardziej z ciekawosci, bo poki co nie jestem na kupnie, ale takich ogloszen jest teraz b.malo ztcw. Byl moment w poczatkach covidu, ze ludzie faktycznie panikowali, teraz to raczej jednostkowe przypadki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zinger napisał:

Sledze kilka grup od jakiegos roku, bardziej z ciekawosci, bo poki co nie jestem na kupnie, ale takich ogloszen jest teraz b.malo ztcw. Byl moment w poczatkach covidu, ze ludzie faktycznie panikowali, teraz to raczej jednostkowe przypadki. 

Temat z przed chyba trzech lat. Ale czasem trafiają sie takie przypadki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś w ogóle jak wygląda dostępność tych aut? Bo z tego co wiem, to większość producentów owszem przyjmuje zamówienia, ale bez daty realizacji (odbioru auta). Fabryki stoją lub zaraz staną. My w zasadzie możemy zamawiać tylko Hyundai/Kia, bo tam zamówienia idą normlanie. VW, PSA, Toyota, BMW wszystko ma już w tym momencie puste stoki. Zostały jakieś pojedyncze sztuki u dealerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 14.09.2021 o 15:18, PawelWaw napisał:

 

duzo jasniej w aucie, nie czujesz sie jak w puszce

 

to ja zapytam jakie wady ?

 

 

Głośniej w aucie, potrafi trzeszczeć, problemy z zapychającymi odpływami, zacinające się mechanizmy, drogie w naprawach w przypadku awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2021 o 21:11, sdss napisał:

200tyś za forda 😨

 

W dniu 11.10.2021 o 21:42, AstraC napisał:

Tzn. to nie był atak na Ciebie ogólnie, ale ceny są z sufitu teraz. A to jest duże, bogato wyposażone w topowej wersji. Przyjemny samochód.

 

Takiego właśnie bogatego ST line brat kupowałem w zeszłym roku (2019 r prod.) za niecałe 150 k PLN, po roku jeżdżenia sprzedał za 160 k PLN. Dlatego, że nowe jeśli już są dostępne to kosztuje w okolicch 200 k PLN.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Maciej__ said:

 

Takie ceny juz zostana, albo bedzie tylko drozej ;]

 

Na razie są jeszcze z sufitu, a będą z tylnej części ciała. Tanio to już było.
W 2009 roku za 83k kupowałem Astrę III Cosmo 1.6T 180KM. Nie miała wszystkiego, ale sporo, a teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, AstraC napisał:

Na razie są jeszcze z sufitu, a będą z tylnej części ciała. Tanio to już było.
W 2009 roku za 83k kupowałem Astrę III Cosmo 1.6T 180KM. Nie miała wszystkiego, ale sporo, a teraz?

 

Teraz cenniki nowej astry mają startować od 100 k PLN czyli za odpowiednik wersji w nowym modelu zapłacisz pewno cennikowo 150 k PLN.

Ale też auta są coraz lepiej wyposażone, jak kiedyś na forum wspominano nie można porównywać starszych modeli do najnowszych generacji bo to  nie jest już 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, komor said:

 

Teraz cenniki nowej astry mają startować od 100 k PLN czyli za odpowiednik wersji w nowym modelu zapłacisz pewno cennikowo 150 k PLN.

Ale też auta są coraz lepiej wyposażone, jak kiedyś na forum wspominano nie można porównywać starszych modeli do najnowszych generacji bo to  nie jest już 1:1.

 

Troche przesadzasz, 150kPLN kosztuje 308 PHEV 180KM w wersji Allure Pack, ktora jest naprawde swietnie wyposazona ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maciej__ napisał:

Troche przesadzasz, 150kPLN kosztuje 308 PHEV 180KM w wersji Allure Pack, ktora jest naprawde swietnie wyposazona ;]

 

Może trochę tak, ale tanio nie będzie skoro mają startować od 100 k PLN.

obecnie w cenniku wersja Elegance:

1.2 Turbo 145 KM Start/Stop M6 99 400 zł, tylko że chyba nijak ma się do Astry III 1.6T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, komor said:

 

Może trochę tak, ale tanio nie będzie skoro mają startować od 100 k PLN.

obecnie w cenniku wersja Elegance:

1.2 Turbo 145 KM Start/Stop M6 99 400 zł, tylko że chyba nijak ma się do Astry III 1.6T.

 

Pug 308 startuje od 88kPLN, wiec Astra raczej nie bedzie drozsza :ok:

Inna kwestia, ze nawet w podstawie to ma pewnie wiecej niz taka topowa Astra z 2009r ;)

 

Czujniki parkowania z tyłu
System automatycznego hamowania awaryjnego
System aktywnego monitorowania pasa ruchu
Automatyczna, dwustrefowa klimatyzacja
System bezkluczykowego uruchamiania pojazdu
Dwa gniazda USB C z przodu
Centralny ekran dotykowy 10"
Bezprzewodowy interfejs Mirror Screen
Elektryczny hamulec postojowy
Obręcze kół aluminiowe 16", stalowe 16" ( PureTech
110),
Peugeot i Cockpit® z konfigurowalnym
wyświetlaczem 10"
Reflektory przednie LED
Lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane i
składane
Tapicerka materiałowa
Kierownica skórzana wielofunkcyjna

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 19:28, camel00 napisał:


Honda cr-v (?) …i jeszcze powinno trochę zostać ;)

to myślę bardzo dobra propozycja

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cr-v-honda-crv-2-0-hybrid-184-km-wersja-executive-4x4-rezerwacja-ID6E0YAR.html#926759229e

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.