Skocz do zawartości

Prawdziwa Włoszka Giulia z Niemcem na pokładzie


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadał ktos Giulie ? 🤣

Jakieś opinie o serwisie moze o spalaniu @bergerac ? 😆

 

Skrzynia automat podobno od bmw.

Dwie wersje silnikowe 2.0 - 200 i 280 ps.

Przy 280 ps ma 5 do stófki i kosztuje 200 tys... to chyba najtańsza "5" do stofki na rynku .

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-giulia-veloce-2-0-gme-turbo-q4-at8-my21-2021r-ID6E49Mx.html#8c8d283756

 

Edytowane przez Marcin79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marcin79 napisał:

Posiadał ktos Giulie ? 🤣

Jakieś opinie o serwisie moze o spalaniu @bergerac ? 😆

 

Skrzynia automat podobno od bmw.

Dwie wersje silnikowe 2.0 - 200 i 280 ps.

Przy 280 ps ma 5 do stófki i kosztuje 200 tys... to chyba najtańsza "5" do stofki na rynku .

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-giulia-veloce-2-0-gme-turbo-q4-at8-my21-2021r-ID6E49Mx.html#8c8d283756

 

 

Dwie rzeczy na minus, a może nie na minus, ciężko stwierdzić, kwestia gustu.

1. Z zewnątrz dwóch stów nie widać, nawet stówy nie widać. Niby Alfa, ale jakaś taka spowszechniała i szczerze to szybciej się za 159 obrócę. I nie chodzi o to, że mają być złote klamki. Ale Audi za dwie stówki widać, że kosztowało, Volvo również, a tutaj nie.

2. Kiedyś za takie ciemne wnętrze krytykowali, że wszędzie czarno. Teraz dodają jeszcze czarny dach i niby jest fajnie.

 

Oczywiście nie posiadałem i nie będę posiadał, ale napisałem swoje "mądrości" :)

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marcin79 napisał:

Posiadał ktos Giulie ? 🤣

Jakieś opinie o serwisie moze o spalaniu @bergerac ? 😆

 

Skrzynia automat podobno od bmw.

Dwie wersje silnikowe 2.0 - 200 i 280 ps.

Przy 280 ps ma 5 do stófki i kosztuje 200 tys... to chyba najtańsza "5" do stofki na rynku .

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-giulia-veloce-2-0-gme-turbo-q4-at8-my21-2021r-ID6E49Mx.html#8c8d283756

 

VAG ma taniej 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
1. Z zewnątrz dwóch stów nie widać, nawet stówy nie widać. Niby Alfa, ale jakaś taka spowszechniała i szczerze to szybciej się za 159 obrócę.


Tu czarny lakier i czarne felgi psują efekt. Ostatnio oglądałem w salonie dwie w wersji Veloce, ale w innym kolorze i tam było widać dwie stówy. Ja bym bral Giulie pomimo tego, że to nie prestiż BMW/Audi/Mercedes


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PingNoMore napisał:


 

 


Tu czarny lakier i czarne felgi psują efekt. Ostatnio oglądałem w salonie dwie w wersji Veloce, ale w innym kolorze i tam było widać dwie stówy. Ja bym bral Giulie pomimo tego, że to nie prestiż BMW/Audi/Mercedes emoji1787.png


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Nie chodzi mi o prestiż, zresztą Audi, Merc to aktualnie żaden prestiż. Ale powiedzmy, że tam dwie stówki widać, a na Alfie z linka nie. Chyba, że foty tak kiepsko zrobione, że na żywo środek bardziej daje poczucie premium.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spad napisał:

 

Nie chodzi mi o prestiż, zresztą Audi, Merc to aktualnie żaden prestiż. Ale powiedzmy, że tam dwie stówki widać, a na Alfie z linka nie. Chyba, że foty tak kiepsko zrobione, że na żywo środek bardziej daje poczucie premium.

Bo czarne. 

 

3 minuty temu, PingNoMore napisał:


 

 


Tu czarny lakier i czarne felgi psują efekt. Ostatnio oglądałem w salonie dwie w wersji Veloce, ale w innym kolorze i tam było widać dwie stówy. Ja bym bral Giulie pomimo tego, że to nie prestiż BMW/Audi/Mercedes emoji1787.png


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

 

Masz AR nie jesteś obiektywny 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Marcin79 napisał:

Posiadał ktos Giulie ? 🤣

Jakieś opinie o serwisie moze o spalaniu @bergerac ? 😆

 

Skrzynia automat podobno od bmw.

Dwie wersje silnikowe 2.0 - 200 i 280 ps.

Przy 280 ps ma 5 do stófki i kosztuje 200 tys... to chyba najtańsza "5" do stofki na rynku .

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-giulia-veloce-2-0-gme-turbo-q4-at8-my21-2021r-ID6E49Mx.html#8c8d283756

 

Taka uwaga. Skrzynia nie jest od BMW tylko od ZF. I niby taka sama, ale bodajże inny jednak numer i oprogramowanie.  Silnik ten 200 robisz programem na 290 bo tylko tym się różni.

Edytowane przez stig
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Marcin79 napisał:

Posiadał ktos Giulie ? 🤣

Jakieś opinie o serwisie moze o spalaniu @bergerac ? 😆

 

Skrzynia automat podobno od bmw.

Dwie wersje silnikowe 2.0 - 200 i 280 ps.

Przy 280 ps ma 5 do stófki i kosztuje 200 tys... to chyba najtańsza "5" do stofki na rynku .

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-giulia-veloce-2-0-gme-turbo-q4-at8-my21-2021r-ID6E49Mx.html#8c8d283756

 

5 lat gwarancji więc ja bym się serwisem nie przejmował. 

 

Spalanie raczej duże niż małe - to nie jest TSI od vaga. Blisko 300 kucy zachęca do przyciskania tego dingsa po prawej na dole.

 

Automat ZF, mechanicznie taki jak w BMW, ale z softem dłubniętym przez Włochów. Bardzo dobra skrzynia. 

 

Istotnie ma ciut ponad 5s do paki, ale vag potrafi taniej (Golf czy T-Roc R), ale to nie ta klasa samochodu. 

 

Od siebie, po raz kolejny napiszę, że żal było po weekendowych testach oddawać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 21:46, Marcin79 napisał:

Posiadał ktos Giulie ? 🤣

Jakieś opinie o serwisie moze o spalaniu @bergerac ? 😆

 

Skrzynia automat podobno od bmw.

Dwie wersje silnikowe 2.0 - 200 i 280 ps.

Przy 280 ps ma 5 do stófki i kosztuje 200 tys... to chyba najtańsza "5" do stofki na rynku .

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-giulia-veloce-2-0-gme-turbo-q4-at8-my21-2021r-ID6E49Mx.html#8c8d283756

 

del

 

 

Edytowane przez Dareek
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 22:11, spad napisał:

 

Nie chodzi mi o prestiż, zresztą Audi, Merc to aktualnie żaden prestiż. Ale powiedzmy, że tam dwie stówki widać, a na Alfie z linka nie. Chyba, że foty tak kiepsko zrobione, że na żywo środek bardziej daje poczucie premium.

del

Edytowane przez Dareek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kenickie napisał:

Bierz i się nie zastanawiaj, skoro Ci się podoba. 

Za chwilę zlecą się etatowi narzekacze - jednemu za ciasno za kółkiem (niech zje w niedzielę jednego schabowego, zamiast trzech), drugi napisze, że przejeżdża codziennie koło serwisu i widzi co chce widzieć, trzeciemu nie będzie odpowiadał fakt, że to bardziej tyłem pędzone i niebezpieczne, itp.

 

Albo masz jaja i na własnej skórze przekonasz się, co miał na myśli Clarkson mówiąc: "you can't be a true petrolhead until you've owned an Alfa Romeo" ... albo ich nie masz i wylądujesz w Kurze SuperBe. :P

 

To samo żonie powiedziałem , ze każdy facet marzy aby raz w życiu mieć Włoszkę ..

 Się dziwnie na mnie  spojrzała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marcin79 napisał:

Posiadał ktos Giulie ? 🤣

Jakieś opinie o serwisie moze o spalaniu @bergerac ? 😆

 

Skrzynia automat podobno od bmw.

Dwie wersje silnikowe 2.0 - 200 i 280 ps.

Przy 280 ps ma 5 do stófki i kosztuje 200 tys... to chyba najtańsza "5" do stofki na rynku .

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-giulia-veloce-2-0-gme-turbo-q4-at8-my21-2021r-ID6E49Mx.html#8c8d283756

 

 

Kupuj, zanim do Ciebie dotrze jakie to głupie. Fora internetowe żyją głównie dzięki ludziom kupującym różne dziwne wynalazki.

:ok:

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, spad napisał:

1. Z zewnątrz dwóch stów nie widać, nawet stówy nie widać. Niby Alfa, ale jakaś taka spowszechniała i szczerze to szybciej się za 159 obrócę. I nie chodzi o to, że mają być złote klamki. Ale Audi za dwie stówki widać, że kosztowało, Volvo również, a tutaj nie.

Dla mnie Alfa wygląda lepiej niż Audi czy dziadkowe Volvo - wszystko to kwestia gustu :) Ale na pewno bzdurą jest to co napisałeś czy widać cenę. Jak mam Stelvio i każdy kto pierwszy raz ma do czynienia jest w szoku jakiej jakości jest np. wnętrze. 

 

Natomiast oczywiście trzeba pamiętać o stereotypach zakorzenionych w głowie Polaka. VW i Audi najlepsze, Skoda też dobra bo to prawie VW :) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marcin79 napisał:

Posiadał ktos Giulie ? 🤣

Jakieś opinie o serwisie moze o spalaniu @bergerac ? 😆

 

Skrzynia automat podobno od bmw.

Dwie wersje silnikowe 2.0 - 200 i 280 ps.

Przy 280 ps ma 5 do stófki i kosztuje 200 tys... to chyba najtańsza "5" do stofki na rynku .

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-giulia-veloce-2-0-gme-turbo-q4-at8-my21-2021r-ID6E49Mx.html#8c8d283756

 

Ja mam Stelvio, więc nie wiem czy Ci pomogę.

 

- Spalanie średnie mam ponad 11 litrów, ale spokojnie mogę mieć 13 litrów ;] 

- jak na razie z awarii to zepsuł się (dziwne, że po serwisie) wybierak trybu jazdy - usterka bez wpływu na jazdę, po prostu cały czas był w domyślnym trybie, serwis podesłał człowieka który zabrał auto i oddał po wymianie

- przejechane 45 kkm

- serwis bez zarzutów, auto elegancko umyte

- teraz bym wziął 280 KM

- skrzynia biegów działa świetnie, to najlepsza skrzynia z jaką miałem do czynienia. Skrzynia ZF (ten sam producent co robi dla BMW)

- podobała mi się Giulia, ale niestety za ciasna. Ty masz duże drugie auto, więc to zmienia postać rzeczy.

- uważaj na silnik - dużo osób twierdzi, że 200 KM się robi programem na 280 KM. Nie wiem jak jest w Giuli, ale w Stelvio mocniejszy silnik się różni.

 

Warto wziąć na jazdę próbną (np. na weekend) i przekonać się czy to auto dla Ciebie, bo jak też jesteś miłośnikiem BMW/Audi/Mercedesa to niekoniecznie Ci Alfą przypadnie do gustu.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę ofertę dla informatyków 😮 

 

Oferta dla wybranych grup zawodowych (prawnicy, służba medyczna, weterynaria, słuzba mundurowa, rolnik, szeroko pojęci specjaliści IT). 

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, bergerac napisał:

- uważaj na silnik - dużo osób twierdzi, że 200 KM się robi programem na 280 KM. Nie wiem jak jest w Giuli, ale w Stelvio mocniejszy silnik się różni.

niby robią

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-alfa-giulia-2-0-200km-cesja-ID6DWAYf.html#38bcd3db93

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 16.09.2021 o 07:59, bergerac napisał:

 

Warto wziąć na jazdę próbną (np. na weekend) i przekonać się czy to auto dla Ciebie, bo jak też jesteś miłośnikiem BMW/Audi/Mercedesa to niekoniecznie Ci Alfą przypadnie do gustu.

del

Edytowane przez Dareek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 22:11, spad napisał:

 

Nie chodzi mi o prestiż, zresztą Audi, Merc to aktualnie żaden prestiż. Ale powiedzmy, że tam dwie stówki widać, a na Alfie z linka nie. Chyba, że foty tak kiepsko zrobione, że na żywo środek bardziej daje poczucie premium.

del

 

 

Edytowane przez Dareek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dareek napisał:

Dokładnie tak jest.👍

Opinie właśnie tworzą Janusze używający określeń typu wynalazek i itp., którzy w życiu z takim autem nie mieli do czynienia, no ale nie zaszkodzi za przeproszeniem "narobić" w wątku.

Jak mialem.17 lat to jeździłem.do salonu alfy i przesiadywałem w 156 .. to było , jest piękne auto .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcin79 napisał:

Ale wygląda jak qupa. Oczywiście to moja opinia 😉

 

Ja nie komentowalem wygladu tylko odnioslem sie do stwierdzenia o osiagach i cenie. Reszta to juz indywidualna kwestia.

A gust jest jak dupa, kazdy ma swoj :oki: (obydwa auta podobaja mi sie choc sa rozne, tak na marginesie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zinger napisał:

 

Ja nie komentowalem wygladu tylko odnioslem sie do stwierdzenia o osiagach i cenie. Reszta to juz indywidualna kwestia.

A gust jest jak dupa, kazdy ma swoj :oki: (obydwa auta podobaja mi sie choc sa rozne, tak na marginesie)

Wiem... ten seat kompletnie mi sie nie podoba . Podoba mi sie leon , ibiza  ale ten  formentor 👎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marcin79 napisał:

Posiadał ktos Giulie ? 🤣

Jakieś opinie o serwisie moze o spalaniu @bergerac ? 😆

 

Skrzynia automat podobno od bmw.

Dwie wersje silnikowe 2.0 - 200 i 280 ps.

Przy 280 ps ma 5 do stófki i kosztuje 200 tys... to chyba najtańsza "5" do stofki na rynku .

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-giulia-veloce-2-0-gme-turbo-q4-at8-my21-2021r-ID6E49Mx.html#8c8d283756

 

Deko droższy jest Stinger:

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-stinger-3-3-t-gdi-v6-awd-366-km-8at-ceramic-silver-ID6DOBPk.html#74142e5cd6

 

Ma więcej mocy, jest większy, też robi 100tkę w deko pow 5s i IMO lepiej wygląda ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dareek napisał:

daj spokój sam sprint do 100 to o niczym nie świadczy- jakościowy dramat, huk jak w odrzutowcu spalanie kosmos prowadzenie no takie sobie żeby nie powiedzieć słabe - no tak to jest jak do zwykłego kombi podniesionego wsadzi się mocny silnik. Ażeby auto prowadził o się poprawnie i wykorzystało swoje osiągi musi być do tego już w projekcie przygotowanie ale tak wielu producentów robi. potem powstaje nie Cupra tylko Qpa

to auto jest dobre ale w podstawie z bazowym silnikiem

Jezdziles? 

Ja nie mialem okazji, wiec nie odniose sie bezposrednio do Twoich uwag, ale z tego co mialem okazje poczytac wrazenia uzytkownikow, to takich opini nie wyrazali. Co wiecej, kilka osob wybieralo Formentora albo Cupre Atece zamiast Stelvio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zinger napisał:

Jezdziles? 

Ja nie mialem okazji, wiec nie odniose sie bezposrednio do Twoich uwag, ale z tego co mialem okazje poczytac wrazenia uzytkownikow, to takich opini nie wyrazali. Co wiecej, kilka osob wybieralo Formentora albo Cupre Atece zamiast Stelvio.

Kolega kupił takiego dla żony, sam jeździ 911. Nie narzekał na prowadzenie Formentora, wręcz zachwalał, że w tej kasie to świetnie jeżdżące auto :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2021 o 09:56, zinger napisał:

Jezdziles? 

Ja nie mialem okazji, wiec nie odniose sie bezposrednio do Twoich uwag, ale z tego co mialem okazje poczytac wrazenia uzytkownikow, to takich opini nie wyrazali. Co wiecej, kilka osob wybieralo Formentora albo Cupre Atece zamiast Stelvio.

del

Edytowane przez Dareek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Dareek napisał:

niby robią pytanie jak długo wytrzyma- znam kilka przypadków padu tej jednostki po "tunie". po drugie polecam jak napisał @bergeracjazdę próbną - rónicy miedzy 200 a 280 niemal się nie odczuwa- co więcej 200 tka idzie lepiej z dołu.

Giulia zrobiona z 200 na 298 robi 100-200 w 14s. Słabsza wersja w 25s. To jest przepaść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zinger napisał:

Widocznie 911 to podobny poziom qupy w prowadzeniu jak Cupra ;)

 

 

Oczywiście to inne auto, bo zaraz ktoś napisze, że jak można porównać ...ale zwykle w domu ma się auta różnych segmentów. Generalnie jak na kompaktowego SUVa jeździ poprawnie i nie ma się do czego przeczepić.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2021 o 09:53, sherif napisał:

Deko droższy jest Stinger:

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-stinger-3-3-t-gdi-v6-awd-366-km-8at-ceramic-silver-ID6DOBPk.html#74142e5cd6

 

Ma więcej mocy, jest większy, też robi 100tkę w deko pow 5s i IMO lepiej wygląda ;).

del

Edytowane przez Dareek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bielaPL napisał:

tak, wiem, że robią. Rozmawiałem z tuner i powiedział, że żaden problem.

 

Później rozmawiałem z mechanikiem w serwisie i tłumaczył mi, że większy silnik ma jakieś rozbudowanie chłodzenie. Twierdził, że zastosowanie programu bez zmian niesie spore ryzyko przegrzania silnika.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dareek napisał:

no ja miałem okazje kolegi, który miesiąc temu kupił no i chłop po początkowym zachwycie jest lekko rozczarowany. Tu masz racje rozważał AR ale kwestie finansowania wzięły górę.

Z tego co ludzie pisali, pieniadze byly podobne, decydowaly walory uzytkowe i estetyczne.

 

2 minuty temu, Dareek napisał:

moje spostrzeżenia - jakość wnętrza jest na poziomie Ibizy by nie powiedzieć niżej - o obsłudze i stopniu komplikacji nie wspomnę. Do tego nadmierny hałas (nawet przy zamkniętym wydechu) bardzo głośne szumy opon i wiatru -  pow. 140 nie da się rozmawiać. Szwy na fotelach jakby ktoś się uczył fachu (będzie to reklamował). 

Jestem mocno zaskoczony tym, co piszesz. Mam 4letnia Atece, wiec srodek zblizony i, imo, jakos materialow jest bardzo przyzwoita a obsluga banalnie prosta. W srodku jest wyjatkowo cicho, mimo, ze nie ma wygluszenia maski itp, na forum ludzie robili nawet testy pomiaru glosnosci.  Ciezko uwierzyc, ze w nowszym modelu jest z tym gorzej, ale pozostawie kwestie otwarta, bo jak pisalem, nie mialem okazji pojezdzic.

 

Ja nie przekonuje, ktore lepsze czy gorsze. Kazdy ma prawo do wlasnej opinii i to co jednemu pasuje, wcale nie musi drugiemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2021 o 10:09, bergerac napisał:

tak, wiem, że robią. Rozmawiałem z tuner i powiedział, że żaden problem.

 

Później rozmawiałem z mechanikiem w serwisie i tłumaczył mi, że większy silnik ma jakieś rozbudowanie chłodzenie. Twierdził, że zastosowanie programu bez zmian niesie spore ryzyko przegrzania silnika.

del

Edytowane przez Dareek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dareek napisał:

przepaść jest ale finansowa jak silnik zrobi 👋

Piszemy o osiągach a nie o innych rzeczach które mogą się wydarzyć lub nie. Podałem zmierzone autentyczne wartości. Różnica jest kolosalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2021 o 10:12, zinger napisał:

Z tego co ludzie pisali, pieniadze byly podobne, decydowaly walory uzytkowe i estetyczne.

 

Jestem mocno zaskoczony tym, co piszesz. Mam 4letnia Atece, wiec srodek zblizony i, imo, jakos materialow jest bardzo przyzwoita a obsluga banalnie prosta. W srodku jest wyjatkowo cicho, mimo, ze nie ma wygluszenia maski itp, na forum ludzie robili nawet testy pomiaru glosnosci.  Ciezko uwierzyc, ze w nowszym modelu jest z tym gorzej, ale pozostawie kwestie otwarta, bo jak pisalem, nie mialem okazji pojezdzic.

 

Ja nie przekonuje, ktore lepsze czy gorsze. Kazdy ma prawo do wlasnej opinii i to co jednemu pasuje, wcale nie musi drugiemu.

 

del

Edytowane przez Dareek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dareek napisał:

możesz zrobić i na 500 koni tylko że samochód ma jadzić a nie być nieruchomością.

Nie rozumiem w która stronę mnie prowadzisz takimi argumentami? Równie dobrze padnie słynny moduł MA. Przecież też może! I właściwie to się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.