Jump to content

Moto trip 2021 - Bałkany

jimbo22
 Share

Recommended Posts

Ku potomności. 

W tym roku wyszły mi już 3 filmy z wypadu :) (w zeszłym był 1 długi, tu w 2021 mam materiału na 4 w sumie dłuższe).

• Like 3

W dniu 17.09.2021 o 19:07, bielaPL napisał:

fajne te przeloty, idealne dla hayabusy ;] , gdzie taka frotkę dont [kurza twarz] die mozna nabyc? 

Frotka z fejsbuka :) jakis chinski sklep z szajsem, ale mnie urzekła kolorem austriaka :)

Zmontowałem wersję 11 minutową z całości :) Strasznie relaksująca zabawa z tym klejeniem filmów.

Dla tych którym (większości) nie wystarczy cierpliwości na 4x15 minut jazdy ;)

• Like 1

• 2 weeks later...
On 9/22/2021 at 9:36 AM, jimbo22 said:

Zmontowałem wersję 11 minutową z całości :) Strasznie relaksująca zabawa z tym klejeniem filmów.

Dla tych którym (większości) nie wystarczy cierpliwości na 4x15 minut jazdy ;)

przyciagnelo moje oko ujecie z 3:18, bardzo ladne :hmm: a z tego mostu to bym skakal jak pojebion.

ale jak widze te dojazdowki po 700km to mam flaszbaki. ostatnio zrobilem troche ponad 400km jednego popoludnia i przypomnialy mi sie te bole dupska i kolan ;l

• 2 weeks later...
W dniu 2.10.2021 o 21:11, ulik87 napisał:

przyciagnelo moje oko ujecie z 3:18, bardzo ladne :hmm: a z tego mostu to bym skakal jak pojebion.

ale jak widze te dojazdowki po 700km to mam flaszbaki. ostatnio zrobilem troche ponad 400km jednego popoludnia i przypomnialy mi sie te bole dupska i kolan ;l

Jakos mnie nie ruszają takie przejazdy. Fakt - był tylko 1 dzien taki. ale zasadniczo robiło sie i po 1100 km :) Moze poprostu musisz trafic na moto ktory nie boli :) 

Teraz latam Triumphem Scramblerem i czuje ze pomimo "zrealksowanej pozycji" - jednak wrosłem w KTMa i na dluzszy dystans jest lepszy...  ale wiem to po wycieczce 520km do Doliny Biebrzy w weekend :)

Edited by jimbo22

• 2 weeks later...
W dniu 3.10.2021 o 00:11, ulik87 napisał:

3,3kkm w trzy dni, kto przebije ;)

W dniu 2.10.2021 o 21:11, ulik87 napisał:

Może to kwestia motocykla i kanapy ale ja na swojej 650-tce zawsze robie ok 800-900 km na tranzycie, np Kraków-kaprun, Kraków-Tarvisio i nie jest źle.

On 10/20/2021 at 8:40 AM, akisel said:

3,3kkm w trzy dni, kto przebije ;)

;l

nope.jpg.15c942b6ebb5a47518926cb5917ab007.jpg

10 hours ago, 1Marek1 said:

Może to kwestia motocykla i kanapy ale ja na swojej 650-tce zawsze robie ok 800-900 km na tranzycie, np Kraków-kaprun, Kraków-Tarvisio i nie jest źle.

raczej jest to po prostu osobnicza kwestia. podejrzewalbym, ze np. ludzie z tlustszymi dupami maja latwiej :nie_wiem: ale to juz nie problem dla mnie. te 400km dziennie to jest maks co obecnie przejezdzam, a z reguly jest to raczej 200km i mozna to robic na kazdym motocyklu :oki:

Godzinę temu, ulik87 napisał:

;l raczej jest to po prostu osobnicza kwestia. podejrzewalbym, ze np. ludzie z tlustszymi dupami maja latwiej :nie_wiem: 

Nie tyle tłusta dupa co żel w kanapie! :bananpapa:

2 minutes ago, 1Marek1 said:

Nie tyle tłusta dupa co żel w kanapie! :bananpapa:

mialem rotfl ba, na pierwszej wyprawie to juz wsadzalem sobie PODUSZKE pod spodnie i tez nie pomagalo jakos super. potem zrobilem sobie podkladke z owczej welny, a potem uszylem sobie podkladke z owczej welny z zelowa wkladka ;l natomiast na sam koniec posiadania tracera to juz sobie samodzielnie uszylem obicie pikowane, zasadzilem zel i jeszcze ogrzewanie dupy. siedzenie tanczylo i spiewalo ale juz nie mialem okazji porzadnie potestowac bo sprzedalem mteka :nie_wiem:IMG_20200419_143138.jpg.87588f3d7dd3e9b321a26497bf12f73a.jpg

• Haha 1