Skocz do zawartości

Skoda - terminy realizacji dostaw


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, marcindzieg napisał:

Niektórzy tacy są. W końcu życiowy zakup  ;]

Kolega kiedyś pojechał kupić wzmacniacz audio za 4 kzł. Wskoczył w garnitur i lakierki. Zapytałem tylko czy na pewno się dobrze czuje. Odpowiedział że na pewno go teraz będą poważnie traktować  ;]

 

pewnie znizki nie dostal 😄

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, marcindzieg napisał:

Niektórzy tacy są. W końcu życiowy zakup  ;]

Kolega kiedyś pojechał kupić wzmacniacz audio za 4 kzł. Wskoczył w garnitur i lakierki. Zapytałem tylko czy na pewno się dobrze czuje. Odpowiedział że na pewno go teraz będą poważnie traktować  ;]

 

To chyba już nie zależy od lakierek. I ostatnio jest jakby lepiej - chyba staranniej szkolą sprzedawców bo najpierw sprawdzają po co klient przyszedł. Mnie dość obojętnie potraktowali tylko w MB - i tak nie chciałem kupić ale nie dali mi szansy im tego powiedzieć.

;l

 

W BMW mój syn dostał na dzień dobry jakieś gadżety ale nie byłem tam anonimowy, więc chyba się nie liczy. Lexus - wypas, oni zawsze mieli dobrą obsługę. JLR - mój syn dostał na dzień dobry model Range Rovera - super, nawet u Lexusa zabawek nie rozdają. Porsche - niezbyt wylewnie ale konkretnie. Należy dodać, że ubrany byłem zawsze w sposób niewyróżniający się - jak przeciętny AKowicz.

:hehe:

 

opposuits-groovy-gold-party-suit--mw-138

 

 

Edytowane przez Furvus_Eques
  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Furvus_Eques napisał:

 

Mnie dość obojętnie potraktowali tylko w MB - i tak nie chciałem kupić ale nie dali mi szansy im tego powiedzieć.

 

 

Nie kojarzę wątku zakupowego na temat Mercedesa, wszak zawsze zakładasz wątki o samochodach których nie chcesz kupić :hmm: 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zbynek napisał:

Nie kojarzę wątku zakupowego na temat Mercedesa, wszak zawsze zakładasz wątki o samochodach których nie chcesz kupić :hmm: 

 

To było w ramach standardowego włóczenia się po salonach, zanim jeszcze auta trafią na listę potencjalnych zakupów. MB nigdy się na niej nie znalazł bo nie dali mi szansy.

;l

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Furvus_Eques napisał:

 

To było w ramach standardowego włóczenia się po salonach, zanim jeszcze auta trafią na listę potencjalnych zakupów. MB nigdy się na niej nie znalazł bo nie dali mi szansy.

;l

 

 

Rozumiem 👍 Ja dzisiaj nie chcę kupić BMW, może jeszcze zdążę do salonu przed zamknięciem ;] 

  • Kocham 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2022 o 13:18, spad napisał:

 

Co dzień to jest koszula, stylowe skarpetki, buty dobrane do reszty, ogólnie cud miód malina i orzeszki :phi: Ale przyznam szczerze, że najlepsza moja wyprawa po koszule to była w bojówkach i koszulce. Żadna babka w sklepie nie pytała w czym mogę pomóc a ja mogłem sobie na spokojnie przeglądać półki z koszulami. :)

Bojówki poza lasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.