Skocz do zawartości

Nie znam się, a chyba będę potrzebował.


Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam zakup hulajnogi na dojazdy do pracy. Potrzebuję - jak sądzę - modelu, który:

- spokojnie zrobi 2 x 10 km i utrzyma tę zdolność rozsądnie długo pomimo degradacji baterii z wiekiem.

- będzie w stanie tak jeździć również w zimie. Przedzierania się przez śniegi nie zakładam, ale ujemne temperatury owszem.

- utrzyma 20 km/h na zadanym odcinku obciążony ok. 100 kg.

-może być doładowywany raz dzienni.w takich warunkach, chętnie zdecydowanie rzadziej.

- im będzie lżejszy, tym lepiej. Zakładam, ze będę musiał kawałek przenieść.

- powinien być składany.

 

Co kupić? Warto na coś zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S1 i 20 kilometrów to po płaskim i w temperaturach powyżej 15 stopni jest do osiągnięcia.
Xiaomi robi dobre hulajki.

W tym rzecz, że w dodatnich temperaturach, a ja potrzebuję czegoś co i przy -5 da radę. Z tego co na razie wyczytałem to modele z deklarowanym zasięgiem 60+ km tyle oferują w trybie eco, czyli przy prędkości piechura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, VVojteck napisał:


W tym rzecz, że w dodatnich temperaturach, a ja potrzebuję czegoś co i przy -5 da radę. Z tego co na razie wyczytałem to modele z deklarowanym zasięgiem 60+ km tyle oferują w trybie eco, czyli przy prędkości piechura.

Moja treż daje radę przy -5 tylko nie zrobię na niej tyle co latem , ja robię dziennie po ok 10km i zimą ładuję dwa dni w tygodniu - nigdy w żadnych warunkach nie udało mi się zrobić deklarowanego zasięgu 30km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Ja miałem taką:

https://prime3.eu/pl/pojazdy-elektryczne/hulajnogi-elektryczne/ees61/

 

Przy mojej wadze 128kg, miałem 24km zasięgu w najwyższym trybie. Włącznie z podjazdami na górki ciągnące się po 2km. W każdym niższym trybie zasięg wzrastał o około 10%, na Eco miałem jakieś 27km zasięgu. To wszystko w środku lata. 

 

Zimą trzeba brać poprawkę na spadek wydajności akumulatora i to dość drastyczny ale zakładając, że ktoś będzie trzymać sprzęt w ciepłym pomieszczeniu to powinno się udać tyle zrobić. A ogniwa będą same z siebie się grzały ma skutek obciążenia. 

 

Nie wiem czy polecać bo miałem ten sprzęt 3 miesiące i sprzedałem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.