Skocz do zawartości

Pismo z GITD na skrytke interesanta….


TWENTIS

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem takie coś na podobno na mail - niestety tu gdzie jestem nie odczytam tego do przynajmniej 2 pazdz.

W mailu pisze ze czeka to do 30/09 potem wysla poczta. To juz bede w stanie odebrac.

 

Rozumiem ze droga prawna biegnie od momentu otrzymania tego listownego (jak odbiore of kors :-))) )?

 

Temat jest z połowy marca br. Ile dni ma Gitd na znalezienie mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, TWENTIS napisał:

Super. Teraz wszystko jasne 🙂

no naprawdę, raz byłem na rozprawie i pisma gość nie odebrał że ma się stawić, ale że podobno odebrał telefon i coś tam słownie potwierdził i to było wzięte pod uwagę jako wiążące ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TWENTIS napisał:

 

Dostałem takie coś na podobno na mail - niestety tu gdzie jestem nie odczytam tego do przynajmniej 2 pazdz.

W mailu pisze ze czeka to do 30/09 potem wysla poczta. To juz bede w stanie odebrac.

 

Rozumiem ze droga prawna biegnie od momentu otrzymania tego listownego (jak odbiore of kors :-))) )?

 

Temat jest z połowy marca br. Ile dni ma Gitd na znalezienie mnie?

 

2awizo i jest doręczony 

https://szaflarscy.pl/nieodebranie-listu-poleconego/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, TWENTIS napisał:


Ok. Ale chodzi mi o to ze to cos mialo miejsce w polowie marca a mamy koniec wrzesnia.

180 dni roboczych czy zwykłych?

Mam taką samą sytuację. 

Dzisiaj przyszło pisemko z połowy marca..

Do wyboru do koloru po Polsku:

200zl i 4pkty  lub 500zl bez punktów 😄😂

 

Nawet przysyłają zdjęcie auta - ladne, można na ścianę powiesic.

Kierowcy nie widać, no może widać ciemno beżowa plamę.

Auto firmowe bez konieczności prowadzenia ewidencji kierowców.

Dochodzę do wniosku ze chyba ich oleje, niech udowodnią w sądzie kto jest wielbłądem. ł :)

Edytowane przez dunkin
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, TWENTIS napisał:

Odbiore moje jak wroce i zobaczymy.

 

To ciekawe ci piszesz. Do mojej :piekna: przyszło z FR poleconym w czasie ~miesiąca od strzału (słaby był, 62/50, 100zł + 2pkt :hehe: ), żadnego mailowego kontaktu. Wleźliśmy na GTID, dopełniliśmy formalności, mandat zapłacony, po czym i tak przeszedł poleconym mandat (chyba, tego nie oglądałem) z groźbami jak nie zapłacimy itd. Żeby nie było - tylko do rąk własnych. Coś się zmieniło w procedurach ostatnio?  :piekna: dostała ze 3-4 miesiące temu? Punktów nadal nie ma koncie, no, może być tak, że nie ma uprawnień :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To ciekawe ci piszesz. Do mojej :piekna: przyszło z FR poleconym w czasie ~miesiąca od strzału (słaby był, 62/50, 100zł + 2pkt :hehe: ), żadnego mailowego kontaktu. Wleźliśmy na GTID, dopełniliśmy formalności, mandat zapłacony, po czym i tak przeszedł poleconym mandat (chyba, tego nie oglądałem) z groźbami jak nie zapłacimy itd. Żeby nie było - tylko do rąk własnych. Coś się zmieniło w procedurach ostatnio?  :piekna: dostała ze 3-4 miesiące temu? Punktów nadal nie ma koncie, no, może być tak, że nie ma uprawnień :hehe:

Nie mam pojecia. Moze dlatego ze loguje sie na profil zaufany?
Wolałbym odczytać ale nie moge. Wiec jestem ciekaw co tam jest. Bo jak domyslam sie jest za odcinkowy pomiar predkosci.

No i ciekawi mnie czemu tak długo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, TWENTIS napisał:

Nie mam pojecia. Moze dlatego ze loguje sie na profil zaufany? 

 

A jak inaczej skorzystać z usług GITD? :hehe:

 

8 minut temu, TWENTIS napisał:

Wolałbym odczytać ale nie moge. Wiec jestem ciekaw co tam jest. Bo jak domyslam sie jest za odcinkowy pomiar predkosci.

 

Na portalu GITD mnie odczytasz o co chodzi? Jak mailem przysłali to chyba z danymi, które pozwolą zweryfikować co jest podstawą postępowania?

 

8 minut temu, TWENTIS napisał:

No i ciekawi mnie czemu tak długo?

 

Mnie nie pytaj - ja wiem, że od jakiegoś czasu mandaty z zagranicy przychodziły błyskiem, a z Polski dłuuuugo się czekało. Zdziwiłem się właśnie, że nim :piekna: dobrze poopowiadała, że coś jej błysło to przyszło potwierdzenie :hehe: Z drugiej strony widzę, że na służbówki/leasingu przychodzą ostatnio dość szybko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.