Skocz do zawartości

Prawdziwa Włoszka Giulia z Niemcem na pokładzie


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, hefi napisał:

Wytłumaczenie jest proste.
Nikt normalny tego nie kupuje, mieli sporo na stanie wyprodukowanych, których nikt nie chciał. A jak dobre marki się wyprzedaly to z przymusu ludzie wykupili ar. Taki oto sukces emoji12.png

Trochę jest w tym prawdy. Jak interesowałem się zakupem Stelvio to rozmawiałem z babką od floty która obsługuje kilka marek (jeden właściciel). Tylko Alfa miała auta na stanie plus normalne (ok3m) czasy dostaw.

Poszło to co było od najtańszych wersji z materiałowymi fotelami do najdroższych z czerwoną skórą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sherif napisał:

"Zupełnie niespodziewanie rok 2021 okazał się rekordowy dla Alfy Romeo w Polsce. Włoska marka, która ma przecież w ofercie tylko dwa, drogie i wcale nie nowe modele (Stelvio i Giulia), dostarczyła klientom więcej samochodów niż na przełomie wieków, gdy świetnie sprzedawały się Alfy 156 i 147"

Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-alfa-romeo-z-rekordowa-sprzedaza-w-polsce,nId,5779210#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Dobry wynik dla Stelvio, szczególnie, że sprzedaż MY21 trwała do października. Sam byłem świadkiem jak w kilka dni wyprzedano połowę tego co było w salonie.

Pewnie byly dostepne od reki. W sumie fajnie mila odmiana na tle konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sherif napisał:

Trochę jest w tym prawdy. Jak interesowałem się zakupem Stelvio to rozmawiałem z babką od floty która obsługuje kilka marek (jeden właściciel). Tylko Alfa miała auta na stanie plus normalne (ok3m) czasy dostaw.

Poszło to co było od najtańszych wersji z materiałowymi fotelami do najdroższych z czerwoną skórą.

Proszę Cię floty nie kupują Alf :)

 

No chyba, że floty co udają floty - w sensie użytkownik ma budżet na ratę leasingową lub cenę auta i sobie wybiera auto benefitowe.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bergerac napisał:

Proszę Cię floty nie kupują Alf :)

 

No chyba, że floty co udają floty - w sensie użytkownik ma budżet na ratę leasingową lub cenę auta i sobie wybiera auto benefitowe.

Nie napisałem, że kupują. Tylko ja z racji zakupu auta do firmy zostałem z automatu przydzielony do osoby od floty.  Ta sama babka sprzedała dzień wcześniej Stelvio QV także dla firmy. Tak, wiem to nie prawdziwa flota ale tak u nich jest, zresztą nie tylko u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bochumil napisał:

 


W Bawarce albo w Miećku za grube cebuliony możesz się pięknie zgrillować w czasie jazdy, więc pęknięty alternator kiedyś i dziś szumiący szyberdach we wloszczyźnie to pikuś emoji12.png

 

No tak, nie ma to jak licytowac sie na to co jest wiekszym czy mniejszym fakapem w przypadku aut za kilka 100 i wiecej, czesto w markach premium, co ma byc wyznacznikiem ich jakosci :hehe:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sailor_p napisał:

Na pewno mocno postrzeganie marki zmieniło wprowadzenie w 2021 5 lat gwarancji/200kkm.

To również podniosło residual value w leasingach i dało niższe raty.

zdecydowanie, to był dobry ruch :ok:

 

jak na złość ja kupiłem na koniec 2020 :hehe: 

 

ale dodatkową gwarancję można dokupić, więc skorzystam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sailor_p napisał:

Na pewno mocno postrzeganie marki zmieniło wprowadzenie w 2021 5 lat gwarancji/200kkm.

To również podniosło residual value w leasingach i dało niższe raty.

Do tego jeszcze ambasador marki w Polsce który w szybkiej Alfie ma podwójne przecież zadanie 👍

image.jpeg.c3a6b5f5f549a734b5ed2f2d020878d1.jpeg

  • Lubię to 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.