Skocz do zawartości

Rabat na nowe BMW


FrugOs

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, chojny napisał:

 

AK czeka z niecierpliwością na relacje z serwisu :]

 

Heart Attack Bar GIF by Originals

 

Jestem totalnie zepsuty przez perfekcyjny serwis Jaga. Zderzenie z włoską jakością obsługi będzie pewnie tematem na wiele pasjonujących wątków tutaj.

:hehe:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, chojny napisał:

 

Jak jakoś przeżyjesz Angoli to Włosi mogą Cie wykończyć. :]

 

Angole są idealni jak na razie! Przyjeżdżają Range Roverem w garniturach pod dom, zabierają auto i po zrobieniu serwisu przywożą z powrotem gotowe, a do tego perfekcyjnie czyste, tak że można wewnątrz jeść z podłogi. Przy tym koszt tej usługi to okrągłe zero złotych, bo dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.

Myślę, że nie ma szans, żeby makaroniarze dali radę to przebić.

:hehe:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

Angole są idealni jak na razie! Przyjeżdżają Range Roverem w garniturach pod dom, zabierają auto i po zrobieniu serwisu przywożą z powrotem gotowe, a do tego perfekcyjnie czyste, tak że można wewnątrz jeść z podłogi. Przy tym koszt tej usługi to okrągłe zero złotych, bo dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.

Myślę, że nie ma szans, żeby makaroniarze dali radę to przebić.

:hehe:

 

 

 

ale masz świadomosć kto tak naprawdę płaci za te garnitury i całą tę "darmową" usługę? ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marcindzieg napisał:

Płacisz i masz. Możesz płacić i nie mieć. I tu jest różnica.

 

Poza tym płacę z góry (teoretycznie, bo cena auta jakoś dramatycznie nie odbiegała od konkurencyjnych ofert) i nic mnie nie obchodzi. Święty spokój jest wart tych pieniędzy.

:ok:

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, maro_t napisał:

 

ale masz świadomosć kto tak naprawdę płaci za te garnitury i całą tę "darmową" usługę? ;]

 

Tak, ale pisałem to wyżej w kontekście serwisu Maserati. Sądzę że tam wcale taniej nie będzie a jakość niekoniecznie musi być na takim poziomie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Dark_Knight napisał:

 

Tak, ale pisałem to wyżej w kontekście serwisu Maserati. Sądzę że tam wcale taniej nie będzie a jakość niekoniecznie musi być na takim poziomie.

 

 

ok, ja to rozumiem, nabijam się trochę z oceniania jakości serwisu po garniturach pracowników i stopniu posprzątaniu samochodu.

Edytowane przez maro_t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maro_t napisał:

ok, ja to rozumiem, nabijam się trochę z oceniania jakości serwisu po garniturach pracowników i stopniu posprzątaniu samochodu.

 

Dlaczego? Gdy wśród marek premium to dziś już żadna sztuka dobrze serwisować auto (dla dobra wątku przez chwilę zapomnijmy o firmie Mercedes ;]) to właśnie garnitury, serwis door2door i jakość sprzątania auta są tym, czym można się odróżnić od konkurencji. Brak opłat za powyższe oczywiście też.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, maro_t said:

 

ok, ja to rozumiem, nabijam się trochę z oceniania jakości serwisu po garniturach pracowników i stopniu posprzątaniu samochodu.

 

A po czym innym mozesz ocenic serwis nowego auta na gwarancji? ;] 

Ze dobrze wymienili olej + filtry? ;)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

Angole są idealni jak na razie! Przyjeżdżają Range Roverem w garniturach pod dom, zabierają auto i po zrobieniu serwisu przywożą z powrotem gotowe, a do tego perfekcyjnie czyste, tak że można wewnątrz jeść z podłogi. Przy tym koszt tej usługi to okrągłe zero złotych, bo dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.

Myślę, że nie ma szans, żeby makaroniarze dali radę to przebić.

:hehe:

 

 

Tak z ciekawości, bo Jag raczej nie mój typ

Takie podejście, to jest standard we wszystkich serwisach marki?

Land / Range rover tez tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, akisel napisał:

Tak z ciekawości, bo Jag raczej nie mój typ

Takie podejście, to jest standard we wszystkich serwisach marki?

Land / Range rover tez tak?

 

Jag i LR to jest ten sam serwis. 3 lata serwisu było w cenie gdy kupowałem auto, obsługa door2door zależy chyba od konkretnego ASO, wiem że mają niby na to jakiś limit kilometrów ale ja się mieszczę bez problemu.

Serwis w cenie oznacza naprawdę wszystko w cenie. Nawet płynu do spryskiwacza i adblue doleją. Podobno płaci się tylko za hamulce jeśli się zużyją w międzyczasie.

 

:ok:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maciej__ napisał:

 

A po czym innym mozesz ocenic serwis nowego auta na gwarancji? ;] 

Ze dobrze wymienili olej + filtry? ;)

 

 

np. po tym że w ogóle wymienili ;]. Albo po tym, że z własnej inicjatywy zrobili jakieś akcje serwisowe co im wyskoczyły w komputerze po wpisaniu VINu nie czekając aż coś padnie i klient zgłosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

A po czym innym mozesz ocenic serwis nowego auta na gwarancji? ;] 

Ze dobrze wymienili olej + filtry? ;)

 

 

Ja nawet nie wiem czy wymienili i co wymienili, nawet tego nie widzę i to nie mój problem. Ale to czy posprzątali i czy przywieźli pod dom to jednak widać.

:ok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maro_t napisał:

 

np. po tym że w ogóle wymienili ;]. Albo po tym, że z własnej inicjatywy zrobili jakieś akcje serwisowe co im wyskoczyły w komputerze po wpisaniu VINu nie czekając aż coś padnie i klient zgłosi

 

Ale tak chyba wszyscy robią już teraz*?

 

 

 

* (nadal pomijamy firmę Mercedes) ;]

Edytowane przez Dark_Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

Jag i LR to jest ten sam serwis. 3 lata serwisu było w cenie gdy kupowałem auto, obsługa door2door zależy chyba od konkretnego ASO, wiem że mają niby na to jakiś limit kilometrów ale ja się mieszczę bez problemu.

Serwis w cenie oznacza naprawdę wszystko w cenie. Nawet płynu do spryskiwacza i adblue doleją. Podobno płaci się tylko za hamulce jeśli się zużyją w międzyczasie.

 

:ok:

 

 

Całkiem, całkiem 👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, maro_t napisał:

 

ok, ja to rozumiem, nabijam się trochę z oceniania jakości serwisu po garniturach pracowników i stopniu posprzątaniu samochodu.

Dlaczego ?

W Volvo mam to samo, przyjeżdżają pod dom elegancko ubrani i zabierają auto, aż mi się szkoda ich zrobiło, bo był upał :). Auto tak mi domyli, że wosk położyłem.

Takie rzeczy cieszą :ok:.

Z drugiej strony ustawiałem zbieżność w klasyku w dość dużym serwisie. Auto niemal nowe, przyszedł młody chłopak w łachmanach z uwalonymi łapami i instaluje mi się do środka 8]. Na szczęście poległ na dokręcaniu tych przyrządów do kół ;).

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sherif napisał:

Dlaczego ?

W Volvo mam to samo, przyjeżdżają pod dom elegancko ubrani i zabierają auto, aż mi się szkoda ich zrobiło, bo był upał :). Auto tak mi domyli, że wosk położyłem.

Takie rzeczy cieszą :ok:.

Z drugiej strony ustawiałem zbieżność w klasyku w dość dużym serwisie. Auto niemal nowe, przyszedł młody chłopak w łachmanach z uwalonymi łapami i instaluje mi się do środka 8]. Na szczęście poległ na dokręcaniu tych przyrządów do kół ;).

 

Moje zaufanie wzbudzili gdy aż kilka kolejnych osób w salonie mnie przeprosiło, że nie umyli demówki, którą miałem odbyć jazdę próbną (nagła awaria w myjni czy coś). Chcieli przełożyć jazdę z tego powodu bo się nie godzi żeby klientowi brudne pokazywać. Tymczasem IMO wcale nie było brudne ale spodobały mi się ich standardy. Dodatkowo zaraz przy wejściu mój syn dostał w recepcji model Burago jakiegoś Land Rovera.

Podobnie np. bardzo spodobała mi się obsługa w salonie Lexusa. W czasach silnej konkurencji gdy auta są coraz bardziej do siebie podobne takie właśnie drobiazgi mogą czasem przesądzić o pozyskaniu klienta.

 

Ja miałem na liście jeszcze kilka salonów do odwiedzenia (Mercedes, Audi czy Lexus właśnie) ale po wizycie u Jaguara nawet już mi się nie chciało do tamtych jechać. 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Dark_Knight napisał:

 

Moje zaufanie wzbudzili gdy aż kilka kolejnych osób w salonie mnie przeprosiło, że nie umyli demówki, którą miałem odbyć jazdę próbną (nagła awaria w myjni czy coś). Chcieli przełożyć jazdę z tego powodu bo się nie godzi żeby klientowi brudne pokazywać. Tymczasem IMO wcale nie było brudne ale spodobały mi się ich standardy. Dodatkowo zaraz przy wejściu mój syn dostał w recepcji model Burago jakiegoś Land Rovera.

Podobnie np. bardzo spodobała mi się obsługa w salonie Lexusa. W czasach silnej konkurencji gdy auta są coraz bardziej do siebie podobne takie właśnie drobiazgi mogą czasem przesądzić o pozyskaniu klienta.

 

Ja miałem na liście jeszcze kilka salonów do odwiedzenia (Mercedes, Audi czy Lexus właśnie) ale po wizycie u Jaguara nawet już mi się nie chciało do tamtych jechać. 

 

 

Jednak do konca im sie ten byznes nie spinal. Chyba Jag zrezygnowal z posrednika i wypowiedzial umowy. Ciekawe jak bedzie po nowemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Dark_Knight napisał:

 

Moje zaufanie wzbudzili gdy aż kilka kolejnych osób w salonie mnie przeprosiło, że nie umyli demówki, którą miałem odbyć jazdę próbną (nagła awaria w myjni czy coś). Chcieli przełożyć jazdę z tego powodu bo się nie godzi żeby klientowi brudne pokazywać. Tymczasem IMO wcale nie było brudne ale spodobały mi się ich standardy. Dodatkowo zaraz przy wejściu mój syn dostał w recepcji model Burago jakiegoś Land Rovera.

Podobnie np. bardzo spodobała mi się obsługa w salonie Lexusa. W czasach silnej konkurencji gdy auta są coraz bardziej do siebie podobne takie właśnie drobiazgi mogą czasem przesądzić o pozyskaniu klienta.

 

Ja miałem na liście jeszcze kilka salonów do odwiedzenia (Mercedes, Audi czy Lexus właśnie) ale po wizycie u Jaguara nawet już mi się nie chciało do tamtych jechać. 

 

 

To przejedź się do Kii, najlepiej w sobotę żeby zejść na ziemię :phi:.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sherif napisał:

To przejedź się do Kii, najlepiej w sobotę żeby zejść na ziemię :phi:.

 

Wystarczy mi Jeep, gdzie palący się w demówce check engine nikomu nie przeszkadzał.

;l

 

BTW, w BMW też było nieźle, syn dostał w prezencie piórnik z kredkami sygnowany przez BMW Motorsport. A demo mi dali na kilka dni i słowem nie pisnęli jak przekroczyłem trzykrotnie limit kilometrów. Gdyby nie to, że akurat nie było na placu takiego auta jak chciałem to być może jeździłbym teraz X5.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wujek napisał:

Jednak do konca im sie ten byznes nie spinal. Chyba Jag zrezygnowal z posrednika i wypowiedzial umowy. Ciekawe jak bedzie po nowemu.

 

 

Interes już przejął Inchcape. Ciekawe czy będą jakoś pomocni przy ewentualnym przejściu klienta z BMW na Range'a, czy też będzie wewnętrzna konkurencja między markami i walka. 

 

Inchcape JLR Poland sp. z o.o. Generalny Importer Land Rover w Polsce, z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dark_Knight napisał:

 

Ale Ty masz chyba Disco, w którym celowo coś ciągle sam urywasz jeżdżąc po polach? Dobrze pamiętam?

;]

 

 

 

Tak ale wyprawowe, więc typowo przeprawowo, gnojone po klamki w błocie generalnie nie jest używane. Raczej długie trasy i jako większa taczka w ogrodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

Tak ale wyprawowe, więc typowo przeprawowo, gnojone po klamki w błocie generalnie nie jest używane. Raczej długie trasy i jako większa taczka w ogrodzie ;)

 

No to wyprawowe raczej powinno być niezawodne. Dlaczego nie wziąłeś więc LandCruisera jak wszyscy?

:nie_wiem:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

No to wyprawowe raczej powinno być niezawodne. Dlaczego nie wziąłeś więc LandCruisera jak wszyscy?

:nie_wiem:

 

 

 

Dlatego samego dlaczego Subaru Imprezę a nie Mitsu Evo, Deltę Integrale a nie Toyotę Celice. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez chojny
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, chojny napisał:

 

Możesz się tam zameldować nawet, w końcu Land w serwisie jest częściej niż w drodze. :]

Nie, bo biorąc pod uwagę doortodoor, to ja będę jeździł taxi, a LR będzie musiał kupić garnitur dla laweciarza, który będzie po samochód przyjeżdżać ;)

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, akisel napisał:

Nie, bo biorąc pod uwagę doortodoor, to ja będę jeździł taxi, a LR będzie musiał kupić garnitur dla laweciarza, który będzie po samochód przyjeżdżać ;)

 

Jakie Taxi? Twierdzą że będzie samochód zastępczy tej samej klasy. Niestety nie mogą dać gwarancji że to będzie JLR, może się trafić BMW lub Mercedes. Gdy mi to powiedzieli udałem oburzenie, które spotkało się z pełnym zrozumieniem.

;l

 

 

Gdy odbierają auto na serwis to zawsze jako zastępczy proponowany jest ich samochód (w moim przypadku proponowali Velara) ale w razie awarii to oczywiście co innego.

:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

Jakie Taxi? Twierdzą że będzie samochód zastępczy tej samej klasy. Niestety nie mogą dać gwarancji że to będzie JLR, może się trafić BMW lub Mercedes. Gdy mi to powiedzieli udałem oburzenie, które spotkało się z pełnym zrozumieniem.

;l

 

 

Gdy odbierają auto na serwis to zawsze jako zastępczy proponowany jest ich samochód (w moim przypadku proponowali Velara) ale w razie awarii to oczywiście co innego.

:ok:

 

Wiesz ze do tej pory nigdy nie myślałem o zakupie Jaga lub LR

ale po tych Twoich opowieściach aż wszedłem na stronę i popatrzyłem ca tam teraz maja…

muszę do nich podjechać i pogadać :)

Tak informacyjne, Ty gdzie kupowałeś i serwisujesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, akisel napisał:

Wiesz ze do tej pory nigdy nie myślałem o zakupie Jaga lub LR

ale po tych Twoich opowieściach aż wszedłem na stronę i popatrzyłem ca tam teraz maja…

muszę do nich podjechać i pogadać :)

Tak informacyjne, Ty gdzie kupowałeś i serwisujesz?

 

 

Jednego w British Automotive Silesia a drugiego u Karlika w Poznaniu. Serwisuję w Katowicach. Problem w tym, że teraz przyjmują zamówienia na lato przyszłego roku. Ale przejechać się demówką warto. W Katowicach tuż obok jest Lexus i BMW więc od razu jest porównanie.

:(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, akisel said:

Wiesz ze do tej pory nigdy nie myślałem o zakupie Jaga lub LR

ale po tych Twoich opowieściach aż wszedłem na stronę i popatrzyłem ca tam teraz maja…

muszę do nich podjechać i pogadać :)

Tak informacyjne, Ty gdzie kupowałeś i serwisujesz?

 

 

MM cars w Alejach obok mnie otworzyl niedawno duzy salon LR i Jaga :ok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

Jednego w British Automotive Silesia a drugiego u Karlika w Poznaniu. Serwisuję w Katowicach. Problem w tym, że teraz przyjmują zamówienia na lato przyszłego roku. Ale przejechać się demówką warto. W Katowicach tuż obok jest Lexus i BMW więc od razu jest porównanie.

:(

 

 

Na razie odpuściłem  zakup w związku z tym ze dostępność zerowa, rabaty zerowe 

żona ma czym jeździć a ja już oglądam ogłoszenia starszych RR Sport ;) już nawet umówiłem się obejrzeć jednego w wieku 10 lat, nigdy jeszcze nie mialem czegoś takiego…. Pewnie w takiem przypadku dopiero doortodoor by się przydał 

Edytowane przez akisel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, akisel napisał:

Na razie odpuściłem  zakup w związku z tym ze dostępność zerowa, rabaty zerowe 

żona ma czym jeździć a ja już oglądam ogłoszenia starszych RR Sport ;) już nawet umówiłem się obejrzeć jednego w wieku 10 lat, nigdy jeszcze nie mialem czegoś takiego…. Pewnie w takiem przypadku dopiero doortodoor by się przydał 

 

W takim przypadku nie będzie gratis a ja mam podejrzenie graniczące z pewnością, że tam każdy serwis kosztuje pół miliona złotych. Co by tłumaczyło dość atrakcyjną czasem cenę używanych egzemplarzy.

:hehe:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dark_Knight napisał:

 

W takim przypadku nie będzie gratis a ja mam podejrzenie graniczące z pewnością, że tam każdy serwis kosztuje pół miliona złotych. Co by tłumaczyło dość atrakcyjną czasem cenę używanych egzemplarzy.

:hehe:

 

 

Nikt nie mówił ze będzie łatwo i przyjemnie ;)

Edit

sory, zapomniałem, wczoraj. W TVP ktoś mówił 

Edytowane przez akisel
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ze do tej pory nigdy nie myślałem o zakupie Jaga lub LR
ale po tych Twoich opowieściach aż wszedłem na stronę i popatrzyłem ca tam teraz maja…
muszę do nich podjechać i pogadać
Tak informacyjne, Ty gdzie kupowałeś i serwisujesz?
 
Door to door masz też w volvo i lex...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, akisel napisał:

Wawa, Pplowiecka nie doświadczyłem 

No jak, do mnie z Płowieckiej sami przyjeżdzają po auto a potem je oddają :).

O auto zastępcze na te 2-3h nie pytałem, bo nie było mi potrzebne.

Mam jeszcze opcje D2D w leasingu, ale wtedy przyjeżdża gość w T-shircie :phi:

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 19:21, ZUBERTO napisał:

Takie czasy nastały, że ludzie zamiast wziąć się za uczciwą robotę, tworzą te "procesy handlowe".

 

Wiesz, ze nawet targowanie się z handlarzem na egipskim suku jest procesem handlowym?

żeby istniał proces, nie musi mieć dokumentacji w odpowiedniej notacji 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.